Farklı bir şehirdesiniz ve bu şehirde hiç tanıdığınız yok ne yaparsınız?

Kısa süre içerisinde şehir değişikliliği yaptım. Sosyal bir ortamım yok şu an . Sosyal ortam edinebileceğim bir fırsatta yok. Yalnız olduğum içinde sıkıntıdan ölmek üzereyim. 7/24 kitap okuyorum ve bu durumdan çok sıkıldım. Lütfen düşüncenizi benimle paylaşın neler yapmam gerek.

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle sinema tiyatro gibi ortamları mutlaka kullan, arkadaş edinmek için çok kolay ortamlar olmasa bile insanların içinde olmak iyi gelir, bunun dışında bir hobi kulübü, dernek gibi gruba katilmani tavsiye ederim. Hem yeni insanlar tanır hemde adapte olursun yeni şehire

1|0
    0|0
    • Sinema veya tiyatroya tek gitmeyi pek sevmiyorum. Sıkılıyorum ama hobi kulübü tarzı şeyleri araştıracağım. Çok teşekkür ederim :)

• Tek gitmek sıkıcı gibi gozukse de aslında çok havalıdir 😊 .. Öte yandan diğer yorumlarda gördüm deniz kenarında olduğunu, eğer öyleyse yelken kulüplerini arastirmani tavsiye ederim. . O kulüpler her zaman aktiftir. Hem de yeni bir spor öğrenmiş olursun. . Rica ederim 😊 çözülür hersey merak etme.

• Söylediklerini deneyeceğim teşekkürler :)

En İyi Kız Görüşü

• Bende böyle bir süreçten geçtim. Yalnız takılmayı sevmezdim daha sonra spor salonuna yazılmayı seçtim. Çok güzel arkadaşlar edindim öneririm :)

1|0
    0|0
    • Deneyeceğim teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...