Geçmişim kirli ve nişanlımın kız kuzeni biliyor?

Sarhoş gittim birkere okula
erkeklerle çok takıldım 1 yıl boyunca
erkeklerle üstü kapalı ilişkilerim oldu
bunlar 6 yıl önce oldu çok pişmanım keşke olmasaydı ama psikolojim bozuktu o dönem çok zor şeyler yaşadım sonra kapandım çok değiştim ruhum kirlenmedi ben hala benim korkum kuzeninin ilişkimi bozması
geçmişimle yargılanmaktan korkuyorum bunları kaldıramam ben artık geçmişte yaşamıyorum geleceğim çok temiz hiçbir erkekle konuşmuyorum arkadaşlarımla yani
gözlerinin içine bile bakmıyorum çok değiştim o şımarık kızın herşeyi mahvetmesinden korkuyorum sevgilimden ayrılırsam ölürüm yaşayamam nolur seviyeli cevaplarınızı bekliyorum

0|0
11|19

En İyi Erkek Görüşü

• allahtan tek dileğim o kız sevgiline anlatsın

1|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bence senin sevdiğin kişi seni geçmişinle olduğun gbi kabul etsin. kadın araba ya da bir makinamıdır ikinci el beya sıfır olsun bu ne saçma bir zihniyet? beni isteyen erkek eski sevgilimi de bilsin bende beleyim onunkini. ne olmuş? leylek getirmiyor kimseyi herkesin bir geçmişi var. benim görüşüm bu zatenbu yüzden türk erkekleriyle pek anlaşamıyorum sevgililerim genelde yabancı oldu. ama çok liberal batılı türk erkekleri de var tabi de işte denk gelirmi? bana çok saçma geliyor bir zamanlar sana doğru gelmiş ve yapmış yaşamış olduğun bir şeyler yüzünden bir erkeğin çıkıp seni yargılaması.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bence söyler. Nişanlının da bunları bilmesi hakkı. Sırf senin gibiler yüzünden hayatıma aldığım kişiyi her türlü araştıracağım. Nişanlına olanları söyle. O evlendikten sonra öğrenirse daha çirkin ve daha kötü zamanlar yaşarsın.

1|0
    0|0
    • 6 yıl öncesinde kalmış şeyler yüzünden geleceğim neden mahvolsun peki? genelevde çalışmadım ben bazı hatalarım oldu onların bedelini her gece ağlayarak ödedim zaten

• Kardeşim yanlış anlama böyle bir sevgilim olsun o iş o anda bitiririm şahsen. Geçmişe çok önem veriyorum. Elbette hatalar olur kimisi kabul edilir kimisi edilemez. Senin yaptığın hatalar şahsen nezdim de kabul edilemez hatalar. Nişanlının huyunu suyunu biliyorsundur. Bence onun hakkıdır bunları bilmek.

Bu dünyada olmasa da diğer tarafta zaten öğrenecek her halükarda bilecek yani. Ama diyemiyorsan da o kızı çek konuş kenara.

• "O şımarık kızın" cümlenden hâlâ değişmediğin anlaşılıyor. İnsanları sevmeyi dene.

0|0
    0|0
    • o kız gerçekten şımarık olduğu için şımarık dedim bunu bilemezsin

• Hamama giren terler.. Yalanlarla nereye kadar gidebileceğini sanıyorsun? Zaten hep senin gibi ayarsızlar hep uçlarda yaşarlar.. Ya aşırı seks , içki, serserilik. Ya da aşırı dindarlık.

0|0
    0|0
  • geçmişte ki hurmalar
    şimdi mi tırmalar

dürüst ol tatlım insan her ne haltsa ben buyum demeli

ve kişisel görüşüm senden köpek kadar sadakat aramam

0|1
    0|0
  • Yok öyle bir dünya Biz erkek halimizle kendımıze sahıp cıkıyoruz senin durumun 60 yasına kadar her haltı yıyıp 60 dan sonra camıden cıkmayan amcalar gıbı

0|0
    0|0
  • Eger dini ogrendiysen zina hakkindaki hükümleri gormusundur sana düsen namazini dini en iyi sekilde uygulamak dua etmek bunlari yaptiktan sonra ins rabbim af eder

0|0
    0|0
  • Bence sevgiline söyle bunları, hem bilmesi hakkı hem de başkasından duyması iyi olmaz...

0|0
    0|0
  • ohh ne güzel ya geçmişte her altı ye ondan sonra karşıdakinden seni yargılamamasını iste :)

0|1
    0|0
  • umarım kız sessiz kalır..

0|0
    0|0
    • Aynısı senin başına gelecek olsa yien aynı şeyi söyler miydin? Hiçbir kıza dokunma gözünü sakın kızlardan sana böyle bir eş kitlesinler ve kimse doğruları sana söylemesin?

• pişmansan sorun olcanı düşünmem

0|0
    0|0
  • hayırlısı takma bu kadar

0|0
    0|0
  • çok eskiden olan şeyler yüzünden endişe etme. bu adam seni seviyor sorun etmez kuzeni anlatsa bile inanmaz bence. rahat ol. mutlu ol bide :)

0|0
    0|0
  • bakire kız bulmak zor bu devirde erkek arkadaşın göz görmeyince gönül katlanırmış salla bişey olmaz

0|1
    0|0
  • Bakire degilsin anladigim kadariyla

0|0
    0|0
  • Sevgiline sen açıklamalısın bence, zaten seni seviyorsa gecmişinle yargılamaz emin ol

0|0
    0|0
  • yapacak bir şey yok ki

0|0
    0|0
  • Bence o anlatmadan sen sevgiline anlat geçmişini. Zaten seni seviyorsa ve değiştiğini goruyordur zaten sorun olmaz. Tabi bakire değilsen herşeye rağmen problem yapabilir onu da söyliim

0|0
    0|0
    • bakireyim ama 6 yıl önce olanları anlatmam ilişkimi mahvedebilir bunu kaldıramam

• O ogrenirse cok daha kötü olurr ama

• Bakireysen sıkıntı yok çocukken olmuş hatalar bunlar geleceğe bak

0|0
    0|0
    • bakireyim o kızın beni buyüzden aşağlamasından korkuyorum çünkü ben basit biri değilim birtakım aptallıklarım yüzümden beni aşağlamaya hakkı yok iyi bir üniversitede iyi bir bölüm okuyorum 3 yabancı dil biliyorum bomboş biri değilim o kızsa benim tırnağım bile olamaz fesatlığından beni aşağlarsa ne yaparım ben

• haklısın ne delili varki hem o kötü günler geride kaldı ben olanların bedelini her gece ağlayarak ödedim namaz kıldım dua ettim bambaşka biriyim

• Aynen öyle işini bileceksin eğer bir imada bulunursa sende cevabını verirsin

Kızlar Ne Diyor 10

• Nişanlanana kadar bşy yapmadysa sonrasnda da yapmaz diye düşünüyorum. Sen onunla yakın olmaya çalış, arkadaş olarak konuş ve yeni halini daha net tanımasını sağla aklında şüphe varsa bile bu durum düzelecektir. Herşeye rağmen nişanlın öğrenirse de herşeyi açık açık tüm duygularınla açıklarsın. O da seni anlayacaktır umarım.

0|0
    0|0
  • Sevgilinle o tur konulari ac gecmisim senin icin ne kadar onemli diye sorular sor biraz onu yokla normalde bir erkek seviyorsa gecmis gecmistir der gecmisinle ilgilenmiyorum der soyledin gibi 6 yil once olmus ders cikarmissin bence anlatmalisin hic bir seyin ustunu ortemezsin soylemeden once bir naviz olc ne dusunuyor diye

0|0
    0|0
  • Yapmadan once dusunucektin, gecmis pesini birakmaz

0|0
    0|0
    • 6 yıl öncesinde kaldı çoktan peşimi bıraktı geçmişim

• Otur kendin anlat yapacak birşey yok ama anlatmaya hafifletilmiş bir şekilde o kızın bildiklerinden başlarsan daha iyi olur. Zannetmiyorum seni bırakacağını ona zaman ver biraz ve konuşurken samimi ol

0|0
    0|0
  • Seni anlayabiliyorum, bunları yaptığın için ileride bir imtihan başına gelebilir bu yüzden çok dikkatlı ol yeni tanışıp konuşmak istediğin kişilerle. Unutma ki kimsenin senin geçmişinle yadırgayarak, aşağılayarak, küçük düşürmeye hakki yok. İnsanların hep başına bir yalnışlık gelebilir, kimse hatasız değil. Bundan sonra şimdiki gibi olgun davranırsın, herkesin ağızından çıkan kırıcı lafları geri tıkarsın.

0|0
    0|0
  • En fazla ne yaptınız affedilemiyecek bişeymi

0|0
    0|0
  • Bak canım geçmiş geçmişte kalmıştır herkes böyle hatalar yapabilir ama hiç birşey gizli kalmaz senden duysun açıklamalarını yap başkaları 1 e 10 katarak anlatır zaten birbirinizi seviyorsanız herşeyin üstesinden gelirsiniz.

0|0
    0|0
  • Kuzeni nasıl biliyor ki?

0|0
    0|0
  • Bence herşeyi sen anlat sonuçta ömrünün geri kalanını geçirmeyi planlıyorsun yalan üzerine düzen kurulmaz nişanlın seni seviyorsa seni anlar

0|0
    0|0
  • sen Allahın sevgili kuluymuşsun ki sana bu dünyada iki yaşantıyı da göstermiş doğruyu görebilmişsin hiç üzülme konuşmayı dene bence o kızla

0|0
    0|0
Yükleniyor...