Eve Gelirken Tuvalete Sıkıştığınız Oldu Mu :D :D En İyi Olaya EİG :D :D?

Eve Gelirken Tuvalete Sıkıştığınız oldu mu :D :D En iyi Olaya EİG :D :)

Güncellemeler:
Hadi Yazalım En İyi Olaya EİG :D

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• o zamanlar üniversite 1. sınıfın yaz tatilindeyim. sigara kullanmaya hala gizli gizli devam ediyorum. babamla hafta sonları ancak bir araya geliyoruz. bu yüzden hafta içleri rahat rahat takılıyorum. zaten en çok da "en son babama yakalanayım allahım" diye dua ediyorum. buradan bir inek şaban mahmut hoca olayı çıkacağını tahmin ediyorsanız daha trajikomik ve daha parapsikolojik bir durumun söz konusu olduğunu söyleyeyim de entry'yi bırakıp gitmeyin.

efenim o gün, günlerden perşembe, pederle aynı şehrin gökleri altındayım. dişçide randevum var ve babam bunu bilmiyor. yaşadığım şehrin otogarında çalışan yakın bir arkadaşımla beni sigara içerken babamın yakaladığını rüyamda gördüm o gece. aynı gün bir başka arkadaşı izmite yolcu edeceğim ve dişçiye gideceğim.

izmite gidecek arkadaş ailesinin yanında sigara içemediğinden dedi ki "gel şu yandaki camiinin şadırvanına gidelim, hem bir sigara içeriz, hem de yola gideceğim bir ihtiyaç gidereyim." iyi bari dedik gidiyoruz. geçerken terminalde çalışan arkadaşı görüp ayaküstü rüyamı anlattım. o da "hayra alamet değil, ayağını denk al" dedi bana. gülüştük geçtik.

camiinin önüne geldiğimizde öğlen namazı yaklaşıyordu. yaşlı amcalar ezanın okunmasını bekliyorlardı avluda. içimden tuhaf düşünceler geçti bir an. babam acaba buralarda olur mu? şeklinde. ama ne alakaydı ki? babam bu saatte kesinlikle işte olurdu. zaten yemeğini de iş yerinde yiyordu. hem cuma namazı bile değildi ki camiide olsun. zaten cuma namazı da olsa, onun için de burada olamazdı. yani milyonda bir ihtimal bile değildi.

neyse, şadırvan yer altında. indik arkadaşla. 4 tuvalet var. üçünün kapısı açık, biri kapalı. ben sigaramı çıkarıp yaktım. bir elimde paket, bir elimde çakmak, ağzımda da sigaramla o kapalı tuvaletin kapısına dikilip tıklatmaya başladım. diğerleri pisti çünkü.

derken kapı açıldı. içeriden kim çıksın istersiniz bu öyküde?

evet bildiniz; babam...

adam hayatının şokunu yaşadığı için ne yapacağını şaşırdı

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oldu tabi
    Bir ara eve vardim aceleyle eve kostum falan neyse iste arabanin kapisi acik kaldi e arabaya kucuk kuzenim girmis kornaya basip duruyormus komsular dellendi babamda bana bir soylendi pir soylendi ki o gun kuzenimin poposunu sıkıp onu bir guzel azarladim 😄

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• pek olmaz dakik biriyim :D

1|0
    0|0
  • Olabiliyor tabi. İnsanlık hali..

1|0
    0|0
  • Olmayan oldu mu acaba?

1|0
    0|0
  • merdivenleri 4 erli 5 erli çıkmayı çok iyi biliyorum.

1|0
    0|0
  • Küçükken camide işemiştim altıma. Namazı yarıda bırakmak günah olur diye kendimi sıktım, işedim😂 Babam eve gönderdi sonra :)

1|0
    0|0
  • Bir ara öyle bir sıkıştım yaş 12 ozamanlar dışarıda edemiyorum koşa koşa eve geldim tam kapıdan içeri girdim ve baktım lavabo dolu tam banyoya girerken heyecandan piiuvv bacaklarımdan sıcak bir sıvı indi meğersem çişmiş ama çok sıcak tuttu beni gerçekten güzel üşüyenler denesin... 😂 😂

1|0
    0|0
  • oluyor

1|0
    0|0
  • Oldu tuvaletle ne alıp veremediğin var :D

1|0
    0|0
  • baş gösterdiği bile oldu :P

1|0
    0|0
  • Nedir bu tuvalet takintisi oluyor bende de kırsal bir yer olsa çıkarıp yapiyorum eve tuvalete yetişince rahatliyorum :)

1|0
    0|0
  • Tuvalet okadar dar değil sıkışmadim :)

1|0
    0|1
  • Oldu tabi ya cami de bile oldu :DSADASDSA

1|0
    0|0
  • oldu

0|0
    0|0
  • Ateistim ama kendimi ohhh be dünya varmış derken cami tuvaletinde çok buldum. Eig'n de yerin dibine batsın ikisini de seçmişsin benim cevabı görmeden.

0|0
    0|0
  • Oluyor insanlık hali

0|0
    0|0
  • Oldu bir kere otobüsten inmek zorunda kaldım ve lokantanın tuvaletine yaptım. Sonra yanlışlıkla bizim oradan geçmeyen bir otobüse bindim ve yanlış yerde indim. Oradan bizim oraya otobüs yokmuş durak aramaya başladım. ya bir işemek nelere kadirmiş dedim 3 saat zaman kaybettirdi bana.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• oluyor

1|0
    0|0
  • Hahhaahhaahhashhaaaaaahh :) yorumlara çok güldüm :) bende ya durakta ya okulda hep gelir ben evden başka bir yerde lavaboya giremiyorum böyle bir titizligim var sanki girsem mikrop alırım saniyorum o yüzden devamli lavabo sorunum oluyor kapıyı açıyorum ayakkabilarimi çıkarmadan d alıyorum :)

0|0
    0|0
  • oldu. oluyo. hep qsdfewqsd

1|0
    0|0
  • Eve geliyordum ogle arasi evin sokaginda tutamadim altima yaptim. Tabi o zamanlar kucuktum.4 . Sinifa gidiyordum.😂😂😂

1|0
    0|0
Yükleniyor...