Devlet büyüğüne yapılan hakaretin cezası ağır mı oldu? İzmirli kadın yaptığı hareketin anlamını yanlış mı biliyor?

Devlet büyüğüne yapılan hakaretin cezası ağır mı oldu? İzmirli kadın yaptığı hareketin anlamını yanlış mı biliyor?

Güncellemeler:
İzmirli güzel bir hanımefendiye bu hareketi yapmak yakışıyor mu?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Serefsizler önüne geleni hapise atar olmuşlar

1|1
    0|2
    • El hareketi de hoş değil ama.

• Ama adaletsizlik. bir sosyal medyaya kendi adlarını aratsalar tonlarca küfürleri görecekler ama kadın orada bir hareket çekiyor hapis cezasına çarptırılıyor sanki tek o çekiyor peh

• Askerde bir kural vardır.
      Ne en önde olacaksın,
      ne de en arkada...
      Çünkü her ikisinde de dayak yersin.
      Ortada olursan görünmezsin.
      Bu kadın en önde kalmış :)

En İyi Erkek Görüşü

• Kamu görevi sebebiyle hakaret etmişse en az 1 yıl cezayla yargılanıyor doğrudur. Ortada sövme var. O parmak işaret sövmedir. Sövme fiilide hakaret sayılır. Az bile almış 12 aydan az alması mümkün değildi heralde kanun değişmede önce almış o cezayı. Malum Ceza kanunu her yıl değişiyor.

0|1
    0|0
    • Kamu görevlisine hakaretin cezası 24 aya kadarmış ve kadının daha önceden de sabıkası varmış.
      Kadın temiz değil :)
      Alışmış.

• O zaman harbi az almış. Heralde hakim kadından etkilenmiş. Çünkü serbest bıraksa başı ağrır çünkü görevi kötüye kullanmış olur. Ha kadın bir de İzmirliymiş. Hakim kesin etkilenmiş

Kızlar Ne Diyor 2

• Ağır olmuş. İsteyen istediği gibi davranabilir. Hergun millet birbirine de devlet buyuklerine de hakaretler ediyor. Liderler birbirine hakaret ediyor. O zaman hepimiz hapse girelim

0|1
    0|1
    • Sakın ha...
      Suçtur. Onlar birbirene hırlar, bişey olmaz.
      biz iki laf edersek
      kodesteyiz.
      Dikkatli olmak ve saygılı olmak gerekir.
      Hem şu yapılan hareket bir bayana yakışmıyor.
      O bayanın sokak ortasında bir adama yapması hoş mu sizce?

• Hoş değil ama dediğin gibi adalet yok ülkede. Birbirlerini parçalıyorlar daha bugün gördüm haberlerde her gun mecliste dovusuyorlar hicbir sey yok. Onlar da hapiste gorelim. Onlar girmiyorsa bu kadina da boyle ceza vermek ikiyuzluluktur.

• Ağır olmuş.

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 5

• Herkes saygılı olacak bu kadar basit... bir bakana yapılacak hareket değil bu... İsteyen istediği gibi davranamaz kimse kusura bakmasın... kişiler önemsizdir , oturduğu makama saygılı olacaklar...

0|2
    0|0
    • Bu hareketi yapan, arkasında durur değil mi?
      Yürekli olamıyor.
      Gel gel diye işaret ettim diyormuş :)

• Kadında tabiki hata var edebiyle dursaymış
    Lakin bu ceza ceza değil idam olmuş
    Yandaş bir hakim oldugu çok belli
    Ancak şu bilinmelidirki anca gücleri yettigi insanlara bu tip cezalar kesebilirler
    Çetin ceviz birine denk gelmesi dilegiyle ceza veremedigi gibi alırlar adamı görevinden

0|1
    1|1
  • böylesi insanları gördükçe mutlu oluyorum gerçekten helal olsun

0|1
    0|0
  • Solculara kurban olun be helal ablama

0|1
    0|2
    • Ablan mahkemede ne diye savunmuş kendini biliyor musun :)
      Ben, gel gel diye işaret yaptım diyormuş.
      Solcu abla çark etmiş :)

• Güzel kardeşim...
      Ben senin iradene saygı duyuyorsam.
      Sen de %52 ye saygılı olacaksın.
      sen doğmadan bu memlekette sıkıntıları yaşayan biriyim.

• Yaw abi tamam illallah diyip de yani ( akp gelmezse secimlerde ulkenin hali daha kotu olacak vereyim de kurtulayım. Not: desteklemeyenler ama çaresizler ) bu insanlara bir şey demiyorum sonuçta %52 herkes sevdiginden vermedi cogu soyledigim gibi bir cogu da para icin baskaları din ile kandırıldı vesayre vesayre

• Akp liler hicbirinizi sevmiyorum

1|1
    0|1
    • Böyle hareket yapılmamalı değil mi?
      11 ay kodese girecek kadın.
      Yazık değil mi?
      Öfkesine hakim olsaydı bir anlık.

Yükleniyor...