Bir kız neden arkadaşlık isteğini reddeder?

Üniversitedeyiz. Okulda yan sınıflardan bir kız var. Yan sınıfın geneliyle muhabbetim var. Ben de sınıfın çoğuna arkadaşlık isteği gönderdim, hepsi de kabul etti kız erkek fark etmeksizin. Ama kızın biri nedense 1-2 hafta bekletti. Şimdi de bi' bakayım dedim, isteği reddetmiş. Üstüne üstlük arkadaş ekle kısmı da kalkmış.
Kızla 1-2 defa muhabbetim olmuştu. Her şey normaldi. Selamlaşıyorduk falan, herhangi bir tuhaflık yoktu aramızda. Sizce niye böyle yapmıştır?
Moralim bozuldu şahsen.

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bak dostum sevgilisi olabilir anlıyor musun sevgilisi olabilir
    Senin le konuşup selamlaşıyor diye bekar anlamına gelmez veya erkeklerle muhabbet ediyor diyede bekar anlamına gelmez
    Sevgilisi olsada arkadaşlıklar kurabilir bu engel değil ama sevgilisi varsa kabul etmemiştir ve sevgilim var diyede herkese söylemeyide sevmeyen bir tip olabilir
    Bu kızın arkadaşlık isteğini neden kabul etmediğini sormadan önce sen bir kendi beynini ve düşüncelerini sorgula

1|1
    0|0
    • Amacın ne? Benim onu Facebook'tan ekleme sebebim bekar olduğunu düşünmem değildi. Öyle bir şey mi yazmışım yukarıda? Bir tarafından element uydurma. Beynime baktıracak mışım. Bak yukarıda ne demişim? Erkekleri de ekliyorum. Yani erkekleri de mi yürümek için ekliyorum. ya da Facebook sadece insanların birbirine yürüme sitesi midir? Sanal p*zevenk midir Facebook? Kişi kendinden bilirmiş işi. Konuyu prim için saptırma.

• Dengesiz :D

• Bak hala. :D Yenilen pehlivan güreşe doymazmış.

• Arkadaşlık tekliflerini sanalda değil reelde yapmayı neden düşünmüyorsun?

0|0
    0|0
    • Facebook da lazım. Orada ödev mödev veya etkinlik olduğu zaman herkesi haberdar edebiliyoruz.

• svgilisi vardir gorunce o kismi kaldirtmis olabilir.
    Ya da arkadas edinmek istemiyor. Sana has birsey degil

0|0
    0|0
Yükleniyor...