Çocuğunuz ileride sigara içse naparsınız? 😀😀😀😇😀😇

0|0
15|21

En İyi Erkek Görüşü

• Genç olucak sonuçta katı kurallara gerek yok ben sigara sakın içme desem asıl o zaman merak edip aklına sigarayı sokar örneğin seni bir kapının önüne bırakıyolar ama sakın şu kapıyı açma diyolar sen o kapının arkasındaki şeyi merak etmezmisin diğer kapılar değilde neden o diye aynen o hesap işte ne kadar kural o kadar ihlal

1|1
    0|0
    • Tabii ya 😃

• bence yanlıs dusunuyorsun bnce o kapının ardını gosterıp ve o kapının arddındakı yanlışları veya hataları gösterirsen o kapıyı hiç açmıcak ve ardındakınıde merak etmıcektir ;) tabiki senin dediğinde olabılır kapının onune bırakıp hiçbişiy dememek aç veya açma dememek ;)

• @sx7paAm inan bırakmak onun için daha iyi çünkü kendi hatasını kendisi yaşayıp dersini çıkarmalı ki her zaman güçlü aklını kullanabilen hatadan ders çıkarmayı bilen bir insan olsun

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Cevap vermeyi düşünüyordum sonra benim gibi düşünen ve yazan birini gördüm.
    Kısaca çocuğa yapma dersen kesinlikle onu yapar. Küçükken rahat bırakıcaksın, ve onun size güven vermesini sağlayacaksınız. İleride bu çocuğun kafasında virüs gibi yayılır. Düşünür ve der ki annem-babam (ailem) bana güveniyor, ben bunu yapamam, sağlığım için ailem için ben bunu yapmamalıyım diyor.
    Tabi illa birini yapar siğara içmez ise alkol içer bana göre alkol içmesinde bir sorun yok bir yere kadar.

1|0
    0|0
  • Karşısına geçerim bir paket ona bir paket bana sigara koyarım, " hangimiz daha önce bitirecek " yarışı yaparım 4 taneden sonra hıçkırık ve mide bulanması başlayacak.
    Bu hale geldiği zaman pes etmeden içmesine devam edecek. paket yarıya geldiğinde artık sigara içmek istediğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Doverim

0|0
    0|0
  • Puro içmiyor diye kızarım

0|0
    0|0
  • doverim.

0|0
    0|0
  • tatlı dille uyarırım sigaraya alıştıran ortamındanda uzak tutmaya calışırım

0|0
    0|0
  • Ters çevirir ağzına sokar " böyle içeceksen her türlü desteklerim " derim.. Asla izin vermem :D

0|0
    0|0
  • uyarırım...

0|0
    0|0
  • Burun deliklerine uçan tekme atarım heralde.

0|0
    0|0
  • döverim

0|0
    0|0
  • Kızarım içmemesini söylerim zararlarını anlatırım

0|0
    0|0
  • Babasına çekmiş derim :)

0|0
    0|0
  • İçsin ciğerleri bayram etsin artık

0|0
    0|0
  • napayım içim kan ağlar ama it oğlu it babasına çekmişse dinlemez içer :D

0|0
    0|0
  • lan itoğluit gel buraya hemen derim

0|0
    0|0
  • Kendimi sorgularım

0|0
    0|0
  • Ağzına tokadı basarım :D

0|0
    0|0
  • güzel bir eğitim göstereceğim için sigara içeceğini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Tokat manyağı

0|0
    0|0
  • Zararlı olduğunu anlatırım kendi paranla ne fok yersen ye derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Keyfi bilir icsin😂

0|0
    0|0
  • karşılıklı tüttürürüz :D

1|0
    0|0
  • Babam işk öğrendiğinde sigara uzatmıştı nasıl içiyorsun merak ettim diye çocuğumun sigara içtiğini öğrensem gözümün önünde içmesine daha olumlu görüyorum ben şahsen

1|0
    0|0
    • Kaç yaşındaydın baban ilk öğrendiğinde?

• @Selinbaby Hayır neden çekiniyim adam oturur yakar uzatırdı neyden çekinicem de ama hep der kız olmasaydın yapmazdık diye işte sen kızsın kimseden isteyemezsin diye öyle olunca yok yani çekinmedim

• Çok anlayışlı ve tatlı bir baban varmış canım, kıskandım doğrusu. Peki, annen karşı çıkmadımı babanla birlikte sigara içmenize?

• Kırarım bacacıklarını

0|0
    0|0
  • Kızarım, kendini zehirleyen insanlardan hoşlanmıyorum. Bırakması içinde uzmanlardan destek alırız.

0|0
    0|0
  • Ben sigaraya karşı değilim. Anlayışla karşılarım. Ben de küçük yaşlarda başlamıştım sigaraya. O yüzden yanımda da içebilir.

0|0
    0|0
  • Kızarım, zaten yine içmeye devam eder.

0|0
    0|0
  • Yakalarsam herşeyi yasaklarım :)

0|0
    0|0
  • bir dal da bana ver evlat derim:d

0|0
    0|0
  • İçerse içer bişey yapamam

1|0
    0|0
    • Yaşı küçükse de izin verirmisin?

• @Selinbaby ben ne kadar içme diye baskı yaparsam o daha çok yönelir o yüzden baskı yapmam üzülürüm ama engel olamam hayatı yaşayarak öğrensin her yönden

• Ben zararlarini soylerim karari ona birakirim.

0|0
    0|0
  • ağzında söndürürüm

0|0
    0|0
  • Izin veririm gizli icmesini istemem

1|0
    0|0
  • Kaç yaşında olduğuna göre değişir oturup tebrik edecek değilim bırakmasını sağlamaya uğraşırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...