Bu sitede soruların hepsi neden evlilikle ilgili?

100 sorudan 95 i evlilik. Neden ülkemizdeki tek sorun evlilik. Neden millet bilim sanat kültür bu konular hakkında soru sormuyor. Ha arada tek tük paralel evren, uzaya yolculuk gibi farklı degisik konular hakkinda soruyor ve helal olsun diyorum. Ama hayati sadece evlilik hedefi olan insanlari anlamiyorum. Neden bütün sorular evlilik?

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• Dikkat et o soruların büyük çoğunluğu kızlar tarafından soruluyor.

Neden?

Çünkü kızlarımızın büyük çoğunluğu evlenip sülük gibi başka birinin sırtında hayatlarını devam ettirme meraklısı.

Bilim mi? Sanat?

Kaç tane kadın TÜRK bilim insanı sayarsın?

Adı tanınmış doktorlarımızın çoğu erkek be.

Nobel alan Türkler bile erkek.

1|2
    0|0
    • Lanet olsunki üzülüyorum. Bu tip kadınlar yüzünden hep biz evlilik meraklisi gorunuyoruz 26 yasindayim ayri eve ciktim hayatimi kendi maasimla devam ettiriyorum asla öyle bir kadin olmam

• Hiperaktivizm; ben baba parasiyla yasamiyorum calistim didindim kazandim okulu öyle sanslisin falan diyerek sıyrılamazsin. Ben o klasik turk kizlari gibi evde koca beklemedim!

• Babam memur banada para gondermiyor ben hepsini kendi paramla aliyorum bunu anla artik !

Erkekler Ne Diyor 15

• Evlilik çok gereksiz

1|0
    0|0
  • Amac o malesef
    Evlenmis olmak icin evlenmek istiyolar. yuva kurmak degil amac cunku

İkinci gun seni seviyorum diyip 1ay icinde evlenincede neden erken bitiyo evlilikler diye birilerinde ariyolar hatayi

1|0
    0|0
  • Sitenin konsepti kadın/erkek ilişkileri üzerine kurulu. Farklı konular için farklı siteler mevcut.

0|0
    1|0
    • Hayir yok öyle bisey. Sitenin konsepti kadinlar ve erkekler soruyor. Kategorilere bak kultur sanat spor...

• Kızlar koca delisi olduğu için ;)

1|0
    0|0
  • Bunu gördüğüm kadarıyla genellikle kadınlar soruyor. Malesef Türk kadını ataerkil toplumunda etkisiyle bütün hayatının amacını evlenip çocuk yapmaya adayarak geçiriyor, kadınlarımızın neredeyse tamamının geleceğe yönelik tek planı evlenip çoluk çocuğa kavuşmak ki bizim memleketin insanının kadın erkek fark etmez büyük bölümü çocuk yetiştirebilecek kalibrede değil. Durum bu olunca insanlar hayatının en önemli şeyiyle ilgili şeyleri merak ediyorlar, o da evlilik. Zaten bilim, kültür ve sanata merakı olan bir kadın bulursam güzelce sarıp sarmalayacağım onu.

Şimdi uzun uzadıya konuşabilecek bir konu ama ben bir sosyolog değilim ve kadın ve kız kelimelerine bile farklı anlamlar yükleyecek kadar aklını yitirmiş bir toplumun düzelip gelişebileceğinden umudu kesmiş durumdayım.

0|0
    0|0
    • Haklisin lanet olsun o e. zik kizlara

• Eziklik demek istemiyorum aslında, tek bir kalıba sokulmuşlar bütün toplum ve çevreleri tarafından, çok çok çok küçük bir kısmı bu kalıbın dışına çıkmayı başarmış, geriye kalan kısım ise kayıp maalesef.

• Yüzde 95 cinsellik sorunlarin

0|0
    1|0
  • Ülkemizdeki sorun eğitim ve para kardeşim. İKisi de olmayınca evlenemiyoruz. Şİmdi ben 22 yaşındayım evlenmeme imkan yok hiçbir şekilde ama maddi imkanım bol olsaydı 18 de de evlenirdim.

0|0
    0|0
    • Hala evlilik olum git kariyer yap para biriktir

• Haha benim evlenmeye niyetim yok aklımın ucundan bile geçmiyor fakat bilmyorum insanlar bunun üzerine yaşıyor. Çünkü aile baskısı çok fazla türkiye de kadınlar da evlenip huzurlu olmak istiyorlar malesef ateşten kaçarken fırtınaya yakalanıyorlar. Git kariyer yap para biriktir sözünü siz yanlış anlamışsınız eğer o kadar kolay olsaydı ülkenin %75 u aç olmazdı :)

• Kim aç ya. Ben gecen sene botsvanaya gittim afrika ulkesi. Hepsi aç. Aclik o demek

• hayatta başka amaçları yok bir de önemli konularda soru soracak kadar bilgi birikimine sahip değiller

0|0
    0|0
    • Farkettim dogal gazı biz üretelim diyen görmüştum sitede araba üretmek saniyor heralde. Yerin altindan ciktigini bilmiyor

• şu da var düzgün bir soru sorsan görüş bildiren kişi sayısı maksimum 5 olur, onlar da dalga geçmek için yazıyor

• herkes azmış cünkü neden sanıyosun bu kadar evliliğe meraklılar

0|0
    1|0
  • Hep seks

0|0
    0|0
  • Ne öerak ediliyorsa onu soruyorlar

0|0
    0|0
  • insanlar mutlu olamıyor yalnızlıkları var senin gibi sevgilisi ya da eşi var değil yani senin de onları anlaman gerek. insanlar önce bir tatmin olsunlar sonra emin uzay ötesi yerler bulurlar... tabi tıkırın yerinde.. öyle konuşması kolay...

0|0
    0|0
    • Bende insanim icgudume göre bende sevilmek istiyorum ama önce kariyerim sonra evlilik

• Ben endustri muhendisiyim yanliz yasiyorum

• Yalnız**

• Swnce burdaki insanlarin %90inda evlilik disi konu konusacak kafa var mi?

0|1
    0|0
  • evlenme yaşımız geldi de ondan:)
    hem evlilik diğer hiç bir seye benzemez-benzememeli ömürlük olmalı yani coook cıddı bir konu

0|0
    0|0
    • Hayir evlenme yasi 25de olur 30da 40da.

Bu yas bilim yasi egitim yasi!

• biz cok meraklıyız o yuzden konusuyoruz, sen git o zaman baska yere

• Yok kendimle yasit biriyle evlenirim.

• İnsanlarımız idealleri olmayan sığırlara döndü de o yüzden.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...