Taniyor olabilecegin arkadaslarda niye cikiyor?

Birsey sorcam ben bir cocugu engelledim onun ablasi taniyor olabileceklerimde cikiyor neden sizce?

Güncellemeler:
Yorum yazin nolurr

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer bir sefer bile ablasının hesabına girip bakmışsan zaman zaman tanıyor olabileceğin kişiler arasında çıkıyor. Ya da bir başka gruptan filan bağlantın vardır. Hiçbiri yoksa ablası bakıyor olabilir. Ya da ablasının hesabından giriş yapıp profiline bakıyor olabilir. Olmayabilir de. Tanıyor olabileceğin kişiler arasında çıkanları senin profiline bakıyor zannetme. Yanılgıya düşersin.

0|0
    0|0
    • Dogru ama ablasiyla bir ortak bagimiz yokki

• Eğer o bakıyorsa seviyordur seni. Sevdiğin kişi tarafından engel yemek insanın çok ağırına gidiyor. Ben de yaşadım biliyorum. Düşünsene onu sevmiyor olsaydın, sıradan bir arkadaş olsaydın, hatta uzaktan bir tanıdık olsaydın belki arkadaşlık isteğini kabul edecek, iki kelam edecektin. Ama sen sevip onu diğer kişilerden ayırıyor daha yüksek bir yere koyuyor. Ama o başkasına yapmadığı muameleye seni layık görüyor. Seni başkalarından daha aşağı tutuyor. Bundan üzücü bir şey olabilir mi? İşte bu insana kor. O yüzden de duramaz ara ara bakar.

• Peki ne yapayım haketti yani

En İyi Kız Görüşü

• Kurtuluş yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• önceden çıkmıştır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Vardir bir yerden bir ortak arkadasin ya da bir baglantin ama sen bulamazsin o taniyor olabildiklerimizi nerden cikariyolar bulamiyo insan 😊

0|0
    0|0
    • Ortak arkadasimiz yok

• bir arkadasin biseyini begenmistir onun. Ya da eski sevgilin onun facesinden seni aratıyosa sürekli. Onu engellediysen o da ablasindan bakiyodur. Ondan da cikabilir

• Bu durumun senle ilgili olabileceğini mi düşünüyorsun? Nasıl da hastalıklı bir beyin.

1|0
    1|0
    • Cocugu engelledim diyorum ablasi ne alaka profilinr bile girmedim

Yükleniyor...