Neden sorunsuz sohbet ederken birden sohbeti sebepsiz kesersiniz?

Tanışmışsınız ve neie içinde sohbet ediyorsunuz , ancak bir gün cevap vermiyor sohbet etmiyor, engellemiyorda ancak nedenini bir türlü öğrenemiyorsunuz.Üzülürmüsünüz?

Güncellemeler:
Site yönetimine söylüyorum ağzımı bozmandan şuna bir destur çekin.

1|1
15|13

En İyi Kız Görüşü

• Ne olursa olsun saygısızlık hele ki sohbet edip birseyler paylasilmis ise çok büyük saygısızlık. Böyle davranarak kendi değerini düşürür insan sadece

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu burada sıkça yaparlar.. Bir dertleri vardır , bununla ilgili deşarj olmak ya da fikir almak için insanı kullanırlar , sonra da sırra kadem basarlar.. mantık bu.. kullan insanları at..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• insanların uyuzluk yapmaları ıcın cogu zaman sebep gerekmıyor arkadasım. bu konuda asmıs olanlar var sebepsız uyuzluk yaparlar yanı. umrumda olmaz acıkcası. aştım ben..

0|1
    0|0
  • Muhabbetimiz çok güzel ilerliyorsa birden bire böyle bir davranışta bulunması beni üzer ve kırar.
    Lakin fazla üstünde durmam bu meselenin, belki vakti yoktur veyahut kötü bir vakitten geçiyordur, kimseyle konuşmak istemiyordur.
    Kim bilir? Muhabbetimin sıkıcılığı zorlamıştır belki de onu bu davranışa... :)

0|1
    0|0
  • Ne üzülmesi hiç tınlamam

0|1
    0|0
  • burada ben de bazen yapiyorum cok fazla bunaltıyorlar abi o yüzden konusup sonradan cevap vermedigim cok kisi var. Bana yapsalar umrumda olmaz.

0|1
    0|0
  • Üzülmem,

0|1
    0|0
  • uzulmem , söz bitiyor bir yerde anlamak lazım

0|1
    0|0
  • Ne uzulcem o kendine uzulsun

0|1
    0|0
  • Ben engellerim

0|0
    0|0
  • Size birsey sormak istiyorum ama xperim yeterli olmadigi icin mesaj atamiyorum rica etsem bir mesaj atarmisiniz

0|0
    0|0
  • Uzulmem hayatta üzulecek daha onemli konularim var

0|0
    0|0
  • Ben takmam yapıyosam da hoşuma gitmeyen bir durum vardır

0|0
    0|0
  • Yazar burada gönderme yapıyor sanırım ;)

0|1
    0|0
  • Gicik etmek icin

0|0
    0|0
  • Sohbet ettiğim birine yapmıştım neden derseniz demek istediğimi görmüyor konuyu açıkladığım halde aynı telden çalıyordu

0|0
    0|0
    • Her kes açık nickle yazarken sen saklanmaya neden ihityaç duydun?

• Söz ettiğim kişi takip listem de bulunuyor yorumumu görmesini istemedim

Erkekler Ne Diyor 12

• evet uzulurum cunku ben ona deger vermışım onunla konuşmusum ama o bana deger vermemış demekkkı

0|1
    0|0
  • Üstad özellikle insanlar bu siteye girdi mi bastırılmış duyguları ön plana çıkıyor. Pek anlamaya çalışmamak lazım. Çünkü evli olupta bekarım diyen birçok erkek veya bayan eşini aldatıyor burada

0|1
    0|0
  • Amcam beni sakın yanlış anlama...

Yaşin 70 olmuş. Artık son evrelere gelmişimiz. Bu değerli vakitlerimizi daha yararlı şeylere harcayalım diyelim ben. Mesaj atmıs atmamis birak o benim derdim olsun, sen niye bu kadar önemsiyorsun?

2|1
    0|0
  • amca sen burdamıydın ya :D

0|0
    0|0
  • Bu tür durumlarda o kişiye nedenini ısrarla sorarım.

0|0
    0|0
  • Üzülmem

0|0
    0|0
  • Oluyor... Oluyor da ondan...

0|0
    0|0
  • kendisi bilir derim kazandırdığı bir şey yok sonuçta...

0|0
    0|0
  • Dayı sizi de engellediler?

0|0
    0|0
  • Boş Konusur Ondan

0|0
    0|0
  • Sizin başınıza geldi anlaşılan.
    Ben bu durumları sallamam, umrumda olmaz😎

0|0
    0|0
  • Dayi sapikmisin 70 yasina gelmissin git torun sev cinsellikten cikmiyon

0|0
    0|0
    • Neden bunu gizliden söylüyorsun? O kadar da erkekliğin yok mu?

• Bayanlar baylar birileri şu gerzeğe iki satır bir şeyler söyler mi hak etti.

• Cinsellikten cikmqyan dayi bir kes

Yükleniyor...