Nedir bu Toplumun ön yargıları?

Dans ekibimiz var izmirde ara sıra gösteriler yapıyoruz her tarz dans mevcut yalnız sürekli tepki alıyorum kız dediğin evde oturup Örgü örer evlenir çocuğu olur ikiye katlanınca ne olacak Vs Vs. Ben gencim ve çocuk ruhlu biriyim çılgınım aksiyon severim defalarca kolumu kırdım yine de rahat Durmam ters takla atarken annemin bin bir duayı etmesi ayrı bir ironi. Sportif biriyim bunun nesi itici dansı seviyorum. Bu arada erkek gibi değilim yani bir ev yaşantım var namaz kılan, yemek yapan, yeri gelince elbise giyen biriyim hani başı boş erkek fatma diyen oluyor ondan dedim :D

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ülke böyle işte, özgürlük var derler insanların saçına sakalına karışırlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Tepki verenlere kulak asma sen sen dd bana tepki verdin ben kulak asmadım olur hayatta böyle şeyler hepimiz dünyaya bir kere geliyoruz mesleğin olması güzel Allah namazlarını da kabul etsin ne güzel işte güzel İzmir'imin güzel insanı gavır diyenler utansın bu şehre

0|0
    0|0
  • Yobaz ve gelişmemiş ülkede yaşayınca bu durum oluyor. İmkanın varsa kendini kurtarmaya bak kendi hayatını kur.

0|0
    0|0
  • İzmir bide he? ilginç..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...