Kadınlar savaşa katılabiliyor mu?

Azerbaycan Türkleri Ermenilerle savaşa girsek fena olmazdı zaten Ermenistan bir şey yapamaz arkamızda Türkiye var dünyanın 10 güçlü ülkesinden üstümüzde Allah var ya tamam savaş olmasında bir ermeni boğazlamadan ölmek istemiyorum olası bir Ermeni-Azerbacan savaşında kadınların savaşa gitme ihtimali var mı savaş olursa katılmayı çok istiyorum

• Kadınlar savaşa katılamaz
    54% (7)38% (3)48% (10)Oy Ver
  • Kadınlar savaşa katılır
    46% (6)62% (5)52% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• kadınlar savaşa en son çare olrak katılırlar ama artık ister türkiye ister azerbaycan ister ermenistan olsun bu düşmanlığı bırakmamız lazım

1|0
    0|0
    • Banane bırakmam ben onlar zamanında benim Türk analarıma tecavüz etmiş atalarımı öldürmüş karabağı elimizden almışlar arkamızda Türkiye Türkleri var bir savaşa girersek anınında bitiririz Allah bana bir ermeni şimdi günaha girmeyeyim ama o Ermeniler zamanında çok çektirdiler şimdi biz çektirelim

• Azerbaycanlılar genel olarak Sünni dir

• timur bizim yıldırım bizim
      karakoyunlu bizim akkoyunlu bizim
      şah ismail bizim yavuz sultan selim bizim
      şii bizim sünni bizim
      hiç kardeşe kardeşten ayrılır mı?
      bizde bir laf vardır
      "kardeş kadeşi bıçaklamış sonra dönmüş kucaklamış"
      sünni ya da şii sonuçta öz kardeşimizsiniz.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Azerbeycanın arkasında Türkiye var tamamda Ermenistanın arkasında Rusya var savaş çıkarsa bloğlaşma olur olası bir dünya savaşı demek bu.

1|0
    0|0
  • Sabahtan bu yana seni takip ediyorum. Ne bu savaş çığırtkanlığı anlam veremedim.
    Sen ;
    Türk-Rus
    Azerbaycan -Ermeni savaşının sadece bölgesel mi kalacağını sanıyorsun gerçekten?

0|0
    0|0
  • insan öldürecek kadar yobaz olmamalı kadınlar.

0|0
    0|0
  • Kadınlar savaşa katılamaz

0|0
    0|0
  • bizim özel kuvvetler komutanı her ay azerbaycan gidiyor türkiye arkanızda

0|0
    0|0
  • bence kadınlar savaşmalı zaten. eşitlik sonuçta.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...