Erkekler rus kızları derse bizde brezilya erkekleri der miyiz?

erkekler rus kızları derse bizde brezilya erkekleri der miyiz ?

allah aşkina çok tapilasi bi̇r ti̇pi̇ yok mu kizlaaaaar ne di̇yosunuzzz hey maşşalllaaah di̇yi̇n

2|0
28|38

En İyi Erkek Görüşü

• herkesin fikride, kararıda kendinedir, biz saygı duyarız, herkes aynı düşünecek veya aynı isteyecek, veya aynı görüşte olacak diye bir kural yoktur. her insanın zevki illa ki, ama illa ki farklıdır. ben japon kızları dersem, başkası rus kızları der, başkası polonya erkekleri der başkasıda brezilya der senin gibi. yani bunlar kişisel tercihlerdir, elbette bizim ülkemizdede, yüzü düzgün erkeklerde var, fakat görmediğiniz için başka ülkenin erkeklerine yönelmeniz normaldir, bunda anormal bir durum yoktur, tercihleriniz bu yönde, rus kızlarına çok düşkün olanlarda, kendi ülkesinin kızlarını henüz tam görememiştir. halbuki her karış toprağında çok güzel kızlar vardır, ama görmüyorlar, kendi evinin etrafından başka yerleri hiç gezmeyenler ne bilecek rus kızlarından bile güzel kızlar olduğunu, kızlar ne bilecek yakışıklı erkeklerin olduğunu? millet kendi evinin etrafında, kendi mahallesinde, kendi caddesinde, geze geze hep aynı tipleri gördüğü için belli bir arayış içerisindedir,

1|0
    0|0
    • güzel demişsin lakin türkiyede erkeğin yakışıklısını bulsak ego tavan güzel kızı bulsak 1 karış hava çok yüceltiyo bizimkiler kendilerini

En İyi Kız Görüşü

• Maşallah bunlara 😊😊😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• Ben rus kızı demiyorum, rus kızı diyen haindir.

5|0
    0|0
  • Küpeler yakıyo 😃

1|0
    0|0
  • Rus kızlarınızı istiorz nerdeler. Kıllıı kızlardan bıktıııık qjsjsşfşf

0|5
    0|0
    • QWEQW:E:Q:WE:QWE:QW:E:QWe

• @peliiiiinyildirgan güzelleri elimde zaren sksks gerite kalan %95 ı uzak olsunlar bsjsjs gozume gozukmesınler mıdem bulanıyoda ^_^

• noluyo burada @nevermore94

• Diyebilirsiniz.

1|0
    0|0
  • Hayatında Rusları Almanları Vs. Turisteri Sultanahmette Antalya da ve Diğer Turistik Yerlerde Deve Gibi Geviş Getirerek İzleyenlere İnanmayın. Bu Rus Kızı İtalyan Erkeği #KızlarSoruyor'da Çıktı Ortaya..

1|0
    0|0
  • E hadi ben rus kizi derim ama o kiza her turlu ulasir elde ederim. Hic olmazsa gider 100 dolarini veririm. Sen brezilyaliyi nasil elde edecen? Oranlar bize 1.05 verirken size 12.00 veriyor /:

1|0
    0|0
    • ucuz malların alıcısı çok oluyo azıcık kaliteli takılın sizde o zaman

• iste turk kizlari ve her kadin sdece yakisikli erkekten baska bisi gormez bu da demek oluyorki siz anca cahilliginizden doymuyorken sevgi nasil olsun

0|0
    0|0
    • evet hepsi yakışıklı erkekleri beğenir ama bir çoğu kendine yakın hissettirenle beraber olur en azından ben öyleyim

• De kızım de hatta mümkünse tüm oksijen hakkını orada tamamla

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • brezilyadan önce italyan dersiniz diye düşünüyordum :D ama ben Türk kızları diyorum bizimde güzel kızlarımız var :)

1|0
    0|0
  • türk kızı gibisi dünyada yok ki, diğerleri kimmiş

2|0
    0|0
  • Deyin bakalım

0|0
    0|0
  • görende bu tipler sokaklarda dolu sanır

1|0
    0|0
  • bundan daha iyi tük erkekleri var bürsürü sayarım sana. bana 5 tane güzel türk kadın ünlü say. sayamazsın çünkü yok. beren saati güzel diye yediriyorlar asdadasfafdsg

0|0
    0|0
    • olmaz olur mu be

• valla soruda kimse kimseye bişey atmıyordu ayrıca türk kızları böyle şöyle diye aşağılayan sensin sonra gelmiş benim ırkıma laf söyleme diyosun kimsenin bişey dediği yok zaten

• rus kızları bir melek...

0|0
    0|0
  • Derseniz deyin 😂 Russian Girls number one 😃

0|0
    0|0
  • Ben demiyorum sen de diyemezsin

0|0
    0|0
  • türk favorim.

0|0
    0|0
  • bunun türk erkeginden farki ne allasen

0|0
    0|0
  • Onlar size bakarsa deyin ama zannetmiyorum kendi ülkelerinde fıstıklar var iken.

0|0
    0|0
  • O la la

1|0
    0|0
  • Binde bir çıkar, Buda genelleme yapmaya yetmez, ama rus kızları öylemi binde bir bozuk çıkar ;)

0|0
    0|0
    • yapay onlar yapay hep estetik

• italyandan brezilyamı oldu simdi

0|0
    0|0
  • Herkesin tuttuğu kendine...

0|0
    0|0
  • Onlar dır bakmazlarrr haassshas

0|0
    0|0
  • Tapilasi top ama ufak bir gercek. Delikanlilik zerre yok ancak tras bu tipler😎😎

0|0
    0|0
  • Şu maldan daha yakısıklıyım

0|0
    0|0
  • İstersen beyaz peynire tap la banane çok da fifi

0|0
    0|0
  • Türkler hiç savaş kaybetmezler'di eğer kendi soylarindan kadinlarla evlenseler'di

0|0
    0|0
    • bence bu erkeklere gelen bir laf :D

• brezilyalı erkekleti çoğu böyle değil ama

0|0
    0|0
    • yani tabiki rus kızlarında çoğu böyle değil

• ama coğu güzel. brezilyalırın çoğu p kadar değil

• Elin adami nazinizi cekmez tatlim 😂

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 27

• Brezilya erkekleri gerçekten baya çekiciler ama erkekler rus kızları beğendikleri için değil. İstediklerini beğensinler bu bizim brezilyalı erkekleri beğenmicemiz anlamına gelmez 😏

1|0
    0|0
  • Derik tabii

1|0
    0|0
  • yok benim brezilya erkeğiyle işim olmaz :D bunun türk versiyonu olsun lütfen :D başka nasıl anlaşıcam ben :D :PP :D

0|0
    0|0
  • Woww deriz tabikideee ❤

1|0
    0|0
  • 41 kere masallah😊😊😊

1|0
    0|0
  • Küçük bu ya. Olgun olacak Biraz erkek dediğin

0|0
    0|0
    • 24 yaşında ne güzel işte yaşlanmazda

• 0|0
    0|0
  • Brezilya erkekleri baya iyi ya sokaga cikinca bunlarmi var diyosunuzda bunlar zaten uzaydami, bunlarda analarinin karnindan unlu dogmuyor ama dedigim gibi brezil erkekler geneli yakışıklı

0|0
    0|0
  • Abi bir erkeğin surat tatliysa tmmdırr yaa 😂

1|0
    0|0
  • Tek Viniciğim mi var sanki bunun
    Francisco Lachowski'i var
    Marlon Teixeira'ı var
    Arthur Sales'i var

var da var yani :D ^_^

1|0
    0|0
  • ergen la bu yakışıklı dediğin erkek

0|0
    0|0
  • bakalım brezilya erkekleri türk kızı diyormu? hadi rus kızları eyvallah turkle evlenen evlenene :D

0|0
    0|0
  • Türk erkekleri 😋😚

1|1
    0|0
  • tapılası bir tipi yok

1|1
    0|0
  • her iki tarafta sizlere bakmayacağı için istediğiniz kadar diyin

0|0
    0|0
  • Maşallah :D tü tü tü

0|1
    0|0
  • Cıksss beğenmiyorum ben bunu

0|0
    0|0
  • bence hıc yakısıklı değil

0|0
    0|0
  • Çok abartma ister sen hiçbiri tarzım değil bizim türk erkeklerinde de var bundan daha yakışıklıları

0|0
    0|0
  • Türk erkeklerinede brezilya erkeklerinde masallah.

0|0
    0|0
  • Ama çok tatlılar yaaaaa 😍

0|0
    0|0
  • Ne saçma insanlarsınız

0|0
    0|0
  • Tapılası ne yav hiç sevmedim türk erkekleri daha yakışıklı

0|0
    0|0
  • O kadar ahim sahim degil bence.

0|0
    0|0
  • Daha tatlılarını gördüm. Üstelik üstteki fotoda çok genç gösteriyo.

0|0
    0|0
  • İtalyan demen gerekirdi

0|0
    0|0
  • Bomba bomba

1|0
    0|0
Yükleniyor...