Adamın eşine verdiği ceza hakkında ne düşünüyorsunuz?

ABD New York'ta bir adam karısının başka erkeklere çıplak fotoğraflarını gönderdiğini anlayınca kadını sokaklarda çıplak gezdirdi.

Telefonuna kadın ismiyle kaydettiği bazı erkeklere çıplak fotoğraflarını gönderen kadın kocasına yakalandı. Öfkeli koca karısını önce çırılçıplak soydu ve New York sokaklarında öyle dolaştırdı. Üstelik bunu yaparken genç kadını videoya çekti. Genç adamın videoda "Dur ve üstündeki havluyu at, vücudunu teşhir etmekten hoşlanıyorsan bunu yap" dediği duyuluyor.

Sizce adamın eşine verdiği ceza gerçekten doğru bir hareket mi adam haklı mı haksız mı :)

#pilavüstü

Detayı okuyun, ankette katılın, görüşlere bir şey ateşlemeyi unutmayın :)

<3 <3 kuru hepinizi beğendi :) soruyu sevdime de basarsanız sevinirim :)

• Adam haklı az bile yapmış bence
    25% (14)62% (25)41% (39)Oy Ver
  • Hayır adam haklı değil o fotoğrafları atsa bile eşini rezil etmeye hakkı yoktu
    60% (33)30% (12)47% (45)Oy Ver
  • Diğer görüşler
    15% (8)8% (3)12% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
görüş yazın arkadaşlar o kadar ankette tıklayıp gitmeyin 💔💔💔💔

3|1
17|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kafalarına Sıkması Lazımdı Gerçi Namus Onlarda Hiç Yok..

https://www.youtube.com/watch?v=SE2qU8kzE1c

İnternete sızan bu videoda evli çiftin yatak odasında, olaylardan habersiz koca tarafından basılan çiftin başına neler geldiği gösteriliyor.

Video yüzü kan içinde, yatağın köşesine yığılmış kimliği belirsiz bir adamla başlıyor. Fakat uygulanan şiddeti yeterli görmeyen öfkeli koca adamı yakalıyor, yerde sürüklüyor ve tekrardan dövmeye başlıyor.

Bununla yetinmeyen adam kendisini aldatan eşi yerden kıyafetlerini toplarken kadının yüzüne tekme atıyor.

Her ne kadar videodaki konuşmalar yabancı bir dilde olsa da aldatılan kocanın habersiz bir şekilde eve geldiği ve eşiyle sevgilisini yakaladığı ortada. Video başlarken adamın yüzünün kan içinde olmasından da video çekilmeye başlamadan önce öfkeli kocanın, eşinin sevgilisine şiddet uygulamaya başladığı anlaşılıyor.

0|2
    0|0
    • yinede acı bir olay ve bir o kadar küfür etmelik bir olaymış üzüldüm bence sağlıklı şekilde boşanıp herkes bir birinin hayatından defolup gitmeli

• @SerKan1923 Abi burda merhametli yaklaşan tüm kadınlar hata yapan erkek olsa kadını desteklerdi o yüzden onları hiç içten bulmuyorum ve seni tebrik ediyorum.

Kızlar Ne Diyor 16

• Bir kadina boyle bir sey yapilnaz tamamen ayip bence kocasi sapikmis

2|4
    0|0
  • Bence kadının da adamın sözünü dinlemesi ilginç. Belki de gerçekten hoşuna gidiyordur. Adamın da böyle bir şey istemesi ilginç.. Kadının en başta ona buna fotoğraf gondermesi de hiç hoş değil tabi. bir insan bunu neden yapar? Belki de adam kadını beğenmiyordu ve kadının beğenilmeye ihtiyacı vardı..

0|1
    0|0
    • bilmiyorum ki manidar bir görüntü

• Beğenilmeye ihtiyacı olan tonla insan var. Böyle birşey ne olursa olsun yapılamaz.

• Ne olursa olsun yapılamaz demen o kadar komik ki. Yapmış işte kadın. Bu demek değildir ki beğenilmeye ihtiyacı olan herkes yapacak. Psikolojik çöküntüye girmiş, yapmış. Canı öyle istemiş, yapmış. Herhangi bir sebepten dolayı yapmış. Bu tabi ki toplumun ahlaki normlarına uymadığı için bu kadar internete düşmüş. Yapılan herhangi bir şey toplumun ahlaki değerlerine mutlaka uyacak diye bir şey yok. Ama sebebi açıklanabilir. Ben fikrimi belirtiyorum açıklamak adına. Sen gelmiş böyle bir şey ne olursa olsun yapılamaz diyorsun. O zaman bu davranışın bir sebebi yok senin için. Çok mantıksız, değil mi?

• Adam hakli da ne bileyim adim kadina

0|3
    0|0
  • Bence adam yine de yanlış yapmış

2|1
    0|0
  • Knk sen biliosun dusuncemi :)

0|1
    0|0
  • Dogru yapmis madem teshircisin boylede gezebilirsin demis.

0|2
    0|0
  • Çok mantıklı

0|3
    0|0
  • Haddini aşmış. Bunlar şimdi evli de kalamazlar. İkisinin yaptığı da utanç verici. Adamın yerinde olsam direkt başardım. Tam bir iğrenclik* abidesi.

0|1
    0|0
    • Kadını türkiyede olsa vururlardı öylede bir durum var

• Maalesef öyle...

• kesinlikle kötü bir durum

• Adam saçmalamış bence, boşa gitsin insan eşini sokakta çıplak gezdirir mi ya.

1|1
    0|0
  • çok ağır birşey ama bilemiyorum iyi yürekli biri bunu yapabilir mi...

0|1
    0|0
  • eşini değil kendini de rezil etti..
    Çok ahlaksızca çok..

1|1
    0|0
  • kadinin yaptigi hata erkeginki ondan beter

1|1
    0|0
  • Madem adamin eşini göstermesiyle sorunu yok ne diye kiziyor yaptiklarina ceza çok mantiksiz geldi

0|1
    0|0
  • normal yabancı böyle yapar ama türk olsaydı şu an adam hapiste kadında mezarda olurdu

0|1
    0|0
  • Kendini zorla haksız durumuna getirmenin örneği

0|1
    0|0
  • Karı koca ahlâksızlıkta nirvana yapmışlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

Yükleniyor...