Bugüne kadar yaşadığınız en kötü olay neydi?

En utandığınız, acı çektiğiniz, üzüldüğünüz, rezil olduğunuz herhangi bir olay olabilir.

0|0
16|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bir gün yatılı okuldan eve getirdi babam. Ama ev kalmamıştı artık ortada. Çünkü baba tarafım evdeki bütün eşyalarımızı dışarı çıkarıp yakmışlardı. O gün yuvamız yıkıldı. Sonra yetiştirme yurduna. :(

0|1
    0|0
    • Gerçekten mi?

• Oyy kurban olurum sana..
      Kıyamam ya.. cok sevındım hayatınızın duzeldiğine

• teşekkür ederim. @ozlemmcik

En İyi Kız Görüşü

• daha bugün oldu... bir erkek arkadaşımla buluşacaktım anneme de yanlış anlamasın diye yakın kız arkadaşlarımdan birinin adını söyledim.. neyse çocukla buluştuk felan çocukla burdaki meşhur kuğulu parkta dolaşırken kuzenimde orda kartopu savaşı yapıyomuş ve o anı ölümsüzleştirmek için fotoğraf çekinirken... bil bakalım arkada açık açık kimler çıkmış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Trafik kazası

0|0
    0|0
  • Trafik Kazasında Arkadaşım Yanımda ''ŞEHİT'' Olmuştu..

1|0
    0|0
  • Köpeğimin, dostumun ölmesi

0|0
    0|0
  • İnsanlara fazla güvenmek tabisi

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • Abimin vefatı... ve karakolumuzun basılma anı

0|0
    0|0
  • Geçen hafta ölümü iliklerimde hissettim

0|0
    0|0
  • Annemin vefatı

0|0
    0|0
  • 9 ocak 2016 tarihinde evimde olduğuna adım gibi emin olduğum yarın kalmış kangal sucuk kayboldu, yok arkadaş yok her yere baktım yatağı bile kontrol ettim siz düşünün artık, işte yaşadığım en kötü olay bu o sucuğu çok özlüyorum :(((

0|0
    0|0
  • Ilk sevgilimle olan mevzu 5 sene ciktik evlilige giderken mevzumuz aldatti beni ben bakmaya kiyamadim o ne yapti intikam almak icin yemin ettim elime firsat gecti yine yapamadim simdi bir bardak su istese vermem

0|0
    0|0
  • deprem...

0|0
    0|0
  • Yakın arkaşomı kaybettim

0|0
    0|0
  • Var ama anlatamam burada.

0|0
    0|0
  • İftiraya uğradık

0|0
    0|0
  • sıcarken ıphone 6s ımı dusurdum

0|0
    0|0
  • komple hayatım

0|0
    0|0
  • arabayı vurmamız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• birincisi bunu burada paylaşmak çok saçma olur :D en acı çektiğin olayı paylaşsan nolcak insanları mı teselli ediceksinz o kadar samimi bir platform değil burası , rezil olduğum ana gelirsek hiç rezil olmadım olmak isterm o duyguyu merak ediyorum :D :D

0|0
    0|0
    • Saçma bir düşünce illa sorduk diye teselli mi gerekiyor?

• benim o kadar açıklamalarımdan teselliye takıldıysan eğer sen kendi düşüncelerini değerlendir ilk önce :) benim anlatmak istediğim teselli felan değil vurgulamak istediğim şeyi anlamadıysan ve anlamak istediğin yönden anladıysan diyebileceğim pek bir şey yok.

• Az önce erkek arkadaşımın liseli kaşar bir kızın fotosuna Süpersin yazısını görünce başımdan kaynar sular döküldü ve terk ettim. Bana ait ne varsa çöpe at dedim. Sinirliyim

0|0
    0|0
  • Yok ki

0|0
    0|0
  • Abim az kalsin gozumun onunde boguluyordu

0|0
    0|0
  • Kizimin hasta de yatmasi en acı çektiğim olaydi.. rezil oldugumda saclarimi gidip platin sarisina boyamakti

0|0
    0|0
  • En sevdiğim, en güvendiğim, en inandığım insanın ihaneti

0|0
    0|0
  • İki kere ameliyat oldum acı çekiyordum ne zaman bitecek bu acılar diyordum o acı beni ayağa kaldırdı.

0|0
    0|0
  • bir çocuk yüzünden mahkemeye çıktım. sağolsun hiç unutmuyorum.

0|0
    0|0
  • Babamı kaybetmem.

0|0
    0|0
  • Köpeğe araba çarpmıştı.

0|0
    0|0
  • Aşık olmak sırf zarar ziyan

0|0
    0|0
  • Hoşlandığım çocuğu carsida yanlislikla parmakla gösterdim ve bunu fark etti :D

0|0
    0|0
  • ölümleri disinda tutucam sorunun.
    cünkü yasadigim en aci olaylar ölümlerdi.

uc senelik iliskim bittiginde ayriliyoruz diye aglayan sevgilimin iki gun sonra biriyle gorustugunu ogrendim.
    buydu.

0|0
    0|0
  • Sevgilimle sevişme sonrası şiddetli bir kavga etmek. Orda olduğum için utandım. Çok korktum. O anı yaşadığım için çok üzüldüm ama o pis yüzünü gördüğüm için de şükrettim.

0|0
    0|0
  • ılk unı. okudugum da kucuk yerde okuyordum ve evlı kabadayı bı adam bnmle sevgılı olmak ıstedı kabul etmedım tehdıt edıldm arabayı ustume surduler 1 yıl korku ıle yasadım ve hayatımın en zor gunlerıydı... hergun basıma bısey gelecek dıye beklıyordm ve o adamın yegenı bnden bnde ondan hoslanıyordum cok zor gunlerdıı cok sukur bıttıı...

0|0
    0|0
Yükleniyor...