Yaşım 19 evlendim ayrildim. Erken demeyin biliyorum?

Sizce kizlar siz erkek olsaydınız evlenip ayrılmış biriyle evlenir miydiniz. Erkekler de cevaplasin

Güncellemeler:
Resmi nikah.
Eleştir dilediğince hayat bu kimin başına ne gelir bilinmrz :)

0|0
14|56

En İyi Erkek Görüşü

• bence b tip işler gönül işi seviyorsan gözün başka bişey görmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 55

• evleneceğim kişinin geçmişi değil, ona hissettiklerim önemli

1|0
    0|0
  • hayat bu.

mümkün.

takılma..

keyfine bak

0|0
    0|0
  • Buyuk konusmayım ama ben evlenmem kanks kendım nasılsam oyle ısterım

0|0
    0|0
  • Yasin cok gec cikar kismetin, ama tanistigin kisilere ilkbasta soyle tavsiyem

0|0
    0|0
  • evlenmediği halde başka erkeğin altına yatan birinden daha önceliklidir.

2|0
    0|0
  • Evlenmezdim. Ne yapayım ben kullanılmış malı. s

0|0
    1|0
  • Erkekler sevince böyle şeylere pek önem vermez. Ama bayanlar bu konuda daha kuralcı. Yani o kadar dert edecek sorunun yok.

0|0
    0|0
  • ben bakire gacı arıyorum
    yani evlenmem.

0|0
    0|0
  • ne ccabk evlendın ne cabk ayrıldın

0|0
    0|0
  • Erken sksks

0|0
    0|0
  • Evlenmezdim. Bakirim ve sıfır arabayı hak ediyorum. Adam gibi birisiyle evlenseydi benim suçum değil.

1|0
    2|0
    • Burada yazan erkekler genellikle artı almak için yalan söylüyorlar. Eğe yiyiyorsa, bakire olmayan veya boşanmış bir kızla evlensinlerde görelim. Genellikle kullanıp, atarlar. Hiç bir erkeğe güvenme bacım resmi nikah olmadan asla ilişkiye girme. Unutmaki kullanıp, atarlar seni.

• çok doğru helal sana kardeşim

• seviyorsam evlenirdim

0|0
    0|0
  • Seversem niye olmasın? Aile pek sıcak bakmayabilir ama sevdiğim için ailemi karşıma alabilirim yerine göre.

0|0
    0|0
  • evlenirdim

0|0
    0|0
  • Evlenirdim..

0|0
    0|0
  • La bunu zaten erkeklere sorman lazım kızlara böyle olup evlenen var mı diye sorsan daha mantıklı bir cevap olurdu yani

0|0
    0|0
  • Neden ayrıldığıda önemli

0|0
    0|0
  • Valla zor be güzelim ya, hani mutlaka evlenirsin ama seni kullanmaya çalişacak onlarca erkek çıkacak karşina dikkatli ol

0|0
    0|0
  • 19 yaşından önce daha duygusal olgunluğa erişmemişken zıp diye adamın biriyle evlenip sonra boşanan kıza yaklaşırken kuşku duyarım ben.

0|0
    0|0
  • olabilir ama 19 yaşında evlenecek kadar hayatta amacı olmayan biriyle değil

0|0
    0|0
  • 19 san bişey olmaz evde kalmazsın

0|0
    0|0
  • Niye olmasın gönül bu ferman dinlemiyor hiç birşey engel değildir sevdikten sonra

0|0
    0|0
  • evlenirimde ne kadar süre evli kaldıgına baglı

0|0
    1|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Evlenirdim

0|0
    0|0
  • Evlenip boşanmayan adam evlenmez

0|0
    0|0
  • ben topuga bakmam yüreğe bakarım ilk önce sen ne kadar sadıksın önemli olan o benim için

0|0
    0|0
  • Kızlarda evlenir erkeklerde eğer seviyorlarsa. Ancak asıl sorun aileler genelde bu durumlarda onların dediği oluyor eğer belirli bir yaşada gelmemişsen

0|0
    0|0
  • Çok zor ya öyle kabullenmek sanırım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 14

• a ah neden olmasın bayanım ancak cevaplamak istedim elbette herbayan bir kez evlenmek ister boşanmak kolay değil ağır psikolojik sorunlar yaşatıyor.. istediğim katagorize etmemen malesef elde olmayan sebepler oluyor..

0|0
    0|0
  • bende evlenip ayrılmışsam evlenirim diğer turlu bakmam

0|0
    0|0
  • erken biraz ama

0|0
    0|0
  • Kullanilmis mal istemem demis bazilari, kimiside farketmez demis.. bizim milletimiz insanlari apis arasiyla yargilamaya cok meraki..

0|0
    0|0
  • eğer bir hataysa hatanın neresinden dönülürse kardır :)
    ben olsam ne yapardım bilmem ama etrafım birçok evlenip ayrılmış olup evlenen çifter var , iki tarafta aynı durumları yaşadıysa bu avantajdır , birçoğuda çok iyi anlaşıyor

0|0
    0|0
  • bekarsam evlenmezdım cunku ılerde sorun olabılcegını dusunuyorum ayrıca orf adet ve yasadıgın yerın etkenlerınıde goz onune alarak ama bende evlenmıs bosanmıssın evlenmezdım Evlilik basıt degıl Rabbim hata yaptırmasın daha

0|0
    0|0
  • Herkes hata yapabilir, neden olmasin kismet boyle isler onemli olan anlasabilmek sevmek ve guven verebilmektir bence.

0|0
    0|0
  • Ben evlenmem

0|0
    0|0
  • Istemezdim. Ben hiç evlenmediysem karşımdakininde hiç evlenmemiş olmasını isterim.

0|0
    0|0
  • evlenirdim kafa uyunca neden evlenmym

0|0
    0|0
  • Hic evlenmedim oda hic evlenmemis olsun isterim

1|0
    0|0
  • Senin işler biraz karışık bacılık.

0|0
    0|0
  • seviyosam değer veriyorsam neden olmasın. ?

0|0
    0|0
  • niye ayrıldın canım?

0|0
    0|0
Yükleniyor...