Küfürlü, argolu konuşan kız arkadaşıma karşı nasıl davranmalıyım?

Ben üni öğrencisiyim, bayanım. Aynı bölüm, aynı sınıfta olduğum bir kız arkadaşıma karşı nasıl davranmalıyım? bir konuda tartıştık. Kızın ağzından küfür eksik olmaz, genelde argolu ve küfürlü konuşur, erkeklerin yanında da böyle konuşuyor, sevgilisi olduğu halde okulda başka çocuklara veya ortak derslerde tanıştığımız bir erkek arkadaşa der işte çok yakışıklısıın oo süpersin işte bizden iyi çift olur vb. şekilde konuşurdu, ve kız erkek kaarışık cafede arkadaşşlaarla oturduğumuzda hoş olmayan şekilde hitap ederdi, bir kaç kere onların yanında rrkeklerin yanında bana ve başka bir arkadaşıma azman diye milletin ortasıında yüksek seslle çağırmıştı, sevgilime benim yanımda ay çok tatlı yaa demişti sevgilimin bir komik davranışı üzerine, stresli bir zamanımdayken okulda sevgilimle beni gördüğünde sevgilime "şu sevgilini dövsene sen yaa " diye konuşurdu ve bir gün ona patladım bu yüzden kes sesini diye. Neyse bunlar geçen sene oldu, bu sene bazı üzücü olaylaarda bu kız benim sıkıntımı derdimi dinlemişti, bende o yüzden tekrar dostluk krdum bununla, ama hala aynı davranışlar işte ağzından a* – g*t – a*cık – s*ktir vb. kelimeler, el hareketleri eksik olmaz, hep hakaret ederek konuşur sürekli o süperdir sen malsındır fiilan böyle bir kız. Bende bu davranışın kötü olduğunu anlasın diye bana nasıl davranıyrsa ona aynı şekilde davrandım, bir gün bu bana dedi "seni tepeme çıkardım, fazla kallktı senin g. tün, bir gün fena olacak" dedi whatsappte akşamına arkadaşş grubunda konuşurken başı ağrıyprmuş bende suya sok dedim arkasından bana işte siinirlerimi bozuyorsun kes sesini kapa çeneni filan dedi bende buna özelden yazdım "kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma, küfürlü argolu konuşmandann rahatsız oluyorum, bu davranışına alışırım diye düşündümfakat alışamadım, sevmiyorum bu davranışları, dikkat edersen hem kendin üzülmezsin hem başkaları, bendenn sana dost tavsiyesi" dedim ve hmn bana hakaretler yağdırmaya başladı. onunla konuşmuyorum, o bana yazmadıkça konuşmayı düşünmüyorum.

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• konuşma böyle garip tiplerle. ne kadar kötü ya. Allah ıslah etsin tipe bak ya. konusma geç

0|0
    0|0
    • Konuşmuyorum artık, umurumda bile değiller artık. Kim bilir arkamdan neler neler diyordur şuanda..

• amaan desinler gül geç

Erkekler Ne Diyor 6

• Kızın yaratılışı bozulmuş. Erkek gibi davranıyor.

Bir yıldır görüşmediğim hanımefendi bir arkadaşım, attığım görüşme talebine şöyle bir cevap yazmış: "Beni yoran insanları geride bıraktım."

Muhabbeti tamamen kesmek zorunda değilsin. Sürekli görüşeceksin sonuçta, böyle olmaz.
    Ama mesafe koyabilirsin. Selam-sabahtan öte gitmezsin, olur biter...

1|0
    0|0
    • Haklısın, ama o bana selam vermedikçe ben ona selam vermem, çünkü afedersin ama bir tarafları kalkacak...

• Karışamam orasına, senin bileceğin iş...
      Tabii daha gençsin, Matrix içindesin.
      Hayat hiç öyle değil ama...
      Dün kavga ettiğin adama bugün işin düşüyor (genelde iş yerlerindeki durum) ve selam vermek zorunda kalıyorsun...

• Hepsini okumaya takatim yetmedi 😅 Konuşmayın şöyleleriyle ya...

1|0
    0|0
    • konuşmuyorum bayadır :) gerçek yüzlerini görünce...

• İlk başlarda umursamayıp uzak duruyordum sonra bir şekilde bir araya geldik, ama acayip derecede rahatsız oluyordum alışırım belki konuşma şekline dedim ama alışılacak gibi değil, birde kendisini lider gibi görüyor diğerlerini de işte istediği gibi elinde oynatabileceğini sanıyor ondan dolayı bir ahkam kesmeler, bir argo konuşmalar, bir insan bütün cafenin içinde bir kıza hemcinsine azman diye seslenir mi? Hadi sevgilin var niye okulda gelip elin çocuklarına bu benim manitam kasların süpermiş diyosun. Sonra gelip bana laf ediyor işte bana küfürlü konuşuyo diyosun benim en azından konuşacak ağzım var filan filan...

• Öyle tabi... Iyi etmisiniz

• Kusuruma bakma kafam iyi gerçekten :) okuyamadım :)

0|0
    0|0
    • Kız arkadaşım küfürlü konuşuyor, bundan rahatsız olduğumu söyledim diye bana ağzına geleni saydı, ondan bahsettim ne yapmalıyım diye sordum

• Ya sende küfürbaz ol ya da yol ver yani yapılacak yek şey bu :)

• büyük ihtimal ka şardır erkeklerden yiyemeyince dile vurur

0|0
    0|0
    • Kendini dünya güzeli sanıyor, benim peşime 15 kişi takılırsa onun 215 takılırmış :D haspam...

• demekki onu daha çok...

• Cok itici, kufursuz davranirsan belki anlayabilir

0|0
    0|0
    • Zaten öyle davranıyordum ama tartışmamızza yakın bir kaç gün onunla bu şekilde konuştum. Benim ne hissettiğimi anlasın diye, ama geldi ağzına geleni saydı, onu sevmiyomuşum demişim güya halbuki küfür sevmiyorum dedim, sonrada ben senin derdini dinledim zorla mı durdum yanında deyip küfredip başıma kaktı herşeyi. Kaç yaşına gellmiş bu zamaana kadar anlaması gerekiyordu, yüz ifadelerimle filan her şeyi belli ediiyordum ama işte...

• Haklısin

• üni de bir kız telefonla konusuyo a. koyim a. koyim : DD ya ne ıgrenç kufur bile yaksımıyo yakıssa gam yemicem. konusma oylesiyle cidden

0|0
    0|0
    • Aynen öyle konuşuyor, bir de sevgilisi var elin erkeklerine yok çok yakışıklı bilmem ne , azman diye çağırır okulun cafesinde kızları filan, kabadayı gibi takılır, derste atılgandır, ben birşey söylesem veya anlamadığıö birşey olsa mal olurum, canım olurum, g. t olurum ama o süperdir filan işte geçenlerde eve geldi kız kahvsltıya, tartışmadan önce, annemin yanında diyo işte "senin peşine 15 kişi takkılıyosa benim peşime 215 takılır" filan, çirkin bir kız değil ama ahım şahım güzellikte de değil, ağzı sadece laf yapıyo yani. Peşine takarsa çeenesindenn takar erkekleri zaten ama ben arkadaşça onu uyardım iyiliği için kız bana ağzzına geleni saydırdı, ben ona küfüürlü konuşmanı sevmiyorum dedim o neresinden annladıysa işte neymiş ben onu sevmiyomuşum kızzıın kendisini, beni sevmiyosan benimlr niye takılıyosun diyo, baya laf etti bana çıldırdım. sanıyoki ona yazıcam, peşindenn koşçam ama o bana yazmadıkca ben ona asla yazmam, birrde iki üç. kere. derdimi dinledii diye bunlaarı yüzüme çarptı.

• Ailecek öyle, anasıda öyleymiş, kabadayılık taslıyorlar aileecek, ama sevgilisi geleceği zaman şöyle yapmayın onun yanındda bana şunları bunları demeyin der, sevvgilisinin yanında kuzu gibi olur.

• Konuşmayacağım yazmayacağımda, normallde kimseye kin gütmem ama böyle insanlae gerçekten hakediyor.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...