Erkekler beraberken ne konuşurlar?

Ya bunu hep merak etmişimdir. Şimdi biz kızlar her konudan konuşuyoruz. Film, moda, saç, meslek,ünlüler hani sınırı yok ama erkeklerde de böyle mi ne konuşuyorlar neler konuşuyorsunuz yanınızda bir kız yokken?

Güncellemeler:
Arkadaşlar konu başlığı söyleyip geçmeyelim detaylı anlatın merak ettim :D

0|0
9|39

En İyi Erkek Görüşü

• Onu bunu bilmem de 2 erkek rakı içiyorsa ikiside dertliyse hele bu dertler kız yüzündense (rakı içirtecek kadar sevmişlerdir) oradaki sitemin adaletsizligin haykırışın. serzenişin sessizce aglayışın gözüme toz kaçtıların:) mesaj atsam mı atmasammı lar falan filan bana göre oradaki muhabbeti o an yaşarsın ve de muhabbetlerin en tatlısıdır ve de kızlar o muhabbeti ögrenemeyecektir:)

1|0
    0|0
    • En tatlı muhabbetiniz bu olsa gerek şahit olmak isterdim :-)

• Aynen en güzel muhabbetimiz bu kendi adıma diyorum :) umarım bir gün denk gelirsin :)

En İyi Kız Görüşü

• "Olum o kizda bir popo var tas"

0|0
    0|0
    • Hajhfgh evet genelde bu konusmaya sahit olmustum bazı kızların arkasından cok diyolar bunu

• Bizden dedikoducular valla birde bize çamur atıyolar. Birbirlerini çekiştiren var

• Aynen oyle 😂

Erkekler Ne Diyor 38

• 1- Futbol muhabbeti
    2- Din-Siyaset-Gündem tartışmaları
    3- İş hayatı
    4- Hatun muhabbeti
    5- Genellikle okey, tavla gibi oyunlar eşliğinde belaltı espriler

Bizim ekibin tercihi genelde 2 ve bazen 5. Bir yandan bu ikisi birbirini tamamlıyor çünkü gündem ve siyaset konuşunca insan geriliyor, ben siyasilere sinirlenip geriliyorum açıkçası ve yaratıcı olmadığımızdan ötürü ancak belaltı espriler bizi neşelendiriyor.

0|0
    0|0
  • no konuşacaklar. P*rnodan başka bişey konuşmuyolar diyebilirim. Bütün erkek çevremi bu yüzden sildim. Ya hep kavgalarını anlatırlar ya da şu kıza şöyle yaptım böyle yaptım gibisinden çok kötü muhabbetler. Yaptıklarından da değil hee sırf laf olsun torba dolsun. Sorsan hepsine ya tek başlarına 5 kişiye girip yara almadan çıkmışlardır. ya da yüzlerce kızla denemedikleri pozisyon kalmamıştır. Sıkıldım ve hepsine yol verdim. şimdi sınıftan kızları topluyorum kafede dedikodu yapıyoruz daha eğlenceli. Dediğin gibi her konu konuşuluyor. gerekirse cinsellikte konuşuyolar. Ama dediğim gibi gerekirse her zaman değil :) kızların sohbeti daha iyi kendi aralarında o yüzden kızlarla takılmak daha eğlenceli :D

0|0
    0|0
  • Bizim geyik kapasitemiz sizinkinden çok çok daha üstündür sanırım. Benim arkadaş çevremde net bir konu yok doğaçlama gidiyoruz ama olaylar da bitmiyor, laf lafı açıyor derler ya o tatta bir durum. Scarlett Johansson'ın göğüslerinden girip atomu parçalayarak çıkılabiliyor sohbetten. Öyle garip bir şey, anlatamadım. :/

0|0
    0|0
  • Konu ne olursa olsun, kızların konuştuğu konunun çok daha az detaylısı, yüzeyseli ve az dolambaçlısı :)

1|0
    0|0
  • Futbol kari kiz arabalar 😀

0|0
    0|0
  • Araba motor hatun baska bısı yok kanks ha bıde spor

0|0
    0|0
  • kızlar hakkında konuşmuyoruz bunu bil.

0|0
    0|0
  • Nabıyorsun kardeşim iyiyim kanka sen nabıyorsun iyiyim kanka şu kız çok güzel bunu bir sikicen varya aynen kanka felaket bişey bu kız kanka kimde güzel esrar var nerden ala biliriz bende 30 var sendee 20 var mı gidip alalım falan seks hayatı karı kız muhabbeti esrar ugusturucu muhabbeti :D

0|0
    0|0
  • Oyun falan

0|0
    0|0
    • Hayır da zaten maç falan atarken falan biz kızlardan fazla konuşuyorsunuz (şahit oluyorum yoksa sallamam) birde dışarda oyun muhabbeti yapmanız çok saçma değil mi

• Şu kız bana gelse midikinden bir ısırsam işte nebiliyim işte kukusunun midikine çamaşır mandalı taksamda yaksam felan :D standart :D

0|0
    0|0
    • Fazla abazaca

• Bu görüşürü dikkate alıp yorumladınya :D daha ne diyeyim yok böyle birşey troll görüşler atıyorum :D

• Kızlar gibi absürt şeyler konuşmazlar herşeyden konuşurlar futbol muhabbeti, karı kız muahbbeti makar filan

0|0
    0|0
  • Kızlar, seks, futbol, iş, hobilerimiz, politika, din, tarih, genel olarak tüm bildiklerimiz. Ama ortalama erkek dersen, kızlar ve futbol diyebiliriz :)

0|0
    0|0
  • Bizde yedik dimi bunu? Kızlar kendi aralarında konuşurken, bazılari hepsi değil sevgililerın pin onları nasıl becerdigini anlatır birbirlerine

0|0
    0|0
  • Karı gız

0|0
    0|0
  • Sevgililerimizi konuşmuyoruz bunu bil.

0|0
    0|0
  • araba, futbol, teknoloj, kadınlar, vs.

0|0
    0|0
  • Adama ve çevresine bağlıdır.

0|0
    0|0
  • Aklına gelebilecek en çok kötü konulardan daha çok kötü şeyleri konuşabilir ruh halimize göre değişebiliyor biri ortaya laf bırakır o laftan devam ederiz

0|0
    0|0
  • Erkeğinden erkeğine değişir. Abaza isek, cinsellik. Karşımdaki abaza ise, konu buluruz.

0|0
    0|0
  • ya maç muhabbeti ya da karı kız muhabbeti yaparlar baska konuları yok ki

0|0
    0|0
  • spor ekonomı iş kultur

0|0
    0|0
  • Erkeğin kültür seviyesine göre değişir ama seks ve kızlar hakkında konuşmalar her erkekte vardır.

0|0
    0|0
  • saçma sapan binbir konudan bahsedebilirler.

0|0
    0|0
  • spor/ seks/ spor seks ha birde seks

0|0
    0|0
  • karı kız meme spor kavga dövüş diplomosi para her konu var işte

0|0
    0|0
    • Peki niye erkekler genelde büyük göğüslerden vb konusur cok kısıtlı ve sacma bir konu değil mi ben bu büyük göğüs merakını çözemedim

• Ya bizimde sapıttığımız zamanlar oluyorda konuşuyoruz ama daha farklı şeyler şuana kadar çok ortamda farklı kızlarla sohbet etmeme rağmen hiç penis muhabbeti edildiğini duymadım kızlar genelde bu tarz şeyleri konuşmaz ki belki 18 olduğumuz için olabilir

• belki de zamanla duyarsın ama gerekli şeyler de değil sen takılma

• Valla hic boyle bisey konusmadik

0|0
    0|0
  • sorunun cevabını direk söyleyim her zaman sekz konuşulmaz.

0|0
    0|0
  • Kızlar hakkında konuşulmuyo bunu bil ilk önce

0|0
    0|0
    • Herkes kızlar diyor ben ne biliyim 😃

• Söylemeyin beyler.

0|0
    0|0
  • büyük insanlar fikirlerle , orta insanlar olaylarla , küçük insanlar insanlarla uğraşırlar...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 8

• Futbol

0|0
    0|0
  • kızlar hakknda

0|0
    0|0
  • Ben erkeklerin fazla oldugu bir şirkette çalışıyorum.
    Ve şu kadarını söyliyim erkekler kadınlardan daha dedikoducu netttt.
    Bir kere karı kız muhabbeti sürekli dönüyor.
    Kendi aralarında kendilerini ispatlama cabalarına çok giriyorlar. Örneğin;kim daha fazla cinsellik yaşamış gibi vs vs.
    Ve direk ona masumca selam veren bir bayan arkasını döndüğü esnada kıza yollu, bana yürüdü, yok bana yazdı, bana ışık verdi gibi medeniyetsizce şeyleri direk akılarına getircek kadar cahil düşünce yapılarına sahipler. Arada siyaset, futbol ve yemek muhabbetleride yapıyorlar. Bunların dışında konuştukları bir şey yok.
    Valla erkeklerin hepsi böylemi bilmiyorum ama benim tanıdıklarım şahit olduklarım tipler böyle. Gün boyu ailemden cok bu insanları görüyorum ve karşı cinsten beni soguttular iyice tiksndim bunlarn yüzünden.
    Bide dipnot geçiyorum gerçekten erkeklere asla tamı tamına GÜVENİLMEZ!.
    Bunu çalıştıgım yerdeki erkeklerin kadınlar hakkındaki düşüncelerinden öğrendim.

0|0
    0|0
  • Maç konuşurlar baska da aklıma gelmiyor

0|0
    0|0
  • Aklıma ilk gelenler futbol ve karı kız. :D

0|0
    0|0
  • Futbol cinsellik siyaset oyun vb

0|0
    0|0
  • öküz gibi pes oynuyolar sevgilim dediği kızların dötünü başını konuşuyolar , araba , futbol falan filon

0|0
    0|0
  • Ne konuşmuyorlar ki ne ben söyleyeyim ne sen sor

0|0
    0|0
Yükleniyor...