Kızlar kaç yaşında makyaja başlamalı?

Yarın liseliler düğüne gider gibi okula gidecekler. etraf gelinin kız kardeşi tipinde gezen liselilerle dolacak :D :D

0|2
4|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• öyle deme ya kim bilir onlar kendini ne zannediyo şimdi))) hani şu dizilerdeki hanım kızlarımızdan biri zannediyolardır falan kendini geçen sene bir lisenin önünden geçiyorum mezuniyet günüymüş büütün kızlar aynı elbise dedim heralde de factoda falan ucuzluk var

0|0
    0|0
  • Kızlar hiç makyaja başlamasın bence

0|0
    0|0
  • bir öğretmen olarak tiksiniyorum bu durumdan bide boyanın yüz katına çıktığı eteğin 2 cn giyildiği mezuniyet balosu. not ateisitim ama tv özentisi tipler

0|0
    0|0
  • makyaj sevmem ben ne oyle marshall ın galonuna sokulmuş gibi yapmasın abi birde leş gibi kokuyor guzel koksa amenne kotu kokuyor makyaj malzemeleri ben sevmıyorum !

0|0
    0|0
  • 17 18 felan

0|0
    0|0
  • Bence kızlar makyaja başlamamalı

0|0
    0|0
  • Ahahaha aynen ya ne anlıyorlar liseye karne almaya giderken makyaj yapmaktan çözemedim daha.

0|0
    0|0
  • Yarın ne varki gelinin kız kardeşi tipinde gezceksiniz?

0|0
    0|0
    • Liselileri diyorum. Karne günü değil miydi yarın ya karıştırdım mı ki

• ben ne biliyim bacım yarın karne günümüdür değilmidir yaş 25 lise ünv biteli oldu baya

Kızlar Ne Diyor 3

• 18-20 yaş. Ama fondöten kullanmadan.

0|0
    0|0
    • neden fondöten kullanmamalı

• Fondöten zarardan başka birşey değil. O yaşlar da herkesin cildi güzel ama belli bir yaştan sonra cilt bozulmaya başlıyor o zaman kullanılmasını tercih ediyorum

• Üniversite sonda başlasınlar ;)

0|0
    0|0
  • Aynen öyle olacak ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...