Çocukken aklımıza niye hep tanrı ''erkek'' olarak gelirdi?

Çocukken aklımıza hep yaşlı bir dede olarak gelirdi en azından benim öyle. Kadın diye düşünmezdi kimse

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ataerkil toplumdan dolayı... Bir düşünenize hep Allah baba derlerdi :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Din adamları yüzünden. Erkek ve yaşlılar.

0|1
    0|0
  • Algıda secicilik. Ben kız erkek karisimi bir varlık sanardim.

0|1
    0|0
  • Benimde genç 25 yaşlarında genç erkek olarak gözüme gelirdi. Tobee tobe. Böyle şeyler sormayın ya. Gerek yok bence

0|1
    0|0
  • banada oyle gelirdi

0|1
    0|0
  • toplumumuz ata erkil olduğu için her şeye gücü yetenin erkek olduğu düşünülüyor. bundan dolayı bence

0|1
    0|0
  • Sizin yine iyiymiş benim kırmızı, bir adımda İzmir'den Batman'a gidebilen bir panda geliyordu.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Otoriter ve güçlü. Babam gibi derdim, ama ben küçükken babam ayyaş sayılırdı orası ayrı

0|1
    0|0
  • Çocukken allahin bir cinsiyetinin olduğunu düşünecek kadar siyirmadim daha çok oyuncaklarimla sokakta peşinde kosturdugum ucurtma ve toplarimla ilgiliydim

0|0
    1|1
  • Kardesim illa soru paylasman gerekmio bu sitede durabilmen icin. Sacma sapan sorulari nerden buluosunuz bari Yaradani Katmayin Su muhabbetlere cikmis bide Tanri diosn Dogru Tanrilar Kadinda Olur Erkekte Bizim Bir Tek ALLAH'ımız Var..

0|0
    1|0
  • Kimin öyle gelirdi kardeş saçmalama. Tanrıyı farklı olarak düşünürdüm. Tanrı kendisinin benzerini yaratırmı hiç

0|0
    0|0
Yükleniyor...