Tecavüz suçlaması?

Arkadaşlar tanımadığım bir kız benı tecavüzcü olarak suçluyor, mahkemelerde süründürcem diyor beni nerden tanıyor vb. bilmiyorum facebookda yüzlerce kişiye paylaşım yaptırmış, kendimden korkmuyorum fakat kimse gerçek olup olmadığına bakmaz bir kere adım kirlencek ne yapmalıyım 2 gündür uyuyamıyorum

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yakın bir arkadaşımın da başına gelmişti, bugünlerde moda oldu erkekleri tecavüzcü diye suçlayıp eğlenmek. Savcılığa başvur, kanunen suç olan bir eylemi isnat eden kişi için hapis cezası olması bir yana çok sağlam manevi tazminat hakkı kazanırsın. Önümüzdeki 2-3 yıl çalışmadan rahat yaşarsın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İspatlaması lazım. Gidecek tecavüz raporu alacak, onun Rahminde sperm bulacaklar, o spermin sana ait olup olmadığını araştıracaklar ya da kızın üstünden (tecavüz bulguları olmalı) senin derin vs çıkmalı ya da senin üstünden kıza ait. Yiyorsa yapsın yani. Elini sürmediysen bir şey çıkmaz rahat ol 😄

1|1
    0|0
    • o yönden rahatım zaten hatta belki elim kız eline değmemiştir nerden deri bulcaklar :D ama çivi çıkar izi kalır derler ya tam olarak öyle :( meslek hayatımdada kötü etkileme ihtimali var ,

• öyle yapacağım fakat o an çok korktum heycanlandım hesabımı falan dondurdum, çok büyük mallık yaptım , hayatımı mahfetti sayılır şu an

• Hayır hiçbir şey yaptığı yok. Sen neden korkuyorsun ki? Aç o hesabı ve hodri meydan de

• Sen suçsuz günahsız yere kimse böyle birşey yapmaz yani utanmıyor musun bana biri bunu yaptı ama suçsuzum demeye

0|0
    0|0
    • çünkü bişey yapmadım

• Geçmişte yaptığın şeylerin acısıdır belki illa ki birşey yapmışsındır burda kileri kandir ama kendini kandırma olur mu

• kardeş ben hayatımda sevgiliyi bırak kızlarla aynı yolda yürümüşlüğüm yok hayatımda sıgara bile içmedim

• Ah siz trolcüler kızın sorusu tuttu hemen xp almak için sorun bir bitmediniz

0|0
    0|0
    • ne dediğin hakkinda fikrim yok fazla aktif biri değilim

• Kiz oldugundan eminmisin?
    Belkide cok iyi tanidigin cevrende gezinen ama sana gicik olan biridir?

0|0
    0|0
    • bunu anlamak gerçekten çok zor yüzüne gülüp arkandan iş çeviren biri olma ihtimali yüksek.
      Aslı olmasa bile ortalıkta dolanması bile yeterınce rahatsız edici, kimden şüphelenceğimi şaşırdım kimi suçlayım kimin günahını alayım

• Gayet sakin davran.. takibinde dur, cabuk anlarsin.

• Adam gibi avukat bul donuna kadar alırsın kanıt yok bir kere

0|0
    0|0
    • mahkemeye vericem falan diyince hesabını falan dondurdu ortalıktan kayboldu şimdilik bir sıkıntı yok

• Korkak işte

• Nursema mi kizin adi? Oyle bisiler gordum de facede

0|0
    0|0
    • hayır onla alakam yok fakat muhtemelen ondan gazlanıp beni sevmeyen biri bunu yapıyor

Erkekler Ne Diyor 9

• TCK'ya göre suçtur, hakaret ve suç uydurma. Vakit kaybetmeden çıktılarını al, sosyal medya sayfasının admin'lerine bilgi ver suç duyurusunda bulunacağına dair ve dilekçe yaz savcılığa başvur.

0|1
    0|0
  • evladım böyle durumlarda somut delilllere bakarlar, bir şey yoksa korkma, adın malesef kirlenecek kldfşisfs

2|0
    0|0
    • random atacak kadar komik birşey mi? :)

• Bırak açsın davayı valla bak suçsuz olduğun ispatlandığı zaman sende karşı tarafa maddi manevi tazminat davası acarsin

0|0
    0|0
  • tanimadigin bir kiz bunu niye yapsin? kapat hesabini git de o kisiye onun hakkinda suc duyurusunda bulunacagini soyle?
    de inan cok sacma geldi şu an .

0|0
    0|0
  • Savciliga suc duyurusunda bulun.

0|0
    0|0
  • abi yer zaman bunlar mahkemede sorulcak eğer onun dediği saatte sen kendini orda olmadığınıı kanıtlarsana tazminat davası bile açarsın bunu unutma bak

0|0
    0|0
  • bir şey yapamaz hukuki olarak (tabi suçsuzsan) isminin kirlenmesine yapacak bir şey yok. böyle iddialara sorgusuz sualsiz inanan insanlarla kes ilişkini sen de

0|0
    0|0
  • Suçu kanıtlanana kadar herkes masumdur

0|0
    0|0
  • Elinden geleni ardina koymasi hic bir sey yapamaz. Icini ferah tut.

0|0
    0|0
Yükleniyor...