B**kire olmayan kızlara karşı kinim var?

Aşık olduğum kişi bir hata yapmıştı, pişman olmuştu. B*kire değil ve ben 1 sene boyunca hergün her sanıye bir erkeğin yaşayabıleceği acıyı yaşadım. Sonunda aşkımdan vazgeçip ondan ayrıldım. Artık bu bende bir hırsa dönüştü. b*kire olmayan kızlardan nefret ediyorum onlara karşı kinim var. KS de başka bir kızın bugun sevgilimle birlikte olduk ba**kire değilim gibi sorularını görünce bogazım düğümleniyor sıinirleniyorum o kinim tekrar beliriyor. Başkasının ba*kire olmayışına bile kinle bakıyorum.

Lütfen benı yargılamayın biliyorum sığ diceksınız ama acı beni bu hale getirdi elimde değil.

-Kendim ba*kir değilim :(

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• kendin bakir değilsin ve bunuda acı sanıyorsun e nediyim ben sana ortadoğu sığırı... kendik kendine triplere girmişsin ayrıca anlamadığım birşeyde erkeklerin sevgili edinerek bakire kız araması eğer sevgi ve aşk ararkan en önem verdiğiniz şey bekaret ise yanlış yoldasın sevgili seçip ondan bakire olmasını istemek saçma ve anlamsız bulmanda zor olur hemde duygularını incitirsin senin gibler görücü usülü bulurlardı bakire sende öyle yapacaksın sevgili olmakla bakire kız bulamazsın kimse artık o hap kadar zarı önemsemez pişmanda olmazlar

2|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ya müdür aslında haklısın ama şimdi söylede bir durum var biz erkekler önümüze geleni s*kmeye çalışıyoruz sonrada bakire değil diye yargıli yoruz eh şimdi sende bakır değilim diyorsun başkan bakır değilsen sende bir kızla beraber oldun demektir. Bana göre olay şu tamam insan güvemis olur sevmiş olur yapar. Olay bize çıkıyor gene çünkü biz bir kızı yatağa atmak için sayıda anlayışta hosgorude tavana yukseliyoruz yatiyoruz sonra 31 çekip sildigimiz peçete gibi atıyoruz. Bakire olmayan 2 tip kız var birine güvenip sevmiş bişeyler paylasmis ayrılmış hatasini bilmiş kahir etmiş. Bide he ben patladim zaten ya gelene geçene vermiş sonra sana gelmiş namus ayağı yapıyor heh bundan bir fok olmaz. Yeterki düşünce bacım olmasın çünkü kız 600 tanesinin altına yatar sana evlenmeden olmaz der dugunden 2 gün önce diktirir ruhun bile duymaz koluna takar avrad diye gezersin ona vuran bir cocuk karşından gelir ben bunu sofra bezi gibi katliyordum bu lavuk avrad etmiş kendine der. Bunu bir o bilir bide kolunda ki sonra içki masasında makara ederler erkek erkeğe otururken sakız ederler. Ben çok kız tanıyorum gotunde mayın patlamış gibi ama bakiyeriyim kocama sakliyorum der. Yani allah iyi niyetli insanlarla vicdanli insanlarla karşılaştırsın önemli olan bu olmalı bence ama yaşadığın tranvalari çok iyi biliyorum. Saygım da sonsuz. Saygılar..

3|1
    0|0
    • Ben bakirliğimi onunla kaybettim kardeş. yanı ondan başka biriyle birlikkte olmadım. Onun hatası hemen güvenmekti

• O yüzden allah herkezi güzel insanlarla vicdanli insanlarla kalbinde bacım luk olmayanlarla karşılaştırsın. Herşey gönlünce olur umarim.

• Sağolasın inşallah seninde öyle

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben de senin gibi düşünme kalbiliyetinden yoksun, kendini erkek olduğu için üstün gören, cinsellik namına her haltı yaşayıp, bakire olmadığı için bir kızdan nefret etmeye cürret eden itlerden tiksiniyorum.
    Ama bakire olmayan kızlara denksin sen. Onlardan biriyle evlenmek düşer sana. Dini açıdan da böyledir bu.
    Bakire bir kızın da seni istemeyeceği aşikar. Ne yapsın senin gibi sığırı? Şahsen ben de istemem senin gibi namussuz* birini eş olarak.
    Haa bu arada sakın 2 damla kan aktı bakire olduğunu sanma kızın. Olur ya hani diktirmiştir falan. Çünkü sizler böyle hareketleri hak ediyorsunuz. Gelip de duygu sömürüsü yapma bir de millete. Kendini masum göstermeye çalışıyor aklınca. Komik duruma düşüyorsun, haberin olsun!

2|1
    0|0
  • Öncelikle bakirelik utanılacak veya hakaret içeren bir kelime değil, yani * işaretiyle sansürlemene gerek yok. Bir kızın bakire olup olmamasına takmanı yargılamayacağım, sonuçta bu sadece senin görüşün. Fakat bakire olmadığı için sevdiğin birinden ayrılmana üzüldüm ben. Saçma bir takıntı için bir ilişki heba olmuş.

0|1
    0|0
    • hakaret değil bakire yazınca cinsellik kategorisine giriyor. Ve saçma bir takıntı değil ben onu çok masumca sevmiştim ve ona başka bir erkeğin elinin deymesıne onu bozmasına dayanamıyorum

• Aşık olduğunu öne sürüyorsun. Aşkın bir tabunu yıkmanı hak etmeyecek kadar değersiz mi?

• Tabu değil. Gururumdan vazgeçtim ben. İlişki ilerledikçe geçer zannettim ama geçmedi ilişki ciddileştikçe de onunla evlenemiyeceğimi anladım ve vazgeçtim

• Insan hakkettigini alir. Konusma okadar artik! Yapmissin sende bir bokluk arkasinda dur, allah allah. Adami hasta etmeyin böyle karaktersizliginizle. Bakire olanlardan nefret etmek ne demek ya. Sen basaramadin diye mi bu kin nefret. Git kendine kiz kizacaksan :D sinirlendimm he

0|0
    0|0
  • Sadece bakirelik diye bir kavram yok önce bunu öğrenmelisiniz bakirelik diye bir kavram var ve kızları ne kadar bakire istiyosan bizde sizi bakır istiyoruz asıl önemlisi de iki tarafın böyle olması zaten ve böyle evlenmeden sadece kendini tatmin için ilişkiye giren insanlar hepinize nefret ediyorum

0|1
    0|0
  • Ondan ayrilip zaten ceza vermissin oda gereksiz olmus.

0|0
    0|0
  • Bence sen bakır değilken bakire bir kızı hak etmiyorsun

0|1
    0|1
  • Sen değilsen o olmak zorunda deģil. İlk önce kendin ol da sonra başkasında iste.

0|0
    0|0
  • Bende bakire değilim ve bakireliğimi verdiğim sevgilimi terk etmek üzereyim çünkü başkasına aşık oldum ve aşık olduğum kişi sanırım tertemiz ve beni de öyle sanıyor, sence bakire olup olmadigimi baştan mı söylemeliyim yoksa evlenmeye yakın mı ya da diktirip susayim mı? Baştan ya da sonradan söylersem elbette ki soguyacak :( ama benim vicdanım temiz.

0|1
    1|0
    • Baştan söyle. eğer seni kabul ederse evlenirsiniz. etmezse de ayrıl.

• Dediğin gibi olmadı işte. bilmediğin şeyler var. onlar hakkında çok şey ögrendim ve dayanamdım

• Ne diyim.. Dua et sadece :(

Erkekler Ne Diyor 8

• son cümlen nasıl oluştu mesela

0|0
    0|0
    • O ayrıldığım sevgilimle

• fark eden bir şey yok.. sonuçta sen de dayanamışsın yapmışsın.. kızlarda öyleee

• ben bakire ile birlikte olmak istiyorum!

• Troll soru.

0|0
    0|0
  • Bende öyle düşünüyorum kardeşim çünkü yediremem bu durumu kendime. İsteyen geri kafalı desin umrumda değil.

0|1
    0|0
    • İnşallah aşık olduğun kişi tertemiz olur kardeş

• Aşık olduğun kişi bakire olmazsa kafayı yersin ama

• Ben zaten hemen girerim olayı o da anında terkeder :D Daha olmadı bir kız arkadaşım olursa o zaman bakacağız duruma göre.

• yoook arkadaş sen her haltı ye o yemesin yok öyle
    o kız senin dengindir hata etmişsin terk etmekle ve evlensen emin ol birbirinizi aldatacaktınız eee herşeyin bir cefası var bence evlenme

0|1
    0|0
    • terk ettim zaten ayrıca onu ben bozmadım

• ovvvvvvvv durumlar karışık
      ilk onunla yaptıysan terk etmen doğal ve haklısın lakin başkasında yaptıysan kötü
      ve onunla yapmadan hemen önce söylediyse bu daha da kötü

• hayır ilk konuştugumuzda söylemişti ve bende belki acısı geçer diye devam ettim ilişkiye

• Bakire kızlara zarar vermeyesin sakın.
    Bu sefer bakire kızlar da sana düşman olur. Kin besler.

0|0
    0|0
  • Baba kusura bakma da bakır değilsen bakire Kiz isteme hakkın da yok

1|1
    0|0
  • O suçlumuydu yani bakirelğini seninle mi kaybetti senden önce başkasıyla mı

0|0
    0|0
    • başkasıyla

• Boş ver emin ol o öyle bir pişman oalcak ki kardeşim yine kapına gelicek ve sen yine affediceksin

• O çok pişman zaten o çok temiz kalpli biri ama tek hatası birine güvenmek. o çok masum seviyor. ve bitti tamamen

• Biz seni ne diye yargilayalim sen zaten kendini hukmetmissin. Terk ettiğin insanin ahi yakani birakmaz

0|0
    0|0
    • Bir gün acı çekmektense birsüre acı çekmek daha iyi

Yükleniyor...