Bu yahudileri neden sevmıolar?

bu yahudileri neden sevmiolar bende yahudiyim ne yaptık biz

0|0
15|33

En İyi Erkek Görüşü

• İslâmcı sineklerin ve komplo teorisi pazarlamacılarının dediklerine bakma sen. Yahudi kültürü/gelenekleriyle ilgili hiç bir halt bilmezler, hatta Kuran ve İncil'in aslında Tevrat'ın kendi dönemlerine uyarlanmış bir kopyası olduğunu bilmezler.

Haydut devlet İsrail'in ve asıl ağababası ABD'nin başını çektiği emperyalizmin Ortadoğu halklarına yaşattığı zulmün sorumlusu olarak kullanılan ideoloji Siyonizmle yahudilik aynı şey değil ABD'de siyonizme karşı duran yahudiler var (gerçi onların nedeni de gericidir o başka konu).

Ne yazık ki buradaki cehalet gene de mide bulandırıcıdır. İsrail'le beraber emperyalizmin bekçi kulübesi hâline gelen bir başka ülke de Türkiye'dir. İslâmcı sivrisinekler henüz ABD ve CIA fonlarıyla palazlanmadan önce Filistin davası için orada İsraile karşı savaşan, zindanlarında yatanlar, ölenler komünistler olmuştu. Bugün bayıldığınız Hamas, İsrail'in desteklediği Suriye'deki cihatçılarla kanka olmuş durumda.

Filistin halkına en büyük desteği veren İran, Hizbullah ve Beşar Esad bugün emperyalizmin köpeği cihatçılarla savaşıyor. Bilin bakalım bu en çok kimin işine geliyor? İsrail. Türkiye kimi destekliyor? Cihatçı yamyamları. Hesabı siz yapın.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• İsrail'in Filistin'e ettiği zulüm kim tarafından edildi? bir düşün hele.

2|1
    0|0
  • Sizin atalarınız diğer din ve ırkları üstün gördü. Nerede mazlum var orada siz eziyet olarak. Kundakda ki bebeğe kadar öldürdünüz. Korkudan her gün filistine zulm ediyosunuz. Yaradan bile ırkınıza ne fırsatlar verdi siz lanetlendiniz. Siz sen değil yahudi olan herkeste değil. Sadece bu derin olanlar. Unutmadık yani Filistini öyle ki sizin vatanınız bile yok yani.

4|0
    1|1
  • anti semitizm bir sapıklıktır sen bakma onlara üç beş tane aptal cahil 2 tane ayeti saptırıp seçerek kendince mümincilik oynuyor barışı kardeşliği istiyorsan bizdensin üzme kendini

1|0
    0|0
  • Senin sucun yok ama soyle deyim. Muslumanlar: yahudi ve hiristiyanlar dusmaniz yahudiyle dost etmeyiz ama bu senin sucun degil.

0|0
    0|0
  • israil bize düşman bir ülke deģildir ben yahudilere her zaman sempati duydum onlar çalışkan zeki asil bir ırk bir türk olarak yahudilerle sorunum yok arapları sevmem

0|0
    0|0
  • neden sevsınler

0|0
    0|0
  • Sevilecek tarafınız var mı?

0|0
    0|0
  • Siyonistleri sevmem ben

0|0
    0|0
  • Yahudiler değil İsrail sevilmiyor. Yahudilerin içinde İsraili sevmeyen çok insan var.

0|0
    0|0
  • Ben müslümanım, ama tanımadığı insanlara böyle tavır alması için bir insanın mal olması lazım
    Allah ın yobazları

0|0
    0|0
  • Bir insana kendinden nefret ettirecek her hareketi yapıp sonra "neden nefret ediyorsun?"diye sormak kadar saçma sapan aptalca bir soru.

0|0
    0|0
  • sence niye?

0|0
    0|0
  • bende yahudiyim kardş

0|0
    0|0
  • Gün gelecek öldürmedigim her yahudi için bana küfür edeceksiniz...

1|0
    0|0
  • ben severi, m yahudileri hiç bir ön yargım yoktur.

1|0
    1|1
  • sevilecek insan sevilir

0|0
    0|0
  • bu nefret siyasi şekilde gelişti filistin olayı vs yoksa her yahudi böyledir demek yanlış olur. siyonist görüşte olmayan normal barışçıl bir insan olan yahudilerle bir sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • ne yapacaksınız filistin ortada

0|0
    0|0
  • Heil Hitler

0|0
    0|0
  • filistindeki masum cocuklatda bır sey yapmamıstıı

0|0
    0|0
  • ben sırf şu israil yüzünden sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Merhaba gizli rica etsem bana ulaşabilirmisin?

0|0
    0|0
  • Ne yapmadınız ki !

0|0
    0|0
  • Hadi ya ok bana kabala kitabının nerde olduğunu şöyle sene o zaman

0|0
    0|0
  • Isciye ve insanina en cok değeri ceren toplum oldugu icin

0|0
    0|0
  • yurt dışında sevilmemelerin nedeni, genelde hep zengin olmaları ve yüksek makamları işgal etmeleri

0|0
    0|0
  • nemi yaptınız? yazsam buraya sığmaz be bacım

0|0
    0|0
  • Degisik bir millet oldgunuz icin

0|0
    0|0
  • Sen çakma yahudısın galıba :D Eğer gerçekten yahudu olsaydın sizden neden hoşlanmadımızı anlayabılırdın

0|0
    0|0
  • Müslüman Müslümanı sevmiyor. Sen kimsin ki 😁

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 15

• Yahudiler dünyada yaşayan en değerli varlık olduklarını ve diğerlerinin müslüman ve hrstyanların onların emrnde olması gerekn köleleri oldğunu düşünürler. Bu bile sevmemek için yeterli bir sebep ki sayılamayacak kadar çok ırkçılık hataları yapan bir millet.

1|1
    0|0
  • ya benim bir sorunum yok ama müslüman bir ülkedeyiz başka inançtakilere saygı göstermiolar ateist olsan dahi kabul görmüosun dünya çapında bakınca da bazı ülkeler zöellikle gelişmiş dindarları sevemzler museviler de yahudi olunmaz doğulur diye bir inanç var özellikle illümanitiniz çok meşhur israil ülkeyi yönetio ve tevrata çok sadık zamanında yahudi düşmanlığı yüzünden de soykırımlar çok oldu zaten

0|0
    0|0
  • İsrail geliyor aklıma. onları tanıdıkça sevmek mümkün mü? bu senin için geçerli değil iyi olana her zaman saygı duyarım.

0|0
    0|0
  • Yahudilerin kendini büyük gören bir yani var. sanırim insanlar bu yüzden pek hoşlanmıyorlar. benim böyle düşüncelerim yok açıkçası. Yahudiler kurnaz ve kafası çalışan insanlar. her yerde düşman edinmeleri çok normal ve kapalı bir toplmsunuz. herkesle iletişim kuran yapınız yok.

0|0
    0|0
  • Neticeye bakalım arkadaşlar her şekilde yahudi çarkinda dönüyor bana bir tane Siyonist olmaya yüz tutmamis is adamı gösterin
    Bankalar
    Telefonlar
    Şirketler
    Avmler nefes bile parayla..
    Kapital sistemin m k

0|0
    0|0
  • Dün israilin terör ve kürdistanla ilgili yaptığı açıklamaya kadar yahudilere karşı nötürdüm artık nefret ediyorum kusura bakma !!!

1|0
    0|0
  • Sevilmiyolar demetelim. En azından hepsi için. biz sizin kitabınızin devamıyız ki sizin atalarınız da kitabınizda mujdelenen en son kitabı ve peygamberi bekliyorlardi. Ama karşıt olanlar ise şimdi dünya üzerindeki bütün zulümlerin adi

0|0
    0|0
  • Mantık yanlış

0|0
    0|0
  • Aklıma gelmez

0|0
    0|0
  • Merhaba , biraz alalasız olacak ama sinagogun hangi günler açık olduğunu biliyor musun? 😊

0|0
    0|0
  • Sevmesnler

0|0
    0|0
  • Valla Filistinide sevmiyorum toplu nikah yapmışlar 9 - 10 yaşlarında kızlarla evleniyorlardi. Cahil bir millet

0|0
    0|0
  • ben yargılamam insanları yani iyi insansan bunların hiç önemi yok ona bakarsan işidciler sayesindede müslümanlığın adı kirletilibor sırf onlar öyle diye müslümanları sevmemek mi lazım hayır

0|0
    0|0
  • Yahudiyim dersen o yahudiler sana güler. Belli bir kavme yahudi deniyor ve onlar seçilmiş kişilerdir tabii onlara göre. Saçmalık.

0|0
    0|0
  • Yok olsanız çok iyi olurdu

1|2
    0|2
Yükleniyor...