Kapat

Buluşma konusunda heyecan yenmek istiyorum acil?

Erkek arkadaşımla buluşacağım bugün (sevgilim değil). Heyecandan ölmek üzereyim panik atak hastalığı var zaten bende biriyle kolay kolay konuşamıyorum kekeliyorum utancımdan. Delireceğim ul. an ne olur taktik verin 😢😢😢

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• Allah öncelikle sabır versin hastalığın için çok geçmiş olsun iyi bir yerlere git kendini iyice baktır spor yap mutlu ol üzerine git.. buluşmaya gelince erteleyebilirsin kendini güçlendirmen gerek ya da en rahat hissettiğin yerde buluş arkadaşınla...

0|0
    0|0
    • Uzun zamandır buluşmayı çok istiyorum ve buluşmayı 1 aydır erteliyorum artık zamanı geldi diye düşünüyorum tek sıkıntı bu hastalık yüzünden sesim titriyor ve kekeliyorum 😟

• anladım zor bir durum ama şöyle düşün oraya giderken sende bu durum yok ve çok rahatsın düşün sevdiğin şeyleri düşün ama dikkat et atak geçirebilirsin arkadaşına o zaman durumunu anlat istersen... sen sıkıntıya düşme yine görüşebilirsiniz onunla... önemli olan senin sağlığın...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• Ilık suyla ama sıcak olmayan suyla uzun uzun 40 dk kadar duş al hem stresini alır hemde kaslarını gevşemesine yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • Doğal davran:)

0|0
    0|0
  • ben şöyle heyecanlar yaşayamadım geberirsin umarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...