Üniversite açlıktan ölme yeri mi :\ ?

Ben üniversite 1. Sınıfım. Yaklaşık 4 aydır part time iş bulamadım. Babam ve annem ayrılar zaten. Baba gondermıyor borç buldum da öyle verdim ev kırasını arkadasımla ev tuttuk yurt cıkmadıgı için. Simdi yine aysonu geliyor ev kırası yaklaşıyor ben ne yapacağım? Doğru dürüst yemek yiyemiyorum :(

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• vallaha Samsunda babasının evden attığı engelli gençten beri bu kadar duygulanmamıştım. Üzüldüm. Ve üstelik daha 1. sınıf

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• çok üzüldüm. böyle sorunun varsa dondur eve dön ailene de okutmayacaksanız doğurmasaydınız de.

0|0
    0|0
  • Özel yurt yok muydu? Şehir neresi mahsuru yoksa?
    Evi hiç önermem ben.

0|0
    0|0
    • Özel yurt 400 lıraydı çok pahalıydı

• Seneye gecerım inşallah

• İnşallah, peşini bırakmayın. Allah yardımcınız olsun :)

• part time iş bulamadıysan git biyerlerden burs iste ve paran yoksa çadırda da kalsan sakın eve çıkma evler çok masraflı oluyor
    İzmirde okuyosan sana iş bulabilirim diğer şehirleri bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Off aynen öyle elin suriyelisi alsın 1200 tl biz geri ödemeli 400 alalım

0|0
    0|0
  • sen o borcunu başka yollarla ödersin diyen şeerefsizlere bakma
    okuduğun yerde ingilizce kurslarını araştır, part time öğretmenlk ya da danışmanlık falan yapmaya çalış, ingilizce kurs veren yerlere git konuş şansını dene

0|0
    0|0
  • Üniversite açlık yoktur öğrenciler abartıyor o kadar. Bem üni hayatım boyunca acıktığımı hatırlamam

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun ya ara mutlaka allah yardım eder çalışmak isteyene umut kesilmez.

0|0
    0|0
  • Nerde okuyorsun ne okuyorsun

0|0
    0|0
  • Hiç mi cafe felan yok çalışacak ya da farklı yer

0|0
    0|0
    • Kucuk bir sehır arayan yerler ya full time arıyor ya da saat olarak bana uymuyor

• Neresi il olarak

• Hangi üniversite yardım edelim bizin modern cemaate katalım sizi

0|0
    0|0
    • Nasıl?

• Bizim cemaate katılacak insan bulun
      Para kazanın iyide para kazanırsınız

• Normalde cemaate üye olmak paralı sizin için ben konuşur parasız üye ederim sizde üye yaptıkça kişi başı 250 paravkazanırsınız sizin yaptığınız üye de üye yaparda oradan da para

• istersen borcunu başka yollarlada ödeyebilirsin..
    i.ytimg.com/vi/YoWkNffsYKE/maxresdefault.jpg

0|0
    1|0
    • Sen o yollarla odedın galıba 😎

• benim babo ağa ağentepliyik

Kızlar Ne Diyor 2

• Cafeler de iş bulamaya çalış

0|0
    0|0
  • hangı sehırdesın

0|0
    0|0
    • burada söyleyemem. Bunu. Benim bu durumda oldugumu bılen bırılerı cıkabılır:/

Yükleniyor...