İlluminatinin 2016 planlarını duydunuzmu?

illuminatinin 2016 yılında başımıza neler getireceginizi okuduzmu. biliyormusunuz? illuminati hakkında ne duşunuyorsunuz? kabenin yıkılışı ve bir cok kotu olay karşısında ne yapacaksınız

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• ben şahsen inanmıyorum bir boh yapamazlar... onlar kabe yi yıksınlar milyarlarca müslümanın gazabına uğrarlar...

2|1
    1|0
  • hepsi uydurmaca. milletin kafasını meşgul etmek için planlanmış şeyler. Kabe yıkılsa bize ne ya. Yıkılınca din elden mi gitmiş oluyor? Din senin kafanın içinde kabe yıkılsa kaç yazar. ama biz görsel dincilik yaşadığımız için hüloğğğ ablalar abiler çok olduğu için aramızda savaşa kadar götürebiliriz bunu teoride.

0|0
    1|0
  • evet duydum ilk başta senden başlayacaklarmış

0|0
    2|0
  • vay terbiyesizler

1|0
    0|0
  • bir git işine ya
    2016 planlarını gelip sana mı anlattılar

1|0
    2|0
  • Gaybın anahtarları yalnızca O’nun katındadır. Onları ancak O bilir. Karada ve denizde olanı da bilir. Hiçbir yaprak düşmez ki onu bilmesin. Yerin karanlıklarında da hiçbir tane, hiçbir yaş, hiçbir kuru şey yoktur ki apaçık bir kitapta (Allah’ın bilgisi dâhilinde, Levh-i Mahfuz’da) olmasın. EN'AM-59 Bizim alemlerin Rabbi olan Allah (c. c) ` ımız var !

1|1
    1|0
  • Ben kitabım da yazana bakarım beni yaratan yüce Allah (cc) orada her şeyi anlatıyor merak etme

1|0
    0|0
  • Kabe bir çok kez yıkıldı ve tekrar yapıldı, ayrıca afedersiniz ama g*t ister kabe'yi yıkmak. İlluminati yoktur, kapitalist düzendeki güçlü şirketler ve aileler vardır, dünyayı bunlar yönetir. Kabe'nin yıkılması ise nasıl işlerine gelir bilemiyorum açıkçası.

0|0
    0|0
  • inanmayın şöyle saçma seylere

0|0
    1|0
  • Skm illüminatiyi , her boka inanmayın

0|1
    1|0
  • hayırlısı

0|0
    0|0
  • Ya ne illusu senin altında 3. Dünya savaşına zemin atılmış daha illu :D

0|0
    0|0
  • Allahın izniyle dünya daha güzel olacak

0|0
    0|0
  • çok acaip olaylar geçenlerde okudum baştan sona allah yar ve yardımcımız olsun

0|0
    0|0
  • Kabe asla yıkılmaz.

0|0
    0|0
  • hepsi manyak bunların ya

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kuran dan olucakları okumuyolarda illuminatiden korkuyolar
    Deccal in cıkısından , yecuc mecuc den, Mehdi a. s dan haberınız var mı yohh :D

1|1
    1|0
    • onların hiç birisi kuranda yazmaz arkadaşım bazı zayıf hadislerde geçer çoğu da israiliyattan yani yahudi metinlerinden sonradan islama eklenmiş şeylerdir.

• Haklısın yegnım hadıslerde gecerli Hz. Muhammed s. a. s işıd in gelicegini asırlar öncesinden hadisi serifinde söylemiş zaten
      Hadisleri günümüz tefsirlerine göre yorumluyoruz inan icerigi cok cok büyük

• Allah var gam yok :)
    Hiçbir şey yapamazlar

1|1
    2|0
  • Duymadım

0|0
    0|0
  • böyle bir planları olsa sen duymazdın duyduysan gerçek değildir onlar tesadüflere ve aksaklıklara yer vermeyecek kdr planlı çalışıyorlar

0|0
    0|0
  • hangi masal kitabından alıntı

0|0
    0|0
  • Böyle şeyler inanmayın!!! Kabe'yi asla yıkamazlar. YüceAllah (C. C.)'ın korumasında Kabe. Hangi insanoğlu yıkabilir ha sorarım sana? İnsanı günaha sokturacaksınız tövbe ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...