Yavru kedi sahipleneceğim :) ?

Merhaba KS halkı. :) @Ate_ist tavsiyesi üzerine kedi sahiplenmeye karar verdim. :) Ama şöyle bir şey var ki kedi bakmakla ilgili bir şey bilmiyorum. :(
Ne yapmam lazım? Neyle beslenirler (mama hariç)? Veterinede kaç ayda bir götürülür? Ve daha fazlası. :)

Yavru kedi sahipleneceğim :) ?

Şimdiden herkese teşekkür ederim :) <3

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Beni sahiplensene :P
    Karnımı doyur yeter evde oturup bir köşede :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mama nicin vermek istemiyorsun? Bakınca fiyatları pahalı duruyor ama 15kg alsan bir kediye neredeyse 1 sene yetiyor da artiyor onlar.
    Yavru bir kediye ise inek sütü zaten verilmez kittenmilk satiliyor onlardan almalı.
    Yoksa bazı sağlık sorunları yaşar kedin.
    Veterinere gidin o size bir aşı takvimi çikarir zaten.
    Bakim olarak tırnakları kesilmeli.
    Kulsk icleri silinmeli.
    Tuyleri fircalanmalı.
    Kedi cok asiri pis olmadikca yikanmaz.

2|0
    1|0
    • Mama vermek istiyorum sadece mama dışında ne yerler onu bilmek için sordum.
      Teşekkür ederim. :)

• Biraz büyüdüğünde tavuk, balık (kilçıksız) gibi seyler verilebilir. Benimki sosis, sucuk, nugget, ton balık, tavuk ne varsa yiyor. :D
      Tuvaleti icinde çok para harcamak istemiyorsan benim yaptigimi yapabilirsin.
      2-3tlye geniş bir plastik legen tarzi birsey aldim dikdörtgen şeklinde. Ustüne çöp poseti gecirip gazete yayip icine kedi kumunu dökerek kullanıyorum.

• İyi fikir :)

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 2

• hayırlısı olsun :d aşıları dışında veterinere gitmeni gerektirecek bir durum olmaz. hastalığı vs yoksa.
    bakımı biraz da cinsine bağlı.
    bence Ankara kedisi sahiplenmelisin. barınaktan edin lütfen :)

1|0
    1|0
  • Salam
    Zeytin
    Peynir
    Yemek falan
    😬
    Aşılarını yaptırırsan çok iyi olur👍

1|0
    1|0
    • Tamam. Yaptıracağım merak etme, teşekkür ederim. :)

• Her hayvan aynı şeyi yemez bizim ki yer sizin ki yemez bunu da söyliyeyim
      Rica ederim 👍😊

Yükleniyor...