Halkın yaşadığı sokaklarda ve caddelerde alkol satışını doğru buluyor musunuz?

Halkın yaşadığı sokaklarda ve caddelerde alkol satışını doğru buluyor musunuz?

Örnek video haber

1|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben bile alkollü serepsizlerin haysiyetsizliklerine uğradıysam.. En uzak ben, sakin yaşayan ben, anormal ortamlardan en uzakta yaşayan ben...

Demek ki bunun zehri her tarafa bulaşıyor. Alkol yasaklanmalı. ://

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Zaten halk satin aliyor ve sizene?

0|0
    0|0
    • Linke bakabilirsiniz örnek için...

• Ulkede siddete meyilli olan insanlarin varligini alkole baglamak sacma.

• Alkole bağlamıyoruz hanımefendi. İnsanların kanı bozuk. Ben yurt dışında yaşıyorum. Burada bir tane sokağa işeyen, zır deli gibi sarhoş olup ona buna laf atan, alkolle kavga çıkaran senelerdir hiç görmedim. Herkes içki satılan yeri, içki içilen yeri biliyor. Kimse kimseye rahatsızlık vermiyor.

Ama Türkiye'de ailemin yaşadığı cadde üzerinde tatile gittiğimde sadece ben 3 tane ayrı ayrı zamanlarda işeyen gördüm tekel bayilerin yakınında. Her gün kavga, ona buna sataşma vb.. Alkol satılan bayileri ailelerin yaşadığı yerlerden kaldırmaya kalkınca, saat 10'dan sonra içki satışını yasaklayınca belli kesimler başlıyor cav cav ötmeye. Avrupalı gavur bile yapmadı bunu. Haklısınız bir tek alkol alımıyla açıklanamaz bu.

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu sirf alkol satışı yüzünden oluşan birsey degil kisilerin zihniyet ve dusunceleri de önemli içmek isteyen alıp evinde de içiyor zaten

0|0
    0|0
  • Alkol satışı yapilabilir. Bir problem yok bence. Ama kesinlikle ailelerin yaşadigi yerlerde birane ve meyhane gibi yerler olmamalı.

0|0
    0|0
  • Ne sokakta ne de normalde doğru bulmuyorum zararlı ya. Yasaklansa keşke

0|0
    0|0
  • Dünyada bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Her şeyi şu içkiye bağlamayın. Kesin o olay zaten alkol yüzünden çıkmıştır. Nerde satılacak bu içkiler, şehir dışında mı? Bazı medreselerde çocuk tacizleri oluyor. İyi senin mantığına göre medreseleri de kapatalım.

0|0
    0|0
    • Bazı şehirlerde alkol satışları yapan bayiler ailelerin yerleşim yerlerinden uzağa taşınmış durumda. bunlar mümkün şeyler. Medreseye boşuna dil uzatmayın, oradan bir yere varamazsınız.

• Her şeye tozpembe bakan kesimsiniz. Yok içki yüzünden dövmüşler he koçum he. Haklısın he.

• Edebinizi takının. Kendinizi küçük düşürmeyin.

Yükleniyor...