Genc bir kiz icin yalniz yasamanin zorluklari?

Yeni üniversite bitirmiş bir genç kız için tek başına yasamaya calismak en azindan bir ev arkadasi bulana kadar cok mu zordur? ev bakmak gecinmek gecinebilmek nasil bisey bilmiyorum ogrenmek istiyorum ama beni neler bekliyo bilmediğim icin tecrübeli arkadaslardan yardim bekliyorum ozellkle bayan olursa memnun olurum

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Maddi açıdan biraz külfetli.
    İstanbullular şu an karla mücadele ediyorlar. Doğalgaz faturası 200-300 TL'nin altında gelen varsa beri dursun.
    Buna 50-100 TL civarı da elektrik koyduk mu. Kira + aidat. Diğer giderler derken başlı başına bir masraf.
    Tek başına yaşamanın bir de fiziksel zorlukları var. Çamaşır, ütü, temizlik derken insan ev işleriyle boğuşuyor.

Bu kadar karamsarlık yeter. Gelelim gerçeklere.
    Hayatta kolay bir şey var mı? Diplomanızı alana kadar mücadele ettiniz değil mi? Hiç bir şey bize gümüş tepside sunulmuyor. Kendimiz kazanıyoruz. O zaman kendi hayatınızı kurmak için de çaba göstermelisiniz.
    Ev arkadaşı zor iş. Uyum sağlamak biraz sıkıntılı. Bunun için de ayrıca çaba göstermelisiniz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir siteye taşın kesinlikle mahalle arası binalar da seçim yapma. Araban varsa sorun değil ancak ulaşım araçlarıyla gidip geliyorsan oturduğun yerin durağa yakın olmasına özen göster.

0|0
    0|0
  • yani zordur... kirasıdır, elektriğidir, faturasıdır. güvenlik açısından da sıkınıtlı

0|0
    0|0
  • Para ve güvenlik dışında sorun olmaz diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • hayat şu an herkes için zor.. kızı erkeği kalmadı..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...