Yardım edecek kimsem yok 4 5 dakikanizi almaz okumak kendim için değil kardeşim için istiyorum bu yardımı. ?

Babamla annem kavga ettiler 9 yaşındaki kız kardeşimin önünde babam annemin telefonunu alıp kırdı parçalara ayırdı annem ağlayıp odasına geldi kardeşim benim odama geldi çok korkmuştu deli gibi ağlayıp böyle babam olsun istememiştim ondan nefret ediyorum bu ne biçim baba dedi koştu tabletini getirdi çekmeceme sakladı.
Anneme ne oldu niye kırdı dedim, teyzenle benim adıma yazışmış teyzenin haberi yok neden böyle yaptin ne konuştun senin olduğunu bilince sinirlenir dedim, kırdı dedi.
Annem vermek istememiş sıkı sıkı tutmuş annemin elini ısırıp almış zorla.
Aşag indim mutfaktaydı elinde kocaman bıçak vardi ben inince bıçağı yıkıyordu fark etmedim, salona gidip elini tutarak oturdu ne yaptin dedim elinden kan gelmeye başladı anneme seslendim hemen çabuk gel dedim geldiler kardeşimle annem spirto falan sürdü.. kardeşimin halini korkusunu anlatamiyorum bile.. Nasıl korkmuş babama sarilmiş ağliyordu anlatamam..
Bide hemen babaanemi aradi bu kadını istemiyorum başımda horoz istemiyorum falan neler dedi babaanem niye oğlum ne oldu falan dedi babam istemiyorum bırakıcam hastalık geldi üstüme kendimi bıçaklamaya başladım dedi babaannem oğlum yeter ne olacaksa ona olsun zaten zor susuyorum doluyum ondan dedi annem bağırdı yaziklar olsun kaç yıllık emeklerime evliliğime diyip odaya geldi. teyzemle konuştu benim telefonumdan ve amcamın numarasını istedi babamdan almaya gittim vermedi annemin yanina döndüm vermedi dedim getir dedi controlden çıktım artik ne oldum gerçekten bilmiyorum o an ne olduğumu hatirlamiyorum bile anneme bağırdım yeter yeter sinir minir birakmadiniz bende yeter ne yaparsaniz yapin dedim korktu annem. babam geldi kim bağırdı dedi ben dedim niye dedi sinirlerimi bozdunuz yeter artık dedim annemle salona gittiler ben kardeşimi alip odama geldim.
Dayanamıyorum. evi terk etmek istiyorum.
Ne yapayim birşey söyleyin allah aşkına.

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• annen teyzenle neler konuışuyorki adam sinirlenmiş

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle sakin olmaya çalış bende benzer durumları yaşadım sen annenin babanın sakinleştirmeye bak eğer sende zıtlaşırsan daha kötüye gider ve bir aile büyüğünden yardım alabilirsin o belki annen ve babanla konuşup neymiş dertleri anlar çözer allah sabır versin kardeşim zor işler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Öncelikle geçmiş olsun.

Aile büyüklerinizden yardım isteyin bence. Özellikle hatırını kıramayacakları kişilerden. Düzeltmeye çalışın.

0|0
    0|0
  • kavga her evde oluyor arkadasim ama eger çok buyuk sorunlar yoksa ve surekli devam eden bisey degilse gelip gecici seylerse önemi yok diyebilirim. arasira bunlar oluyor katlanmak lazim.

0|0
    0|0
    • 1 yıldır böyle bu. bu kırılan 6inci telefon oldu sanırım. her ay böyle büyük kavga var hafta ici de küçük küçük.

• sabret kardeşim benim sabret her evde olur böyle şeyler herkes çok mutlu sanma dört duvar arasında neler yaşanıyor evden gıtmek kolay sonra ne yapacaksın senın gıbı ofkeyle evden gıdenlerı görme şansın olsa yemin ederım ailenın ayaklarına kapanırsın

0|0
    0|0
    • ne yapayim peki. ne yapabilirim? oturup göz göre göre kardeşimin korkudan hastalanmasını annemin babamin ölmesini kendi delirmemi mi bekliyim

• sen gıdınce kardesını yanına alabilecek mısın sen gıdınce annenın babanın kavgası son bulacak mı nereye gıdeceksin ne yiyeceksin hayatını nasıl devam ettıreceksın? memleketteki pavyon telebar gazino randevu evleri kimlerle dolu sanıyorsun hepsi senın gıbı evını terkedenlerle dolu eşinden ayrılıp zorluk yaşamamak için bu işi tercıh edenlerle dolu

• bnde de aynı prblem var bnde uzaklaşmk istrym hatta canıma kıymak istyrm

0|0
    0|0
  • Ne desem bilemedim acayio bir sorundan tartışıp büyütmek saçmalamışlar bayağı

0|0
    0|0
  • Üşenmedim okudum. Gercekten zor durum ben çok yaşadım bunu. Sen ne yapsanda duzelmiyor onlarin duzeltmesi lazim

0|0
    0|0
  • Okuluna devam et üniversiteyi kazanınca eyvvallahın olmaz

0|0
    0|0
  • maddi durumun yoksa uzaklaşamassın malesef :(

0|0
    0|0
    • Arkadaşlarım var bana yardim edebilecek. ama kardeşim...

• oyuzden maddi durum dedimya kardeşinin ihtiyaçlarınıda 2-3 ay idare edebilsen sizin yoklugunuzda onlarda anlar ciddiyeti bir çekidüzen verirler.

Kızlar Ne Diyor 4

• Yaa millet annesiz, babasiz, caresiz, ac, sususz, evsiz sen gelmissin burada 'yo yotor ovo tork otmok ostoyorom' diyorsun büyüyün az ya soyle ufak tefek sorunlari buyutmeyin sorunlardan kacmak yerine sorunlari cozmeye calisin

0|0
    0|0
  • Okurken dört beş yıl önceki bizimkilerin tartışmaları geldi aklıma. Şimdi babam yok. Mantıklı bir kızsın sen sağlıklı düşün her zaman.

0|0
    0|0
  • annen baban dindar insanlar mı?

0|0
    0|0
    • bens enin upuzuuun sorunu okudum ve sen bana bir cevap vermedin?

• Baban neden annen adina teyzene mesaj atmış ki?

0|0
    0|0
    • Teyzem yazmış ne oldu ne konusucaktın benimle diye anneme. babam da cevap vermiş annem gibi, ne konusucak bakmak için

• Anladim. Babanin yaptigi cok kotu ama genelde babalar daha sinirli olur bizde de ben babamdan korkarım annemden korkmam. Ama babanlada biraz ilgilenin belki onunda kendi icinde sorunlari vardir gibime geliyor

Yükleniyor...