Köpek almalı mıyım?

Merhabalar herkese. Yakında bir köpek almayı planlıyorum. Yani böyle bir düşüncem var ama emin değilim. Almak istememin sebebi hayvanları çok sevmem ve evde kendimi yalnız hissetmem ama biraz da korkuyorum. Çünkü bu sene lise üçteyim ve seneye sınava hazırlanıyor olacağım. Ve köpeğin bakımını ben üstleneceğim. Sizce zor olur mu bakımı? Ya da onla oynamaktan derslerimi aksatır mıyım? Eğer evet diyorsanız da bana stres atmamı sağlayacak, içinde bulunduğum bu depresif durumdan çıkaracak bir öneriniz var mıdır?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• günde en az 2 saatini ona ayıramayacaksan hiç alma. her gün dışarıya çıkarman, yürütmen, oynatman gerek. ayrıca eve de çişini, kakasını yapacak. her defasında bunları temizlemek zorundasın. tüy dökme problemini de unutmamak gerek. sen kedi besle en iyisi.

0|0
    0|0
    • Ya kediye alerjim olmasa kedi alırdım zaten direk de alerjim var malesef :(

En İyi Kız Görüşü

• Derslerine etki edebilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Dostum düzenli hayatın yoksa bir anlık hevesle alma sonra taşınmak zorunda kalırsın köpeğe yazık olur.

0|0
    0|0
    • Üniversite için şehir dşına çıkmayacağım. Ailemle yaşamaya da devam edeceğim bu konuda biraz katı oldukları için

• Nerse besleyeceğini falan ayarla önce maddi açıdanda zorlar seni

• Kus al, kopek su an icin seni asar. Lise 3'sen ailenle yasiyorsundur, neden yalniz hissedesin ki?

0|0
    0|0
    • Ailemle yaşıyorum evet de arkadaş arıyorum biraz kendime. Onlarla geçirdiğim zsmanın çoğunda konuştuğumuz şey ders oluyor

• Muhabbet kusu al ona konusmayi ogret.

• bakımı zor olur evet... Ama sen ona sevgiyle karşılıksız ve ömrünün sonuna dek onunla olup ona bakacağına inanıyosan al besle derim.. Öbür türlü bir heves olduğunu farkına varıp zavallıyı sokağa atacaksan köpek barınağının önünden geçme derim...

0|0
    0|0
  • anlaşamazsınız

0|0
    0|0
  • sorumluluk sahibi isen
    3 gün sonra kapıya koymayacak
    15 sene bakacaksan al

0|0
    0|0
    • Fazlasıyla sorumluluk sahibiyim. Bu yüzden soruyorum bu soruyu. Çünkü derslerimi etkileyecekse bu sorumluluğu başından almak istemiyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Bildiğin bebek gibiler sorumlulukları fazladır zaman ayırman lazım ve sınava hazırlanacaksan hiç bu tür bir ise girme bence :)

0|0
    0|0
  • Hayvan edinmeyi çok istiyorsan ve bakımı açısından kedi al.

0|0
    0|0
Yükleniyor...