Bu yaz sizce oteller dolacak mı?

Malumunuz bu yaz Ruslar Türkiye'ye gelemiyor. Turizm açısından önemli bir eksik olarak görüyorum ben bunu. Sizce Antalya çevresindeki oteller bu yaz turist çeker mi? Oteller dolar mı?

Benim şahsi fikrim; Otel fiyatlarında kampanyalar olur fiyatlar düşer daha çok yerli turiste yönelinir diye düşünüyorum.
Evet bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunu yorumlarınızı alayım?

4 Yıllık Turizm ve Otel İşletmeciği okuyorum

Güncellemeler:
Çok haklısınız...

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Boş kalmaz, bu sefer İranlılar gelir, Araplar gelir, Yerli turist gelir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bence de yerli turiste göre fiyatlandırma yapabilir ve böyle olursa ülkemiz açısından iyi olmayacak gibi duruyor. Dolar ve euro biraz artabilir.

1|0
    0|0
  • rusların gelmemesi kötü oldu lakin ruslar tamamen gelmemezlik yapmıycak yine azımsanamıycak bir kısım gelicek

1|0
    0|0
  • sadece ruslar değil yurt dışından çok az kişi gelir bundan sonra

1|0
    0|0
  • sıkıntılı geçecek bir turizm sezonu olacağı kesin aşmanın yollarını arayacaklardır

1|0
    0|0
  • sadece rus gelmiyor

1|0
    0|0
  • oteller dolmadı maliyetler yükseldi bahanesiyle fiyatlar artmazsa adam değilim

1|0
    0|0
  • Malesef dolamayacak tr üzerine çok oyunlar oynanıyor

1|0
    0|0
  • Bu zamana kadar kazandıkları nı ve kazıkladıklarına saysınlar birazda yerli turist ucuza tatil yapsın ruhlara haftalığı 500 dolar yerliye 1500 dolar

0|0
    0|0
  • Niye otelleri ruslar mi dolduruyo ki.. yerli turist yeterde artar bile

0|0
    0|0
  • Turizm le alakalı bir konu konuşabilirmiyiz çok önemli

0|0
    0|0
  • boşuna okuyorsun.15 yıllık turizmciydim,3 yabancı dili anadilim gibi konuşuyorum 3 yıldır işsizim.3 kelime ingilizce bilen kekolar ve Suriyeliler en fazla 500-600 tl alıyor. sence kalifiyesiz eleman çalıştıkça turizm olur mu?12 yaşındaki turisti bu dediğim insanlar kaçırıp tecavüz etti ve öldürdü. benim müşterimin çocuğuydu. Neyse, demek istediğim gelmez. Zaten 5 yıldır full çeken 3-5 oteldi, birileri çıkıp 3 ayda 33 milyon turist geldi diyor. Bir defa bu ülkenin o süre içerisinde bu kadar turisti karşılayacak altyapısı yok.5-6 milyon turist gelir bu sene diyeyim. Onların haberlerde neler çıkıyor Allah bilir. Ben olsam ben de gelmem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...