Bugün Gördüğüm Manzara Beni Şok Etti Resmen?

Elin Suriyelisi Annesi Babası Dilencilik Yapmakta Çocuk İse 20 Li Yaşlarda Tabi Kara Kura Eli Yüzü Pis Giyimi Vasat Manken Gibi Üniversite Okuyan Kızla Sevgili Ve Neredeyse 1,5 Saat Kafede Oturup Baş Başa Yemek Yedikten Sonra Öpüşmelerine Şahit Oldum. Kız Aşırı Bir İstekle Çocuğua Yaklaşıyordu. Kendime Bakıyorum Yalnızım Adama Bakıyorum Kimse Yüzüne Bakmaz Ama Kız Ne Ateşli Bir Şekilde Onu Öpüyordu Anlatamam Bile Bu Durumun Sebbi Ne Olabilir O Kız Neden Öyle Biri İle Beraber Olur Bu Mu Adaletli Dünya Şimdi?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Yabancı fantezisi vardır

0|0
    0|0
    • ne alaka şimdi yabancı veya türk ayrımı olsun

• Kara ırkı seviyor dur hoşuna gidiyordur

• bak bu olabilir

En İyi Erkek Görüşü

• lavuk fazla acık sözlü davranmış olabılır kız da nasılsa bızım turkler gıbı yapısmaz diyip işim görülsün mantığıyla bakabılır. bu gozler neler goruyo reis valla artık şaşırmıyorum herşey olabılır

0|0
    0|0
    • bu da olabilir ki aynısını zenci ile bir türkün gece klübünde konuşmasında geçmişte duymuştum

• benim kadın doğum uzmanı arkadaşım vardı geçmişte, okuldan tanıdığım bir kızın 3 5 kere çocuk aldırmaya geldiğini ondan öğrenmiştim okulda beraber olmadığı erkek yoktu okulu geçtim şehir merkezinde yürüyoruz kafe garsonları sahipleri ayakkabıcılar elbise satan dükkan sahipleri vs herkes kızı tanıyarak selam veriyor uğramıyorsun artık özledik vs diyordu. neyse bu mezun oldu afedersinde o... bunun en önde gideni bir kızdı ailesi biri ile evlendirdi çocukla konuştum okulun en güzel kızına sahipsin nasıl bir duygu dedim adam harika bir duygu hemde böyle bir kızın ilki oldum sonuda olacam allah nasip ederse dediğini duyunca içimden yazık kızı tanısan anında terkederdin demiştim. ve çocukları olduğu dönemde çocuğun kulağına gitmiş bunlar çünkü eskilerden bir kaç kişi tehdit etmiş kocana söyleriz tekrar beraber olacaz vs diye sonuç ne mi boşandılar kız ailesinin korkusuna başka şehire gitmiş.

• işte zevk ve egoları tatmın uğruna geleceğini düşünmemek. asla kınamak olmasın ama attığın adımı hesaplayarak yürümek lazım. cunku burada bır aile dağılıyo belkı bır cocugun gelecegı buyuk oranda tahribat goruyo ve olumsuzluklar yaşanıyo, hıc bısey ıcın degmez

Kızlar Ne Diyor 1

• Sana kimse bakmiyo diye insanlara hakaret etme rencide etme hakkina sahip degilsin. Tipsizsen tipsizsin. O kara kurudan daha kötüsündür kabullenmeyi dene.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Para para ne olacak her millette kadin para ile tavlanir

0|0
    0|0
  • orası İzmir mi? ve Adalet diye bir şey yoktur varsada bize uğramadı daha

0|0
    0|0
  • Dünya böyle bir yer ve ben yalnızlığımla da mutluym de geç :) kızın dışı güzelde içi nasıl, ya da çocuğun içi dışı gibi değil :)

0|0
    0|0
    • bu dediğini yapmak kolay değil malesef

Yükleniyor...