Evcil hayvanım öldüüüü? :(?

Kuşum öldü arkadaşlar çok ağlıyorum yaaa benden bir parça gibiydi bütün aile çok ağladık şimdi ağlancak ne var alt tarafı bir kuş diyenler olacak ama değil işte yaşamayan bilmez :( lütfen desteklerinize ihtiyacım var :(

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sen ona üzüldüysen o senden razıdır. Yemini suyunu verip bakıp büyütmüşsün. Bir dost gibi ayrıl ondan oda sana şahitlik eder öbür dünya da sevin bence. Bir dostla en güzel dostça ayrıldın

2|1
    0|0
    • Çok güzel yorumdu.. Ama merak ettiğim şahitlik mi ediyorlar?

• Hayırlısı diyelim. Bir gün hepimiz gidicez fazla kasma

• Orası öyle

En İyi Kız Görüşü

• hangi geriizekalılar derse ne var alt tarafı kuş diye. gerrriizekalısnz deyip gerçeği haykır bence. bir kere sevgi dedign şey ne bunu bilmiyorlar demektir: sevgi alışkanlıktır. annene babana herkese karşı var olan sevgin aslında alışkanlıktır. eminim o kuş da sizi seviyordur. ayrıca her canlının degeri eşittir.

1|0
    0|0
    • sencede gercekten seviyo mudur bizi sevmiş midir?

• tabi ki sevmişdir. hele küçükken alıp büyütmüşseniz zaten ailesi sanıyordur sizi

• uçamıyordu biz baktık büyütüük onu :(

Erkekler Ne Diyor 8

• bundan 5-6 ay önce muhabet kuşum öldü.. hayatım boyunca toplasan agladıgım sayı bir elin parmaklarını geçmez ama kuşum ölünce agladım.. ailenin bir ferdi gibiydi.. minik bedeninde büyük kalbi olan canlılar Allah rahmet etsin :(

1|0
    0|0
    • Gelip geçerken küçüğüüüüm derdim yan yan bakardı bana... Öldüğünü öğrenince hiç ağlamayan babam göz yaşlarına boğuldu... Canımızdı o bizim.. Küçük melekler ya :(

• hiç unutmam bir gece pc başında takılıyorm kuşlar rahat uyusun diye ışıkları kapatırım birden karanlıktan çıktı kucagıma geldi gögsüme çıktı meger acıkmış yem isityor ama elimden yemek istiyordu:(

• camın önünne koyardık buğulanınca görsün diye camı silerdik...

• Kıyamam sana kalbi güzel ince tatlı insan :( başın sağolsun.

1|0
    0|0
    • yaa çok teşekkür ederim :(

• allah rahmet etsin

1|0
    0|0
  • doğla yaşam gerği ola bilir nevar demiyorum bence onun kafesini yok et ve temiz bir yeni kafesle birlikte ayın tür bir kuş daha bak

0|0
    0|0
    • şu an pek doğru olmaz sanırım bu

• üzülme

0|0
    0|0
  • Iyi bilirim o aciyi, tavsanim oldu ben 13-14 yaslarindayken :(

0|0
    0|0
    • sen kucukmussun daha daha kolay atlatabilirdin belki bosluktayım nasıl gecccek ::(

• Oyle ama emin ol cok surmez. Hayat istemesen bile unutturuyor.

• Unutmam ama acısı hafifler ya

• Emek verdigin ne olursa olsun elinden alindiginda canini yakar bilirim bu mal bile olsa

0|0
    0|0
  • artık bülbül ötmüyor :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benimde baliklarim ölmüştü. Başin sağolsun diyorum. Bazen bir insan kadar değerli olabiliyorlar. Senin için üzgünüm.😢

2|0
    0|0
    • Aile ferdi gibiydi bizim için... Bende çok üzgünüm :(

• Ya kiyamaaam bizimde kusumuz olmustu cok uzulmustum

1|0
    0|0
  • Cok kotu bir durum ya..

1|0
    0|0
    • yaşamayan anlamaz... çok ağladık dün ailece.. meleğim benim

• Evet anlamaz insanlara abarti geliyo ama oyle degil 😭

Yükleniyor...