Kızlar soruyor yabancı versiyonunda ingizliz erkeklerini baya bir övdüm İngiliz kızları onları aşağıladı neden?

Kızlar soruyor yabancı versiyonunda ingizliz erkeklerini baya bir övdüm İngiliz kızları onları aşağıladı neden??

ahahbs bunlarda bizim gibi birbirlerini aşağılıyorlar 😅

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Fotoğraflara bakınca sizde bağcıları görüyormusunuz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Türkleri övsene bir de :D

1|0
    0|0
    • Türk kızlarını övmüştüm. Çoğu insan Türk kızlarını seviyorum çok güzeller yazdılar bir kız da bıyıklılar yazdı :D Türk erkeklerini övdüm çok kıllı göbekli dediler maalesef :/

• Hadi ya hahshdh :D

Erkekler Ne Diyor 8

• İnsanlar ellerindekinin kıymetini bilmez, hor görmeyi sever. Bunun ırkı, ülkesi yok. O nedenle.

1|0
    0|0
  • orasıda aynı

1|0
    0|0
  • Haha bir anda asker yazısını gorunce anlam karmaşası yaşadım 😂😂

2|0
    0|0
  • Ahahah siz ingiliz erkeklerini seversiniz ama ingiliz kızları da bize hasta haberin olsun

1|0
    0|0
    • Ben ingiliz erkeklerini sevmiyorum. Sadece merak ettim onlarda bizim gibi davranıyorlar mı diye.

• bak biz boşuna kezban demiyoruz size. yaptığın harekete bak gidip adamlara övgüler yağdırmışsın. böyle bir kezoluk böyle bir çaresizlik var mı yer yüzünde?

1|0
    0|0
    • Yok ben onların tepkilerini merak ettim. Bizim gibi davranacaklar mı diye. Türk erkeklerini de paylaştım en yakışıklı olanların fotoğraflarını da. Çok güzel tepkiler verdiler.

• Ya adamlara baksana mezardan kalkmış gibiler bem beyaz :) :)

1|0
    0|0
  • İnsan her yerde hayvan 😀😀😀

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• :D ben de mi üye olsam oraya? Eğlenceli mi bari?

1|0
    0|0
Yükleniyor...