Gerçek yüzünü nasıl çıkartırım ortaya?

Arkadaşlar birisi geliyor size başka birnin dedikodusunu yapıyor sonra gidiyo o kişiyle samimimi olmaya çalışıyor sizde biraz dedikodusunu yapmış oluyorsunuz ama o ikisi çok yakın oldular bn bu kişinin gerçek yüzünü nasıl ortaya çıkarabilirim bnle yakındı çünkü sonra dedikodu yapan kişiyle çok samimi oldular sinir oldum bnde

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bir olay bir durum oluştur arkadaşınla olayı gerçekleştirmeden önce görüş sohbet et biraz onla ona yapacağın olayda senin alakan olmadığını sezdir ona şuraya gideceğim şu işim var filan diye sonra olayı gerçekleştir ve o olay o arkadaşınla ilgili olsun dedikoducuda o ortamda bulunsun ve ona lafı taşısın ama arkadaşın olayı senin gerçekleştirmediğini bilsin

0|0
    0|0
    • Abi sorunda ne biliyormusun dedikoducu olanla biz daha önce arkadaştık bu kızlada yeni tanıştık bn bu kızla samimi oldum sonra bir gün bu geldi bunu hiç sevmediğini söyledi kötü yanlarını felan bnde katıldım biraz sonraki günler kızı kendine çekmeye başladı samimiyet kurdular felan

• En uzun yorum bizimki olmuştur Kesin neyse Allah her zaöan iyinin yanınsa olur ne diyim hayatta bol sans görüşürüz

• Size de bu olayla geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum ama bazı olaylar vardır insanların gerçek yüzünü görmemizi sağlar demekki bu da sizin için işaretti iyi arkadaş olmadıklarına dair

Erkekler Ne Diyor 4

• git açık açık söyle

0|0
    0|0
  • Maskesini çıkart

0|0
    0|0
    • Onu ypamıyorum işte kanıt yok bişey

• Ne gerek var gerçek yüzünü göstermeye. Yalancının mumu yatsıya kadar yanar. Elbet birgün açık verir.

0|0
    0|0
  • muhattap olma olsun bitsin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Öyle pis insanlar o kadar iki yüzlü ki kimseyi inandiramiyosun sahsen ben inandiramadim bir de suclu durumuna düstum iftira atan kiz oldum resmen

0|0
    0|0
    • Aynen ya bide kabağat senin üstüne kalıyor ondan uzaklaşması gerekirken insanlar senden uzaklaşıyorlar

• Demek ki yeterince anlatamamisin kendimi

• Olabilir ya da insanlar seni tanıyamamış yeterince

• ses kaydına al

0|0
    0|0
    • Ya o sonradan geldi aklıma ama iş işten geçti

• aranız kötü deilse sohbeti ilerlet felan o arada

• Kayt yap

0|0
    0|0
    • Çok düşününcs keşke yapsayfım dedim ama bilemezdim gidip dedikodusunu yapan insanla yakınlaşıcağını

• Cagr onu AC knuyu blk oltya gelir

Yükleniyor...