Türk Polisi ve askeri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Türk Polisi ve askeri hakkında ne düşünüyorsunuz? Bir polis olarak merak ettim.

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

• Ne düşünüyoruz diye sorarken, tam olarak ne öğrenmek istiyorsun? Asker yolu bekleyen biri olarak belki mantıklı cevaplar verebilirim

0|1
    0|0
    • Düşüncelerini işte. Sever misin söver misin

• Hayır çook severim. Kendimi güvende hissetmem için var olduklarını bilmem bile yeterli. Kocaman yürekleriyle koskoca Türkiyeyi yaşatıyorlar Allah hepsinden birer birer razı olsun. Allah Polislerimizi ve Askerlerimizi Ailelerine bağışlasınn💕💕

• Aminn

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar olmasa devlet diye bişe kalmaz. Sen çok yaşa Türk polisi!!

0|1
    0|1
    • Polis değil o hukuk. Türkiye polis devleti değil kağıt üzerinde, karıştırmışsın.

Kızlar Ne Diyor 3

• Allahım hepsini ailesine bagislasin. Gerçekten işleri çok zor cok agır Rabbim kolaylık versin

0|1
    0|0
  • Çok beğeniyorum

0|1
    0|0
  • Her zaman dua ederim Sizlere

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Benim de babam emekli polis ve hayatım emniye müdürlüklerinde, polis merkezlerinde geçti.

Türk polisi bence belli yaştan sonra masa başına verilmeli ve ifade alan polisler yaşlılardan değil, edebiyatı kuvvetli olanlardan seçilmeli.

Devriyelerde çok fazla yaşlı polis var götunu kaldiramayacak adama saha görevi veriliyor, sistem yanlis.

Gecenlerde tek bir adam cinnet gecirdi her onune gelen cami indiriyor, bizim ihtiyar polisler adama yaklasmaya korkuyor. Adamin kici dursa basi durmuyor. Polis memurunun tekini cevirip sizin komiseriniz kim dedim, komuseri buldum ve ters kelepce neden yapmiyorsunuz dedigimde sen karisma dedi.

Adami ambulansa bindirdiler adam bide ambulansin camini indirdi..

Yani polisler çevik kisilerden olusmali ihtiyarlardan degil. Duzenli spor programlari uygulanmali. Turk polisi yetersiz..

0|1
    0|0
  • Yav özellikle çoğu polisten nefret ediyorum, hepsi milliyetçi tipler, hepsi (nerdeyse) cahil cühela takımı ve hukuka saygıları yok, sonra düşünüyorum o kadar sakat ruh hastasıyla nasıl uğraşsınlar deliriyorlar diyorum. Tanıdığım ne kadar polis varsa çoğu da mecburi polis oluyor işsizlikten atanamadıkları için falan, aileleri de zengin falan değil, özellikle şu zamanlarda da ölüyorlar falan üzülüyorum. Yani kısaca nefret etmem gereken zamanda nefret edip uygun zamanda da hak veriyorum. Siz de insan evladısınız hocam.

0|1
    0|0
  • Trafikler hariç hepsinin ellerinden öpüyorum sever sayarım var olsunlar

0|1
    0|0
  • Askeri seviyorum.
    Polisleri pek sevmem ama yine de ülkemiz için varlıkları güven veriyor.
    Yalnız geçenler de yine kavga ettim trafikte.
    Haklıydım , haklıyken ayar yapınca çocuk dövdüm.
    Çocuk dayak yiyince şiş çekti.
    Yoldakiler ayırdı.
    Polisi aradım.
    20 dakika gelmedi.
    Öldürseler gelmez polis.

0|0
    0|0
  • Nötr. İyisi de var kötüsü de ama evime uzaylılar saldırsa polisi aramam.

0|1
    0|0
  • Allah yar ve yardımcıları olsun.

0|1
    0|0
  • Kişileri sorarsan başka üstleri sorarsan başka

0|1
    0|0
  • Allah yardımcınız olsun.

0|0
    0|0
  • Allah onları daima korusun

0|0
    0|0
  • illa ki bir işe yarıyordur, boşuna kurmamışlardır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Bu süreçte seven sevmeyen herkes seviyorum der... :)

0|0
    0|0
  • Polislerin çoğu korkmaktan görevlerini yerine getiremiyorlar doğudakilere sözüm yok fakat bugün ankarada İstanbul'da koskoca şehirlerin üniversitelerinde kürtçe pankartlar pkk sempatizanları kaynıyor üniversitelerde fakat polis hiçbir şey yapamıyor fakat içkicilere eğlence merkezlerine baskın düzenlemeyi biliyorlar pkk lılara gelince tık yok afedersin türk polisi değilsiniz siz şehiriçi polisleri eğer böyle devam ederse nufüs kağıtlarındaki türk amblemini sildirip rozetini emniyete iade etsinler !

0|0
    0|0
    • Tamam yarın iade ediyoruz. Ben bir bildiri yayınlarım senin adına

• askerine bir sözüm yok eyvallah ama türk polisi hükümetin köpeği ne derse yapıyor

0|0
    0|1
Yükleniyor...