Vazgeçmeyi neden öğrenemiyosunuz?

Arkadaşlar neden bir türlü erkek ya da kız arkadaşınızdan ayrılamıyosunuz bunu özellikle kızlar yapıyor ya adam seni aldatıyo ya da küfrediyo ona verdiğin değeri sana vermiyor kalkmış burada ayrilamam ölürüm biraz kendinize saygınız olsun benimde 3 senelik ilişkim oldu ama büyük hatalar affedilmez gerçekten soğuyorum öyle kizları görünce sonra neden erkekler şımarıyor senin kendine Saygın yok erkek nasıl saygı duysun biz kızız seçilmeyelim seçelim lütfen bende ayrıldım ama ölmedim gayette yaşıyorum

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Anlatmak ve değinmek istediğin konu güzeldi.. Vazgeçmeyi bilmek gerekir ama

" biz kızız seçilmeyelim seçelim " dersen, kusura bakma hiç bir masumiyet kalmadı.

İki taraf içinde geçerli. 40 yıllık evliler geçimsizlikten boşanıyor medeni çerçevede.. Ama kızı erkeği salya sümük peşinde koşup, kendince tehditlerle baskı yapan acizlerden tutta, bir o kadar Sevgilisiz kalacam amaçlı koşan kızlar var.

Ama bu olgunluk değil, hatalı tecrübelerin ardı arkası kesilmez böyle. Ta ki kişi kendi farkına varana kadar.

20 kişiyle çıktım diye övünenlerle, sevgilisiz kalacam şunla takılayım da eskisi beni görsün de kıskansın tavırlarına bürünmüş kişilikler aynı acizliktedir.

Önemli olan birbirini tamamlamak. Onun beni seçtiği için ya da benim onu seçtiğim için üstünlük değil, birlikte anlaştığımızdır.

0|0
    0|0
    • Evet haklısın ama eğitimine önem vermeyip sadece erkeğe odaklanıp onun kızı beğenmesi için elinden geleni yapan kızlar için seçilme seç cümlesini kullandım yoksa haklısın iki tarafta tamamlayabilmeli

Erkekler Ne Diyor 2

• malesef tüm suç kızlarda. bende okuduklarıma inanamıyorum bazen. diyorum ben yanlış yapıyorum heralde. bunlar adamsa ben adam değilim diyorum.

0|0
    0|0
  • Egon güzelmiş kanka

0|0
    0|0
    • Burdan böyle deyip özelden ağzının suyunun akması da ayrı bir olay sizin gibilere egoysa egoluyum kanka

Kızlar Ne Diyor 1

• gerçekten vazgeçmeli

1|0
    0|0
Yükleniyor...