İnsanları ve insanlarla iletişim içinde olmayı seviyor musunuz?

İnsanları ve insanlarla iletişim içinde olmayı seviyor musunuz? Yoksa sizin için yalnız olmak en güzeli mi?

Güncellemeler:
Sorularım umursanmıyor. Terk edilmiş gibi hissediyorum... :( :/ :D

0|1
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Boşuna heveslenmemekte yarar var; insanların aslında birbirlerine söyleyecekleri hiçbir şey yoktur; karşılıklı olarak yalnızca kendi acılarını anlatırlar, bu böyledir. Herkesin derdi kendine, dünyanınki de hepimize. İnsanlar o acılarından kurtulmaya çalışırlar çalışmasına, sevişme sırasında, onu ötekinin sırtına yıkarak; ama beceremezler tabii ve ne yaparlarsa yapsınlar, sonunda tüm acılarıyla baş başa kalırlar ve bir daha denerler, bir kez daha acılarını kakalamaya çalışırlar. "Çok güzelsiniz, Küçükhanım" derler. Ne ki yaşam onları yeniden yakalayıverir, aynı küçük numarayı bir kez daha deneyinceye kadar. "Ne de güzelsiniz, Küçükhanım!"

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hakeden insanlarla

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• severim, ama hayatımda benzer bakış açılarını yakalamak zor, ortak noktalar bulamıyoruz, bu nedenle yalnız hissettiğim olmuştur ama ikili ilişkilerim oldukça pozitiftir karşımdakine bundan mutluluk ve huzur duymasını önemserim

1|0
    0|0
  • çok severim insan gibi insanları ama bazen yalnızlık elinde olmadan gelip çatıyor. benim için yalnızlık güzel diyene de inanmam insanın doğasına aykırı. etrafta kafa ütüleyecek boş adamlar ya da gürültülü çocuklar çok değilse valla ne kadar insan o kadar ayrı tat o kadar keyif her yaştan. insanların anormal karşılamayacağını bilsem herkese sarılırım of ne tatlı dokunmak ve dokunulmak kadın erkek farketmez. samimi arkadaşlarımın göğsüne dizine bile yatarım ben çekinmem her türlü iletişimden

1|0
    0|0
  • Burdakiler hepsi seviyor yoksa buraya takilmazlardi haksizmiyim

1|0
    0|0
  • sevmiyorum

1|0
    0|0
  • İnsanları ilginç buluyorum iletişim kurmak hoşuma gidiyor

1|0
    0|0
  • seviyorum

0|0
    0|0
  • Mesleğim gereği insanla çalışıyorum mecburi zaten ve şunu da eklemek isterim ki mükemmel iletişim becerim ve çok seksi adonisim var.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Yalnız olmak en güzeli ama sanal olarak da bazen iletişim kurmak da güzel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayır sevmiyorum hiçbirini

1|0
    0|0