Yagami Light mı yoksa L mi?

Görelim bakalım :D
Ben L reyisi tutuyorum.
O tatlı yiyişi beni benden alıyor, o esrarengiz bakislari falan...

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Yazım ağır spoiler içerir.
    :D
    Yagami bana gücü simgeliyor, gücün değişterebileceği insanı. Genel itibariyle duygusuz olması hoşuma gidiyor benim kişiliğime yakın kişiliği. Hırslı birisi ayrıca izleyici bu yönünü seviyor empati duygusu yüksek ama bunu kötü kullanıyor.
    L adaletin temsilcisi olarak çıkıyor ama dünyanın en iyi 3 dedektifi kendisi. Bu aslında bir şeyi açıklıyor 2 dedektifi L öldürdü. Güç arzusu L dede var mello bu yüzden mafyaya geçti. Aslında near ve mello L nin kişiliklerinin bölünmüş hali 2 si birleşince l yi oluşturuyor. Lnin karanlık birisi olduğunu düşünüyor yabancılar güç arzusu yagamiden bile yüksek birisi. Davaları kendi seçme sebebi bu kendinden daha zekileri istemiyor onlar daha gelişim dönemindeyken yok ediyor. Yagami ile çalıştığı sıralar ona hem sevgi hemde nefret besliyor aslında.
    Yani 2 karakterde kötü L iyi rol çeviriyor tek farkı bu yagami dürüst.

1|0
    0|0
    • Code geasstaki lelouchuda aynıydı dürüstlüğü çok fazlaydı kartlarını açık oynuyordu. Yagami gibi karşısında L yoktu hepsi bu daha gerçekçiydi bu yönü. Yagami insanları tanıyan birisi aslında hep yolda yürürken falan insanları süzüyor. Suçlularla ilgileniyor onların kişiliklerini çözüyor haberleri asla kaçırmıyor. Babasının mesleğiyle aslında animeden önce ilgileniyordu suçluları okumak bir tür hobisiydi. Dikkat ettiyseniz babası ile beraber çalıştığını söylüyor bir lise öğrencisi neden bunu yapsın. Amacı babasına yardım değil insanları daha fazla çözmek.

• Buradan anlaşıldığı üzere yagami ve lawriet aynı kişi. Tek fark l nin imkanı yagamiye göre çok yüksek interpol gibi şeyleri var.

• Bunun dışında o anime zeka animesi değil empati animesi zeka 2. planda. Dikkat ettiyseniz hep birbirinin aklını okuma çabaları var, Bunu onun gibi hissederek yapıyorlar. Yani animede kişilikleri savaşıyor zekaları değil.

En İyi Kız Görüşü

• L reyis

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• tek ben mi fransızım

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey anlamadım.
    http://i.hizliresim.com/PYG5Ab.gif

0|0
    0|0
    • Visneli kekmi yoksa cikolatali kruvasanmi demek istemistim

• Hıc bısı anlamadım kanks

0|0
    0|0
  • Tabii ki Kira. Near'ı L'den daha çok sevmiştim ben. Mello da aynı şekilde. :) Genel olarak anime güzel olunca..

0|0
    0|0
  • Ne diyon kızım hiç bişey anlamıyom.

0|0
    0|0
  • L çok daha iyi

0|0
    0|0
  • yagami yi severim

0|0
    0|0
  • Kira :) ve onun hatunu