Erkekler neden böylesiniz?

Ne zaman bir yere gitsem şu kucucuk sehirde yanimdan gecen her erkek ya laf atiyor, ya tip tip bakiyor ya da bagirarak sarki soyluyor (bunu neden yapiyorlar anlamis degilim). Hayir yanu acik giyinen biri de degilim en fazla dar pantolon onun de ustune uzun bir sey giyiyorum artik bu abazalar yuzunden. Az once mesela eve gelirken yine laf attilar ve sinirden agladim. Boyle yapan erkekler var mi? Hic yalan soylemeyin cunku 5 erkegin 4 u mutlaka yapiyor. Hepiniz abazasiniz. hayir olmauanlarda bir mudahale eder ama bunu gorup te normalmis gibi davrananlar da var. Niye boyle yapiyosunuz? Amaciniz ne sizin?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• hayatımda tek bir kıza bile laf atmadım.. yaşadığım şehirde de böyle bir şeyle karşılaşmadım.. hepimiz abazaysak senin gözünde , hepiniz de genelleme yapan sığ insanlarsınız derim.. apaçilerin olduğu bir şehirde gezersen sokaklarda , olacağı bu.. apaçilerin olmadığı bir şehre gideceksin o zaman.. o apaçileri oraya biz koymadık.. ve o apaçiler gibi olmayan yüzbinlerce erkek var bu ülkede.. benim yaşadığım yer edirne.. ve bırak 5 erkeği.. 1000 erkekten 1 tanesi yapar böyle bir şeyi ancak.. kızların gecenin 2 -3 ünde yalnız başlarına yürüyüş yaptıkları bir kent burası.. her yeri ve her yerin insanını, yaşadığın yer ve insanı gibi zannedersen ciddi hata yaparsın..

0|0
    0|0
    • Ne yapayim Allah askina memleketim burasi nasil birakip gidebilirim ailemi? Ayri yeten ben gordugumu soyluyorum, emin ol buraya geldiginde boyle dusunmezsin

• o zaman genelleme yapma lütfen. akı başında ve çevresini rahatsız etmeyen insanlar da yaşıyor bu dünyada.. ve zannettiğinden daha fazla.. hepimize abaza yaftası yapıştırırsan çok yanlış olur.. hepiniz abazasınız diyor orada.. hepsi abaza demiyor.

Erkekler Ne Diyor 6

• erkeler böyle diye konuşma abazalar öyle kızım cıplak giyinseninz sevdigim biri deilse tik olmaz bnde once iletşim yni ayrıca kızlar o ergenlerden daha abza bunu da unutma

0|0
    0|0
    • Ben hic bir erkegi rahatsiz eden kiz gormedim. Genelleme yapmayi da seven bir insan degilim ama 5 erkegin 4 u boyleyken ne dusunebilirim ki? Ya da benim yasadigim sehir abaza dolu

• ben sana 10 un üzreinde mesaj atarım kızların nasıl rahatsiz ettigne dahil ozaman erkeklerden özür dilermisin burada gizliden cıkıp

• karekter meselsi kardeşim adam olan bakmaz

0|0
    0|0
  • Polise şikayette bulun haysiyetsizleri

0|0
    0|0
  • Guzel kizlar ister istemez dikkat çeker ama oyle rahatsiz edici sekilde bakmam ve laf söylemem kesinlikle

0|0
    0|0
  • bunların DNA ları bozuk

0|0
    0|0
  • taa yıllar önce bir kere laf attım kız hakaret etti, birindede bir amca senin annen bacınmı yok mu dedi, o zamandan beridir lafta atmam rahatsız etcek derecede bakmamda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...