Annem bana hep kufrediyor psikolojimi bozuyor?

annem bna hic nazik davranmiyor tamam seviyorum genelde iyiyizde surekli kotu konusuyo kizince beddua veriyo bni cagirirken bile adimla cagirmiyo ders calsmyom dye senden bir fok olmz dyo braz tembelm evisi yapmaynca agzina geleni soyluyo surekli baskalaryla kiyasliyo yakinlarimiza kotuluyo. benm neden ders calsmadgm psikolojimin bozk olmasi norml bnce evde disarda hic huzurum yok bu kadn bni delirticek ne yapicam bn psikologa mi gtsem ne yapsam neden boyle yapiyor halbuki okumam icin dua ediyor

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Annelerin hakki odenmez, bnde bir ara senin gibiydim biraz agresiftim cevap verirdim anne hakliydi halbuki
    Baska biseye sinirlenmistir nazı sana geciyodur.
    Ben cok tartisirdm annemle Şu an o konuda vicdanim rahat degil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ona bir büüğünden yardım alarak yaptığını hoş olmadığını anlatın bir şekilde

0|0
    0|0
  • Annenin içi çürümüş matmazel geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • olur olur

0|0
    0|0
  • Annen gösterdiğin sabır misliyle kabir azabından düşülecektir bunu unutma hayat anaları çok yıpratır yarın öbür gün anne olduğunda anlarsaın allah yardımcın olsun daha demin annesine kan kusturan şımarık bir concon bana saydırıp kapattı mesajdan o çok yanar ama senin olgunluğun belli sabır kardeş sabır...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Benim Annem de öyle ya küfür edip duruyor ağzına da hiç yakışmıyor ama yapıcak bişey yok alıştım ben artık

1|0
    0|0
  • Bence annenin sorunları var.

1|0
    0|0
  • Önceden benim annemde öyleydi küfür etmezdi ama sürekli ev işi yapmadığımdan kızar başkalarıyla kıyaslarlardı bende artik umursamıyor gibi yaptım birşey dediği sinirlendiği zaman gülüp geçtim şimdi bulasmiyor :D

1|0
    0|0
  • Al benim annemde öyle. Dır dır etmese SÜPER ANNEDİR kendisi :) . Üzülme tek senin annen öyle değil bizim de psikolojimizi bozuyorlar

1|0
    0|0
Yükleniyor...