Troll soru mu? Samimi sorular mı?

Üyeler tarafından ne tarz soru lar daha ciddiye aliniyor?

Troll soru mu ? Samimi sorular mı?

#tetrahydrocannabinol

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• troll daha cana yakın :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Diger hesabimla bircok troll soru sormuslugum var ciddiye aliniyordu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• O cocuk bu cocuk siniftaki çocuk bakti ya da şöyle dedi ne demek istedi benden hoslaniyormu gibi sorular görmezden gelinir daha çok. Ondan sonra up uzun detay yazanlar hem okunmaz hem cevaplanmaz 😁😁😁😁

1|0
    0|0
  • Bazı üyeler var gerçekten güzel bence ler yazıyorlar güzel sorular soruyolar. Genellikle külür sanat spor siyaset ile ilgili. O sorulara da zaten genelde belli kişiler cevap veriyo. Bunun dışında nerede avara bir soru varsa popüler oluyo. Bunun nedeninin ne olduğunu da sanırım tarrışmamıza gerek bile yok. Ha bide ayar olduğum bir başka konu söylemeden geçemicem kızın biri sormuş işte atıyorum kızlar bacaklarınızı ne ile alıyosunuz diye. Cevapara ni bakıyosun erkek sayısı kız sayısından fazla. L*n sana ne kızların bacaklarını nasıl aldığından her seksüel soruya cevap vermek zorunda mısın? Oh bee sabah sabah iyi patladım yaa teşekkür ederim. Söyleyeceklerim bu kadar hakime hanım :)

1|0
    0|0
  • O trollerin ben var ya. Bu kadar yüzsüz olamazlar yav 3'e düşürttüler soru sayısını hala paylaşım yapıyorlar anasını satayım.

1|0
    0|0
  • troller

1|0
    0|0
  • troll soru candır cevaplaması daha zevkli.

1|0
    0|0
  • troll ^^

1|0
    0|0
  • Ot kafası başka tabi barbiye bak mkk

1|0
    0|0
  • Troll ve eglence icerikli ve malum konu sorulari ciddi anlamda samimi sorular veya sorunlar ya onemsdnmiyor ya da kaale alinmiyor

1|0
    0|0
  • Bana ciddi gelen sorular 😊

1|0
    0|0
  • Yerine göre :)

0|0
    0|0
  • troller iyidir

0|0
    0|0
  • Trolümtraklar var birde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Troll sorular daha çok ilgi görüyor çünkü millet trollük yapmak uğruna tüm ailesini soruya katabiliyor bazen :D

1|0
    1|0
  • Troll sorular genelde 😐

1|0
    0|0
  • Samimi sorular.

1|0
    0|0
  • Troller.

0|0
    0|0
Yükleniyor...