Mustafa koç öldü bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Mustafa koç 56 yaşında öldü tonlarca paradan sadece kefenini götürecek öte tarafa ne düşünüyorsunuz?

0|0
17|23

En İyi Kız Görüşü

• Götürüceğini mi iddia etmişti?

0|1
    0|0
    • Götüreceğini idda etmesede yaşam tarzları götüreceklermiş gibi idi.

• Bizi ilgilendirmez.. Herkes kendi hayatından mesuldur.

• yaparken yanında mıydın yaşamını ne biliyorsunuz? Hepiniz zengin olmak istiyorsunuz olamayınca ya da olamayacağını bilince insanları kötülüyorsunuz? Çevresindeki herkes ne kadar dürüst ve o kadar paranın içinde gördükleri en mütevazi insan olduğunu söylerken televizyondan başka yerde görmeyen biz , adamı cehennemin en alt katmanına 2 saniyede gönderip, " he bak abi zenginlerde ölüyor" demesini biliyoruz. Ölüyor kardeşim , herkes ölüyorda, herkesin ailesine dünyanın 4 bir yanından, meclisten, şirket ceo larından taziye mesajları gitmiyor. Ayrıca sıradan bir kişi ölmedi ölümü ekonomiyi sarsacak biri öldü.

En İyi Erkek Görüşü

• Sizin tabirinizle iş adamı ve hayırsever Mustafa Koç...
    -Siz sabahın köründe modern kölelik pazarına doğru hınca hınç dolu otobüsle işe giderken,
    -Soğukta beklerken küfürler ettiğiniz, geç kalan servisinize binip gittiğinizde,
    -Müdürünüzün patrona yalakalık olsun diye sizi azarladığı, ezdiği esnada,
    -Alamadığınız veya eksik aldığınız mesainizin kafanızda hesabını yaparken,
    -İş kazası geçirdiğiniz halde, raporlarda adınızın KUSURLU olarak yazıldığı anda..
    Ve daha nice örneklerin yaşandığı zamanlarda,
    Hizmetçisinin getirdiği portakal suyunu, kuş sütünün eksik olmadığı sofrasında yudumladıktan sonra sabah sporunu keyifle yaparken..
    "Bugün emekçileri nasıl bezdirsem ve onların üzerinden daha ne kadar fazla para kazanabilirim? diye düşünürken kalp krizi geçirip öldü.
    Anlayacağınız bir Kapitalist daha gitti işin özünde.
    Sahibinin ölümüne üzülen kölelerden olmamanız dileğiyle. #SinirliBiber

0|1
    0|0
    • Sevdim bu yorumu aynen katılıyorum.

Kızlar Ne Diyor 16

• Ne düşünebilirim ki? Oraya götürülen tek şey yaptıklarımız ve amellerimiz.

0|1
    0|0
    • Çok doğru kazaya rıza kadere teslim...

• zenginler ölsün

0|2
    0|1
  • Zaten öyle bir derdi olmadı adamın. Mekanı cennet olsun.

0|1
    0|0
  • Hiçbir şey düsünmüyorum aslında.

0|1
    0|0
  • ölüm herkes için Allah rahmet etsin ne diyelim bir gün bizde ölücez gerçeklerdenkaçınılmaz

0|1
    0|0
  • her canlı bigün ölecek yakınlarının başı sağolsın ne diyelim

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin ne diyim

0|1
    0|0
  • Lafa bak "tonlarca paradan sadece kefenini götürecek". Aynısını sende yapacaksın.
    Gayet başarılı biriydi ülke ve insanlar için. Allah rahmet eylesin.

0|1
    0|0
    • Yalanmı? bende kefenle gitmeyeceğim demiyorum.. benim demek istediğim hiç ölmeyecek gibi bu hayata çalışanlar ölümüde hatırlamalı...

• O zaman hiç iş adamı ya da holding olmasın Türkiyede. Ölümü senden, senin gibilerden çok düşünüyorlar. Ölmeyecek gibi de yaşamadılar. Dün de gördük bunu.

• Adam cok iyiydi tam bir insandi yani. Her alanda bi' parmagi vardi mekani cennet olsun sevmeyenler goruslerini kendine saklasin.

0|0
    0|0
  • Bizde kefen goturecegiz yani ondan bir farkimiz yok

0|0
    0|0
  • şuanda çok fakir. eğer iyi bir insansa Allah rahmet eylesin ne diyeyim.

0|0
    0|0
  • Zenginin malı züğürdün çenesini yorar

1|0
    0|0
  • Çok düzgün bir insan profili çizmişti benim gözümde. Her ne olursa olsun zengin bir adam olmasına ramen çok alçakgönüllü bir adamdı bence.

0|0
    0|0
  • Aydın görüşlü demokrat işadamı memleketimizin başı sag olsun

0|0
    0|0
  • Herkes için geçerli

0|0
    0|0
  • dünyada zengin mi kalmadi :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• kendisini ilk defa ölümü sonucu tanıdım anladığım kadarıyla epey hayır işi yapmış birisi allah kabul etsin. Ancak şu var ki rahmetli çok zengin olmasaydı hiç kimse umursamayacaktı bile. O yüzden televizyonlara çıkan kelli felli adamların yok biz onu parası için değil de kalbi için önemsiyoruz her şey para değil edebiyatını bıraksınlar. Türk milleti para ile manevi duyguları değiş tokuş edeli çok oldu.

0|1
    0|0
  • ölünce elimin birini tabutumun dışına atın atın ki insanlar görsün, 7 düvele hükmeden Padişah Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir..

koç ailesinin mason olduğuna dair kuvvetli ihtimaller var, ki yönetim de yahudilerin olması bunu doğrular nitelikte. Yinede gerçeği Allah bilir o yüzden Rahmet dilemiyorum.

0|1
    1|0
    • Katılıyorum sana sonuna kadar.

• Cok seviliyormus is adami olarak cok deger veriyorlarmis Türkiye, haberlerde cikdiginda annem dahi dua etti, Allah rahmet eylesin daha yapacagi isi vardi demek isterim ama ömrü oraya kadarmis Allah mekanini cennet eylesin

0|1
    0|0
  • Çokda si*imdeydi
    Adam babadn doğma krçal gibi yaşamış bende onun gibi hayatı yaşasam 50de ölmeye razıyım

0|1
    0|0
  • vehbi koça, çok zenginsin biraz garibana yardımcı ol, bunca malı öbür tarafa mı götüreceksin demişler...
    adam yerinden fırlamış, bunların hepsi benim, vermem, ne demek öbür tarafamı götüreceksin, hepsini ben kazandım demiş ama...

0|1
    0|0
  • Dunya bos iste, para hicbir ise yaramoyor artik, hepimiz olecegiz ama hic olmeyecek gibi kotuluk yapoyoruz, kalp kiriyoruz.

0|1
    0|0
    • Evet ölümün nezaman geleceği hakkında kimsenin hiç bir fikri yok para pulda kurtarmıyor asıl sınav öte tarafta.

• Umurumda değil

0|0
    0|0
  • Sinir stres derken dayanamadi herif. Rahmi muallağının suçu

0|1
    0|0
  • Para hersey değildir.

0|2
    0|0
    • Aynen para sadece kimseye muhtaç olmayacak kadar olsun kafi.

• benim anlamadığım bir şey var bu insanlar neden zenginlerden nefret eder koçlar bügünlere gelmek için neler yaptı ne kadar çalıştı bilen var mı ve de ne kadar hayırlı bir iş adamı olduğunu bilmiyorsunuz balli sırf çekmemezliğiniz yüzünden adamı kötülemeyin günaha girersiniz

0|0
    0|0
  • çok vergi verdi bu devlete cenazesine bütün siyasetcilerin gitmesi lazım başbakan cumhurbaşkanı vs vs

0|0
    0|0
  • Umrumdamı.

0|0
    0|0
  • Mekanı cennet olsun

0|0
    0|0
  • kendisine çok daha iyi bakmalıydı.. o imkanlara sahip bir insan 80 den önce ölmemeli.

0|0
    0|0
  • Zenginin ölümü de züğürdün çenesini yoruyormuş meğer.

0|0
    0|0
  • iyi oldu vakti zamanında fabrikayı kapatırım size zam vermem diyordu götürsün o paraları şimdi rüşvet verir cennete girmek için.

0|0
    0|0
  • Ölmedi öldürüldü desen daha doğru olacak. Kurtlar vadisi izleyin biraz ya. onun da sonu karahanlı gibi oldu

0|0
    0|0
    • Bakalım daha başka nasıl senaryolar çıkacak yoksa senmi öldürdün :P

• banane yaav

0|0
    0|0
  • İyi bir yatırımcı ve iş adamıydı, bakalım yerine kim gecicek

0|0
    0|0
  • parasıyla öbür dünyaya da yatırım yapmıştır umarım

0|0
    0|0
  • Parasi değil, insanligi sorgulanicak öbür dünyada

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin türkiye ülkesine ekonomik bir gücünün evladını kaybetti

0|0
    0|0
Yükleniyor...