Nabeeeer panpişlerim?

NAPIYOSUNUZ BAKALIM? Doktorunuz halinizi soruyor ( bkz: tıpçı dönem 1 egosu) hiç de egolu bir insan değişimdir cidden şaka yani :DD Canım sıkıldı komiteye bir hafta kala yarından itibaren kampa giriyorum bir halinizi sorayım dedim :))

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Pampişim hoş geldin

0|1
    0|0
    • Hojbulduk cnmsss

• Tmmmmdır kankiş

• Peki ne zaman gelecen

En İyi Kız Görüşü

• Iyi ettin sen nasilsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Iyıyız sağol kanks

0|0
    0|0
  • Umarım tembel, miskin, her şeyi ben bilirim havasında bir doktor olmazsın. Çünkü biliyorsun asıl doktor hastaların kendileridir. Hastalar sayesinde doktorlar bilgi sahibi olurlar. Hastaların çoğu denektir.

0|0
    0|0
    • İnşallah ben de böyle biri olmamaya çalışıyorum. Şu ana kadar hiç bir zaman her şeyi bilirim havasında olmadım

• Umarım vatanımız, milletimiz, insanlık için çok iyi bir doktor olursun.

• İnşallah 😇

• Nobetteyim /:

0|0
    0|0
  • Panpiş deyince çıplak foto bekleyen bir ben miyim acaba :D

0|0
    0|0
  • panpiş bende yarın karneyi verip okuldan kurtulcam yaşasın tatil bunaldım ya:)

0|0
    0|0
    • İnşallah ya ben de haftaya ailenin yanına dönüyorum nasipsr

• Eveeeeeet🙌

• nereye gidiyon ben urfadan İstanbul . köyden indim şehre gibi hissediyorum:)

• lütfen adam gibi doktor ol her hastaya aynı ilacı yaıp yollayan tiplerden olma

0|0
    0|0
    • Çok iyi bir doktor olacağına inanıyorum. Lisede de içinde farklı bir his olurdu doktor olmakla ilgili anlatamazdım hala öyle. İnşallah elimrdğşersiniz bir gün de ne iyi doktordu yaaa dersiniz 😊😊

• mesleğini seviyorsansa iyi bir doktor olursun zaten

• Çok seviyorum hem de çoook 🎈🎈

• Egolu adayı

0|0
    0|0
  • sol yanım ağırıyor sizce neden?

0|0
    0|0
    • Ya kalpte sorun var ya daaa kalpte sorun var 😛

Kızlar Ne Diyor 1

• 1. sınıfta biz de böyleydik :D sonra o hayat enerjisi bir emikleniyo senden panpişim :D

0|0
    0|0
    • Olsun olduğu kadar kullanırız biz de canım ya 😊 çok da enerjik değilimdir arada geliyor böyle 😛😛

Yükleniyor...