Doktorum deyip popüler olmaya çalışan erkeklere kızlar neden hep yazıyor?

Soru ve Bencelerde doktor olduğunu iddia eden (tabii ki değil) kişilere kızlar mesaj yağmuruna tutuyor. Erkeklerin tek amacı var kızların mesajıyla popülerler arasına girmek. Öyle şahısların buraya harcıyacak zamanı olmaz. Çoğu bu saatte bile ameliyat, seminer derdinde. İnanmayın kızlar

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Bunu ben de söyledim ve sorum kaldırıldı. Beynini aldırmış bu millet

0|2
    0|0
    • Babam dr hala eve dönmedi, arasak 3-4 dk konuşuyoruz anca. Buradakiler 10 saatten fazla aktif!!! Sonra sorular geliyor kızlardan beni kandırdı...

• Teşekkürler :)

• Rica ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

• Belki hayvan doktorudur rencide etmeyelim adamları :) Orjinde bişey olamayan sanalda hayallerini yaşıyor :)

0|1
    0|0
    • çok kız kandıran var. Kimi yokluktan kimi sitede popüler olmak için yapıyor

• Teşekkür ederim :)

• Rica ederim kardeşim :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Şimdi de doktor mu çıktı milletin başına 😁

0|1
    0|0
    • Doktorum diyoruz 30 kız yorum yapıyor dakikada, yoksa nasıl gelecekler:) günde 1 yorum :)

• bnem erkek arkadasımda tıp okuyor yemek yemeye vaktı bıle yok :D bıde calısıyosa boyle bı yerde asla yerı yoktr evet :D

0|1
    0|0
    • benim de babam dr hala eve gelemedi. Düşünün.:) Amaç dr um deyip xper toplamak.

• Bilgilendirme için sağol😄

0|1
    0|0
    • Yazıları beğenilsin ya da kız düşürsün diye yapıyorlar.

• Iyide doktorda Olablirr yani doktor bu s i teye ggiremeez bu kaide yok

0|0
    0|0
    • Doktor olan adam buraya nadiren gelir, 10 saat bu sitede takılan adam doktor olmaz, kızları düşürmek için kandıran çok üye var.

• Olablir benim dr arkim gosterdm siteti cocuk soka girdi:))

Erkekler Ne Diyor 2

• Yabancının mumu yatsıya kadar yanar no yalan

0|1
    0|0
    • zaten kızlar sonra yazıyor vay efenim beni terketti tam buluşçaktık hastahaneye gittim görüşmeye gelmedi. Garibim hala inanıyor:)

• Kezbanlar çokkk :)

• Kardesim kesinlikle haklisin

0|1
    0|0
Yükleniyor...