Kombiden anlayan var mı şu isinmior yardım lütfen?

Arkadaslar kombiden anlayan var mı? Su isinmior ılık akıyor dereceyi ne kadar yukseltsemde sıcaklık artmiyor bunu altta ayarları var ama anlamadığım için dokunamiorum bilen varsa yardimci olabilir mi?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Batına bakacaksın 1-2 arasında olması lazım. Eğer 1-2 den düşükse kombinin altında musluk gibi Van'a gibi bir şey olur hafif çevir o ibre 1-2 arasına gelsin o zaman düzelir. Yok 2 den yukarıda ise banyo da tahliye musluğu vardır biraz aç onu ama önünde durma tazyikli akar. Onu biraz açtıktan sonra kapat tekrar bak 1-2 arasında ise yine düzelir. Haricinde bir şey ise kombiciyi ara.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sigortası yanmis. Bende de oyle olmustu. 15 tl ye parca aldirmistim

0|0
    0|0
  • var ama burada anlatmak zor. telefonda olur bu işler 50 tane model kombi var görmek de lazım

0|0
    0|0
  • alttaki vanaya dokunma, muhtemelen sistem icinde ki su azalmistir, su basinc gostergesi var mi ustunde? 1-2-3-5 yazar rakamli ibre olmali

0|0
    0|0
    • Kombinin en altında bar var 1234 ama donderilmiyor nerden yapıldığını bilmiorum

• Olmuyo altta onu ayarlayabilcek bir düğme var ama donderiyorum bar yukselmiyo

• kombi icine su basman lazim onun vanasi ayridir senin oynadigin vana musluga radyatore giden suyu acma kapamaya yarar, kombinin ic alt kisminda olur genelde su basma vanasi, sen yine de yaninda bilen biriyle kurcala, yanlis bisey yapip kendine falan zarar verme,

• Adresinizi verin gelip sizi bir banyo yaptırayım, kese de atarım, yarın da tamirci çağırır baktırırsınız.

0|0
    0|0
  • kombinin markası ne acaba? şuanda sıcak su derecesı kaçta?

0|0
    0|0
    • açılan sayfada çıakn resmın sağ yanında 7-8 tane daha resım var, onlarada bak...

• bak bide şöyle bir video var, belki bu daha çok işine yarar.
      golcukbaymakservisi.net/.../

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...