Allah neden herkezi esit guzellikte yaratmamistir?

Bazi insanlar dogustan engelli dogar bazilari cok guzel bazilari ise normal ve bazirlari ise normal guzellikte dogar kim ozurlu veya cirkin doganlarin sucu ne kim cirkin olmak ister ki guzellerde sukreder tabi ama cirkin veya engellliler ise isyan eder nerede adalet var ki 😯😠😞😏

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Adalet ahirette tecelli edecek. Sabret sen.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah herkesi eşit yaratmadıysa sebebi şükür etmeyi öğrenelim diyedir mesela duyma engeli olan biri görme engeli olan birini görüp şükreder sakat biri kolları olamayan birini görüp şükreder annesi sırf istedigi tişörtü almadı diye isyan eden biri evsiz bir dilenciyi görüp şükreder aslın da senin tabirinle 'çirkinler' bile şükreder çünkü engelleri yoktur belki ailevi olarak ya da ekonomik olarak iyilerdir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Cirkin olduğun icin günaha karisma riskin daha az yani hesap verme gününde bir adim ondesin böyle avunabilir insan

1|0
    0|0
  • kimi zengin kimi fakir
    kim çocukken ölür kimi yaşlanıp yatalak düştü
    kimi ailesini kaybeder kimi sevdiğiyle evlenemez
    güzellik bu dediklerinden sadece biri
    ne güzeller vardı ama sevdiğiyle evlenemedi
    evlensede sonu hüsran ve kötü oldu
    sonuçta herşey allahın imtihanı
    zorda sabret berekette şükret

0|0
    0|0
  • eşit güzelliği bırak kimi yerlerde günahsız sebebsiz yere açlıktan savaştan felaketten ölenler varken kimi yerlerde neden insanlar altın klozetlere sıçıyor? allah neden adaletsiz bu kadar?

1|0
    0|0
  • Aydınlığı anlamak için karanlık var.. Albert Einstein abimiz diyor ben demiyorum

0|0
    0|0
  • ALLAH'ın adaleti sonsuzdur kardeş sen kör müsn bunu göremiycek kadar

0|0
    0|0
  • allah zaten herkesi bunun için sınıyor. şükretmesini bilmelisin

0|0
    0|0
  • Vardir illa bir sebebi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah seni siniyor. Ne haddine isyan derler şimdi.;

Bu adaletsizlige bakaraktan ateist olmak için güzel bir gün değil mi gizli :D

0|0
    0|0
  • engelli tabirini yanlış engelli onlar her insan eşittir sen bunu tipe göre yargılama Rabbim böyle uygun görmüş kimi insan çok güzel olur içi kötü olur kimi insan kalbi ruhu dünya güzelidir 😉

0|0
    0|0
Yükleniyor...