Kız ve erkek arkadaş olabilir diyenler... Ya o kişiyle aldatılırsanız?

Kız ve erkek arkadaş olabilir diyenler, hatta bunu savunanlar, kızların erkekten;erkeklerin de kızdan kanka edinmesi..

Çok merak ediyorum ya sevgiliniz sizin bu normal bulduğunuz arkadaşlıkta bir yanlış yaparsa? Sizi o arkadaş gördüğü kız/erkekle (!) aldatırsa?

Hani olmaz diyeceksiniz şimdi.. Ya olursa? ALLAH bu konuda imtihan ederse sizi?

Ne yaparsınız?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Başıma geldi.. Çok zor bir şey şu an hissiz olmama neden hatta

0|0
    0|0
    • ne oldu peki?

• Çocukluk arkadaşım diyip duruyordu konuşmayç diyordum. Diğer çocukluk arkadaşı vardı bizi tanıştıran kız arkadaşı. O bana uzak tutmamı söyledi ya ben ya o dedim. İlk başta beni seçti 1 hafta sonra onu ayrıldık.. Ardından 1hafta geçti birlikte olduklarını duydum sonra 4-5 ay geçti yine bana geldi fakat tükürülen yer yalanmaz diyip devam ettim...

• reddettin kızı ha aferin

Kızlar Ne Diyor 1

• Aldatacak olan insan arkadaşıyla da aldatır sokakta gördüğü insanla da. Sevgilinize "potansiyel aldatıcı" gözüyle bakıp nasıl ilişki sahibi oluyorsunuz anlamıyorum. Herkesin iradesi var, aldatmayi da aldatmamayi da kendi SEÇER.

0|0
    0|0
    • soruyu iyi analiz edememişsin bence.. ben bunu demek istemiyorum.

• ben aslında şunu yazmayı unutmuşum yukarda.. dinimizde zaten böyledir bu.. evlilik yoksa eğer arkadaş olması da doğru değil..

• Dini çok bilmem ben, doğrudur. Ama günümüzde neredeyse 16 sene kız-erkek bir sınıfta okunuyor. Öyle ya da böyle arkadaş olunuyor yani. Hepimizin de iradesi olduğuna göre aldatıp aldatmamak bizim elimizde olan bir şey. Dini yönünü bilmiyorum dediğim gibi.

Yükleniyor...