Dışarıda tuvalete sıkıştığınız oldu mu :) En iyi Anıya EİG :D :D?

Dışarıda tuvalete sıkıştığınız oldu mu :) En iyi Anıya EİG :D :D

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• bir ara arkadaşlarım ile yoldayız eve giderken sıkıştım acilen adliye yoluna girdir kalabalık havada bir gram rüzgar yok arkadaşım '' kanka düşünsene şimdi rüzgar çıkıyor '' dedi bende hadi lan oradan dedim şom ağızlı herif rüzgar çıktı yerden bim poşeti havalanıp abatırsız 100-200 kişiyi geçip yüzüme yapışmaz mı ben korkudan altıma kaçırdım işte o günden sonra hiç çişimi yapıp çıkmamazlık yapmadım :D D:

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çooook oldu. Özellikle evden çıktıktan sonra çok geliyor

1|0
    0|0
    • Sonra koşa koşa umumi wc lere :D :D

• Hiç wc bulamadığın olmadı mı :D :D

• Oldu tabii. Köye gitmiştik tuvalet için eve gitmem lazımdı hiç gözüm yemedi çalışarın arkasına bırakıvetdim :D

Erkekler Ne Diyor 11

• o yüzden biz erkekler şanslıyız.. bizim idrar tutma kapasitemiz kızlardan daha fazla ve çok sıkışınca kuytu bir yer bulunca :)

1|0
    0|0
  • Çok içmiştik bizim arkadaşlarla geçtik yola 3 motor vardı 6 kişiydik indik hepimiz yolun ortasında aynı 6 kişi yolda işedik çok utandım şimdi :)

1|0
    0|0
  • Hep dışarıda geliyor zaten evde olmuyor nedense :D Doğru düzgün yemek yemem su içmem evden dışar adımımı atarım uzak biryerlere giderim sessiz sakin tam o zaman geliyor işte şanssızlık

1|0
    0|0
  • Oldu ama okadar büyük anım yok

1|0
    0|0
  • Otobüste oldu istanbula giderken olmuştu ay oldum oldum dirildim😂😂

1|0
    0|0
  • Tuvalet anısı mı yok artık :)

1|0
    0|0
  • Tuvalet fantezisi detected

0|0
    0|0
  • Uzun yolculuklar cok kötü resmen patlayacak gibi oluyor bazen şişeye işemek istiyor o kadar ki zor bir durum :)

0|0
    0|0
  • ben altıma zıçtım bir kere

1|0
    0|0
  • Bir kere sıkıştım ondada girdim tuvalete tam altimi cikarirken fazla egildim gomlek cebimde de cok bozuk para vardi 20 tl ye yakin hepsi deligin icine dustu bazilarini kurtardim ama elim çiş oldu hep.

1|0
    0|0
  • Cami nerde lan
    Allah kahretmesin
    Kapı kilitli/Ücretli

Kimse görmeden gir şu otluklara

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...