Yardım edecek kimsem yok 4 5 dakikanizi almaz okumak kendim için değil kardeşim için istiyorum bu yardımı. ?

Babamla annem kavga ettiler 9 yaşındaki kız kardeşimin önünde babam annemin telefonunu alıp kırdı parçalara ayırdı annem ağlayıp odasına geldi kardeşim benim odama geldi çok korkmuştu deli gibi ağlayıp böyle babam olsun istememiştim ondan nefret ediyorum bu ne biçim baba dedi koştu tabletini getirdi çekmeceme sakladı.
Anneme ne oldu niye kırdı dedim, teyzenle benim adıma yazışmış teyzenin haberi yok neden böyle yaptin ne konuştun senin olduğunu bilince sinirlenir dedim, kırdı dedi.
Annem vermek istememiş sıkı sıkı tutmuş annemin elini ısırıp almış zorla.
Aşag indim mutfaktaydı elinde kocaman bıçak vardi ben inince bıçağı yıkıyordu fark etmedim, salona gidip elini tutarak oturdu ne yaptin dedim elinden kan gelmeye başladı anneme seslendim hemen çabuk gel dedim geldiler kardeşimle annem spirto falan sürdü.. kardeşimin halini korkusunu anlatamiyorum bile.. Nasıl korkmuş babama sarilmiş ağliyordu anlatamam..
Bide hemen babaanemi aradi bu kadını istemiyorum başımda horoz istemiyorum falan neler dedi babaanem niye oğlum ne oldu falan dedi babam istemiyorum bırakıcam hastalık geldi üstüme kendimi bıçaklamaya başladım dedi babaannem oğlum yeter ne olacaksa ona olsun zaten zor susuyorum doluyum ondan dedi annem bağırdı yaziklar olsun kaç yıllık emeklerime evliliğime diyip odaya geldi. teyzemle konuştu benim telefonumdan ve amcamın numarasını istedi babamdan almaya gittim vermedi annemin yanina döndüm vermedi dedim getir dedi controlden çıktım artik ne oldum gerçekten bilmiyorum o an ne olduğumu hatirlamiyorum bile anneme bağırdım yeter yeter sinir minir birakmadiniz bende yeter ne yaparsaniz yapin dedim korktu annem. babam geldi kim bağırdı dedi ben dedim niye dedi sinirlerimi bozdunuz yeter artık dedim annemle salona gittiler ben kardeşimi alip odama geldim.
Dayanamıyorum. evi terk etmek istiyorum.
Ne yapayim birşey söyleyin allah aşkına.

0|0
59

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...