Sizce ne yapmalıyım?

Yalniz olmadigimi bildigim halde kendimi cok yalniz hissediyorum. Evet yanimda beni seven bir ailem var. Biliyorum hickimsesi olmayanda var ama kendimi boyle avutmak istemiyorum. Okulda tenefuslerde tek basima sinifta oturuyorum. Neredeyse herkesin yakin arkadasi var ama benim yok. benim normal arkadasim bile yok. var ama isleri dusunce paralari bitince sinavlarda yanimdalar. bir en yakin arkadasim var ama o da sozde en yakin arkadas. yoksa digerlerinden bir farki yok. kendisi benden cok ablamla konusuyo. Mesela ben ona mesaj atmadigim surece o bana hic mesaj atmaz ama ablamla her zaman konusuyolarmis. Arkadas ortamina gittigimizdede oyle ve ben kiskaniyorum artik. Okulda evde arkadaslarimlada olsam yalniz olmaktan biktim. Şu an en sevdigim arkadaslarim internetten tanistigim iki kiz. cok iyiler ama farkli sehirdeyiz birbirimizi gormuyoruz bile. ben hergun canimin sikintisindan patliyorum. Arkadas konusunda yardimci olur musunuz lutfen?

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynı şeyi ben yaşıyorum. Sana diyeceğim tek şey şu. Çevrende bir sürü kendini bilmez insan olacağı yere tek başına ol daha iyi. Zamanın da çok geniş bir çevrem vardı ve dert tasa hiç peşimden ayrılmıyordu. İhanet eden mi dersin, kendi derdiyle insanı boğan mı dersin. Türlü türlü kişilikte insanlar. Hepsine yol verdim çok rahatım Şu an.

1|0
    0|0
Yükleniyor...